gebe
  1. ossi__m

ossi__m Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1

BEL AGRISI.........sogan kürü

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında ossi__m tarafından paylaşıldı.

slm kızlar 10 gündür soğan kürü içiyorum ve dört beş gündür karnımda, kasıklarımda ve belimde sancılar oluyr.Sizce neden olabilir adetime 16 gün var daha ondan olamaz.gecen ay folikül kisti cıkmıstı bende doktor DogumKontrolHapı verdi ama bebek istiyorum diye içmedim..ve esim dün sehır dışına cıktı yanı bu ay da bebiş olmayacak :(

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Büyük ihtimal yaptığınız kürle alakalı..Kiste etki ediyor olabilir..Kürü uygulayanların yorumlarını bekliyoruz..

3. Sali zeynep

Sali zeynep Forum Okuru

kistini düşürcen dikkat et

ossi__m bunu beğendi.
  4. dilbercik

dilbercik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    selam kızlar bel fıtıgı problemım var cok uzun zamandr sureklı belım kıtlenıyor ve oturup kalkmakta cok sorunlar yasıyorum neredeyse herseyı denedım en son artık alternatip tıp cozumlerıne basvurucam hatta bıkac yerden azerbaycandan turkıyeye gelen bı adam duydum bakırkoydeymıs ve cok ıyı seyler duydum hakkında lutfen bana yardım edın her gecen gun daha da kotu oluyorummm ne yapıcagımı sasırdım

5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU bel fıtığı için şifalı bitki kırkkilit otunu diğeradıyla at kuyruğu otunu öneriyor.Kırkkilit otu ile yapılan bel fıtığı tedavi uygulamalarının başarısının çok yüksek olduğunu belirtiyor.
    Kırkkilit ( Atkuyruğu ) Kürü Hazırlanması ve Uygulanması
    Kırkkilit kürünü hazırlanması ve uygulanması çok kolaydır. Yapılması gereken bir bardak suya 2 tutam kırkkilit otunu atıp 5 dakika kaynatıyorsunuz hepsi bu kadar kürümüz hazır.

Uygulaması

Kürü vücudumuza uygulamamız için bir kişinin yardımına ihtiyacımız bulunmaktadır. Kürümüz ılıdıktan bir kaseye boşaltalım ve sonra yatağa uzanıp boyun kısımından başlayarak kuyruk sokumuna kadar olan bölgedeki omurilik kemiğimize parmak uçlarımız ile yedirerek masaj yapalım. Bu uygulamayı 15 – 20 kez sürerek 1. günü bitirelim. Sıra geldi tedavimizin ikinci gününe.

Bel Fıtığı Tedavisinde İkinci Gün
    Birinci gün kırkkilit bitki kürünü uyguladıktan sonra ikinci günde ardıç yağını uygulamamız gerekmektedir. Aktarlardan temin ettiğimiz ardıç yağını yine bir kişinin yardımı ile ikinci gün aynı şekilde boyundan kuyruk sokumuna kadar uygulamamız gerekmektedir.

Geçmiş olsun…

6. ossi__m

ossi__m Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Insallah dedigin gibi olur kist düşer ve düşerken hissedermiyim acaba

7. sevincbilge34

sevincbilge34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    canlar merhaba, ben de soğan kürü içmek istyrm. fakat hamile kalınırsa düşük vs olmasından da tedirginim.
    sizce kullanılmalı mı

8. ossi__m

ossi__m Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba cnm dün doktora gittim ve kistim gitmiş :) yani ise yaradı bebek içinse birşey diyemeyecem

9. sevincbilge34

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ooo tebrik ederim. darısı başımıza :))
    hangi tarihlerde uyguladın peki

10. ossi__m

ossi__m Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Adetin 6. Günü basladim 15 gün içtim ama daha hamile değilim yalnış anlaşılma oldu galiba ☺kist gitti sadece o anlamda ise yaradi

11. sevincbilge34

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yani yapıldığı ilk ayda bile oldukça faydalı. benim aklıma takılan yumurtlama günlerine denk geliyo bu şekilde acaba sakıncası olur mu gebelik olursa :(

12. ossi__m

ossi__m Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Zararı olduğu düşünmüyorum çünkü bu şekilde hamile kalan var zaten 15 gün kullanıyorsun sadece yumurtlamaya denk geliyor ama hamileyken kullanırsak düşük yapabilir bazı yerlerde öyle yazıyordu

13. sevincbilge34

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    pko luyum :18:düzensizlik şikeyetim var:( bebiş düşünüyoruz. napsam bilemedim soğan kürü mantıklı geliyor fakat tedirginim :hail:
    bu bal tarçın çörek otu kürü hakkında bilginiz var mı??

14. ossi__m

ossi__m Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Sadece iyi olduğunu duydum hatta kapsülü varmış onun çörek otu yağı kapsuluama oda düşük yapabiliyormus onun için kullanmak istemedim. Dün doktor bana inofolik yazdı istersen arastir pko için iyi geliyormuş ve doktor hamile kalmayı kolaylastiriyor dedi. Ama biraz pahalı alır miyim bilmiyorum ve sorun yoksa neden ilaç kullanayim mantıksız bence

15. ossi__m

ossi__m Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Sogan kurunu kullan bence en azindan bir kac ay dene birsey kaybetmezsin ve en iyi ilaclar bence doğal bitkisel şeyler. Zaten pko lular kullanıyor bunu özellikle ve hamile kalabiliyorlar inşallah senin de işine yarar.

BEL AGRISI.........sogan kürü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küre

küre

Okunan Rüya Tabiri : Küre Yuvarlak cisimler kaypak insanlara, tedbirsiz işlere delalet eder.Ender bulunan ve ele geçmeyen şeydir.
  2. Ibrahim saraçoğlu boyun ve bel fıtığı kürü

Ibrahim saraçoğlu boyun ve bel fıtığı kürü

ibrahim saraçoğlu bel fıtığı tedavisi ibrahim saraçoğlu bel fıtığı boyun kürü belfıtığı kürü Sevgili meleklerim; bilgisayar başında oturmaktan beliniz yada boynunuz ağrıyordur adım gibi eminim.Bu herkeste olan bişe.Ama boynum belim ağrıyor diye fıtık vardır diye birşey yok.Ama çoğu kişide fıtığın olduğuna işaret ediyor. Eğer sürekli ağrınız oluyorsa mutlaka doktora görünün.Fıtık teşhisi...
  3. kür

kür

tüy azaltma kürünü ağda yaptıktan sonramı uygulamamız gerekiyor!
  4. sogan kürü

sogan kürü

mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım.1 oğlum var 8 yaşında 4 yıldır çocuk istiyorum ama olmuyor.sebepsiz infertilite grubundayım soğan kürüne başlıycam ne olur dua edin
  5. Bel fıtığına iyi gelen bitkiler

Bel fıtığına iyi gelen bitkiler

Bel fıtığına faydalı olan alternatif tedavinin en önemlisi, fizik tedavi olmaktadır. Hasta olan kişiler düzenli olarak egzersiz yapmalarında ve bu egzersizleri bir uzman kontrolünde yapmaları bel fıtığı adına ilaç ve ameliyatı çözüm olarak kullanmadan yapılan en iyi tedavi şeklidir. Ayrıca doğal olarak yapılan kremlerde bel fıtığına iyi geldiği bilinmektedir. Fakat içeriğini bilmediğiniz...

Sayfayı Paylaş