gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Bel ağrısı çekiyoru ne yapmam lazım

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Bel ağrısı Mala ve aile fertlerine isabet eden hastalık ve sıkıntının geçmesine delalet eder.

Bel ağrısı çekiyoru ne yapmam lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bel Ağrısı Nedir?

Bel Ağrısı Nedir?

Bel Ağrısı Nedir? Bel ağrısı pek çok değişik forma girebilen bir semptomdur. Çok seyrek olarak bir hastalıktan kaynaklanabilir ama kendi başına bir hastalık değildir. Çoğu zaman bel ağrısı ansızın ortaya çıkar ve oldukça şiddetlidir. Ancak aynı zamanda çok şiddetli olmayan bir halde de ortaya çıkabilir. 6 aydan daha kısa süren bir bel ağrısı “akut” bir bel ağrısı olarak değerlendirilir, daha...
  2. bel ağrısı için ne zaman doktora gtimeliyiz

bel ağrısı için ne zaman doktora gtimeliyiz

Bel Ağrısı İçin Ne Zaman tıbbi Yardım Almak Gerekir? Bel ağrısı genellikle çok şiddetlidir ancak işin iyi tarafı bel ağrısının kaynağının pek çok kişide tıbbi açıdan çok tehlikeli olmaması, problemin genellikle kemik ve eklemlerden kaynaklanmmasıdır. Hafif bir bel ağrısı yakınması olan kişilerin pek çoğunun derhal bir tıp uzmanına başvurmaları gerekmeyebilir. Semptomlar herhangi bir tedavi...
  3. doğum sonrası bel ağrısı çekiyorum sebebi

doğum sonrası bel ağrısı çekiyorum sebebi

doğum sonrası bel ağrısı doğum sonrası sırt ağrıları doğumdan sonra bel ağrısı ayak doğumdan sonra sırt Doğum sonrası anneler özellikle, iç karın, iç rahim, bel, sırt, kol, omuz, boyun ve bacak güçlenmesine ihtiyaç duyuyor. Vücudun güçsüz bölgelerine binen aşırı yük bu bölgelerde ağrılara sebep oluyor. Anneler doğum sonrası...
  4. Midem bulaniyor ne yapmam lazim!

Midem bulaniyor ne yapmam lazim!

gebelikte mide bulantisi mide bulantina ne iyi gelir mide bulantisi icin ne yapilmali hamilelikte mide bulantisi nasil gecer konulari burada melekler Sevgili Anne adayi Meleklerimiz, Bircogunuzun ozellikle gebeligin erken donemlerinde baslayan mide bulantilarindan ve MIDE YANMASINDAN sikayetci oldugunuzu tahmin ediyorum... Gebeligin ilk haftalarinda baslayan mide bulantilari...
  5. Kene ısırdı ne yapmam lazım?

Kene ısırdı ne yapmam lazım?

Kene ısırdıktan sonra hemen hastaneye gitmek çok önemli. Çünkü öldürücü hayvan ilk 12-16 saat içinde hastalığı bulaştırmıyor. KENE ISIRIRKEN ACI VERMİYOR Kenelerin bir vücut bölgesini ısırmadan önce bölgeye lokal aneztezik benzeri bir madde salgıladıklarını, bu nedenle can yakmayan ısırığın, vücutta kene görülememesi halinde ilk 24-48 saatte fark edilmediğine işaret eden Aydın, şunları...

Sayfayı Paylaş