gebe
  1. cancazımmm

cancazımmm Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    100
    Ödül Puanları:
    43

Bel çektirme, rahim düzeltme yöntemi ile hamile kalanlar burayaa

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında cancazımmm tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben bu ay bel verim çektirdim işin ehli bi teyzeye, rahim eğriliği varmış bende. 1 düşük sonrası 1 yıl hamıle kalamadım her türlü testler yapıldı hiçbirşey yok, en son öneriler doğrultusunda bel ve rahim çektirdim. Rahmımın egrı oldugunu söyledi. Bakalım nasip.. Beklemedeyim. Bu yolla hamile kalan var mı çok merak ediyorum :oops::oops:

Bel çektirme, rahim düzeltme yöntemi ile hamile kalanlar burayaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bel Çektirmeyle Hamile Kalınır mı?...

Bel Çektirmeyle Hamile Kalınır mı?...

bel çektirme hamilelik bel çektirme nasıl yapılır cekmek çekme video video Ya bu bel çektirme olayı varmış nedir bu yaaa merak ediyorum ben sağdan soldan çok duydum hamile kalanda varmış bilenler varsa paylaşabilir mi?Böyle bi konu açılmamış sanırım daha önce bende merakımı gidereyim dedim...
  2. ısı yöntemi hamile kalanlar

ısı yöntemi hamile kalanlar

ısı yöntemiyle hamile kalan arkadaşlar daha açıklayıcı yorumlar yaparsanız sevinirim..
  3. yakı ile hamile kalanlar

yakı ile hamile kalanlar

selam arkadaslar yakı ile hamile kalanlanınız var mı bana yardımcı olurmusunuzzzzzzzzz meleklerim cevaplarınızı bekliyorum :gathering:
  4. HSG (rahim filmi) çekilmesi sonrasında hamile kalanlar

HSG (rahim filmi) çekilmesi sonrasında hamile kalanlar

rahim filmi sonrası hamile kalınırmı,rahim filmi sonrası hamile kalmak mümkünmü,rahim filmi sonrası gebe kalanlar,hsg sonrası gebelik hakkında bilgiler Histerosalpingografi (HSG, ilaçlı rahim ve tüp filmi veya röntgeni) kısırlık tedavisi gören hastalarda rahim içerisinin şeklen değerlendirilmesi ve tüplerin açıklığının araştırılması amacıyla yapılan bir işlemdir. HSG (rahim filmi)...
  5. Rahimde polip olan ve hamile kalanlar

Rahimde polip olan ve hamile kalanlar

Merhabalar, rahim duvarinda yerlesen polipler (et beni) dollenmis yumurtanin rahme tutunmasini zorlastirdigi icin gebeligi engelleyebiliyormus. Gebelik olussa dahi dusuk riski yaratiyormus. Benim de rahim duvarimda 1.5 cm boyutunda bir polip var ve 6 aydir gebelik olusmuyor. Polipi olan ve o sekilde hamile kalanlar ya da aldirip hamile kalanlar tecrubelerini paylasirlar mi acaba? Herkese...

Sayfayı Paylaş