Bel Çektirmeyle Hamile Kalınır mı?...

selam

ben oyle hamile kaldım 4 sene dır olmuyordu adetın bıttı gun yıkandın gun kasıklarına ıkıtane sabun sarıyorlar 3 gun ustuste sarılıyor sonra ılışkı oluyor sonra hamile oluyon

ben oyle hamile kaldım 4 sene dır olmuyordu adetın bıttı gun yıkandın gun kasıklarına ıkıtane sabun sarıyorlar 3 gun ustuste sarılıyor sonra ılışkı oluyor sonra hamile oluyon

Allahım bel çektirmeden sonra bi de sabun mu çıktı.. :) ne sabunu olduğu önemli mi, hani zeytinyağı sabunları faan doğaldır ya öyle birşey varmı .. sabun ayrıca 3 gün ne kadar süre kalıcak :)

Ya bu bel çektirme olayı varmış nedir bu yaaa merak ediyorum ben sağdan soldan çok duydum hamile kalanda varmış bilenler varsa paylaşabilir mi?Böyle bi konu açılmamış sanırım daha önce bende merakımı gidereyim dedim...

merhaba lavinya...

öncelikle sana tavsiyem kimseye beline birşey yaptırma sakın, bu sefer de allah korusun sakatlıklar çıkar. onunla hamileliğin alakası yok.
yalnız size tavsiyem annem 2 yıl hamile kalamamış ve sırtına beline bardak vurmuşlar. bu işlemden sonra hamile kalmış. belki bel boşluğu vardı ama doktorlar kesinlikle böyle birşeyin olmadığını söylüyor. bardak vurdurmanın sakıncası yok sanırım.

inşallah rabbim sizi de mutlu etsin.

merhaba lavinya...

öncelikle sana tavsiyem kimseye beline birşey yaptırma sakın, bu sefer de allah korusun sakatlıklar çıkar. onunla hamileliğin alakası yok.
yalnız size tavsiyem annem 2 yıl hamile kalamamış ve sırtına beline bardak vurmuşlar. bu işlemden sonra hamile kalmış. belki bel boşluğu vardı ama doktorlar kesinlikle böyle birşeyin olmadığını söylüyor. bardak vurdurmanın sakıncası yok sanırım.

inşallah rabbim sizi de mutlu etsin.

aminn canım sağol uyarın için ama bardak filan diyolar onunla sakatlık olurmu yaa

Bu bildiğimiz elektrik süpürgeleri varya kızlar, bunuda yeni duydum ve burdak çektirme ile aynı işi yapıyormuş, elektrik süpürgesinin ucuna hadi perdeleri süpürmek için sanrıım yassı olan uç varya onu takıp, beline deydirip deydirip çekecekmişsin, valla bel ağrısına da iyi geldiğnii duydum deniycem :)

Arkadaşlar aslı varmı yada ne kadar doğru bilmiyorum ama siz siz olun yinede rasgele insanlara sağlığınızı emanet etmeyiniz Allah korusun sakat bile kalabilirsiniz sonuçta bel bu ..Önce Rabbinize sonra tıbbın deneyimli doktorlarına güvenin.

Geri