gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Bel çevresi yağları nasıl eritilir?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

beldeki yağlar nasıl erir bel yağları nasıl eritilir bel çevresindeki yağlar eritilir beldeki sarkan göbek toplanır Özellikle kilolar ve yağlar bel çevresinde toplandığı ve daha çok göze battığı için bu bölgedeki yağları eritmeniz için ne yapmanız konusunda ki bilgileri sizler için veriyorum Bel çevrenizdeki yağlardan kurtulmak için öncelikle onların neden kaynaklandığını bilmeniz gerekir. Daha sonra hızlı tempoda bir yürüyüş programı ile belinizi inceltebilirsiniz
    SAĞLIĞIN DÜŞMANI
    * Tüm yağlar aynı değil:
    Yaktığınzdan daha fazla kalori alırsanız, bu ekstra kaloriler iki değişik yerde toplanabilir. Vücudun uzun dönemli yağ saklama depoları hemen derinin altındadır. Kısa dönem için saklanan yağlar ise karnınızın derinliklerine depolanır. Karın kaslarınızın altına doğru şerit gibi sarkan bu yağlar, fileden bir önlüğe benzer.

* Gözle göremediğiniz yağlar en tehlikelisidir:
    Bikini bölgenizi ve göbek deliğinizi çirkinleştiren yüzeysel yağlar bikini giymenizi engelleyebilir; ama bunları biraz sıkıştırmak sizi öldürmez. Ama eğer sağlam bir bira göbeğiniz varsa, yalan makinesine yakalanmış bir politikacıdan daha kötü duruma düşebilirsiniz. Bunun sebebi; çok fazla derinde bulunan yağların çok fazla miktarda protein ve hormon üretmesi ve bunun da çok büyük tehlikeler yaratmasıdır. Bunlar arasında; kötü LDL kolesterolü ve trigliserit seviyeleri, yüksek kan şekeri, tansiyon, insüline karşı direnç ve yaygın iltihaplanma var. Bunların hepsi kanser, kalp rahatsızlıkları, şeker hastalığı ve bunama gibi birçok hastalığı tetikliyor. Ne yaptığınızı bilirseniz genellikle bunları düzeltebilirsiniz. Bu yüzden okumaya devam edin!

KİLOYA DEĞİL SANTİME BAKIN
    * Ölçülerinize güvenmeyin:
    Riskli bel çevresi yağlarınızı azaltmaya başladığınız zaman kilonuz geçici olarak artabilir. Bu yüzden kiloya değil santime bakın. Eğer kadınsanız, bel çevreniz yaklaşık 81 santim; erkekseniz 87.5 santim olmalıdır.

* Bel çevresindeki yağların ortadan kaldırılması zor değildir:
    Aşırı kilolu değilseniz ama yine de bel çevreniz kalınsa, belinizi inceltmenin en hızlı yolu yürüyüş yapmaktır. Her gün 30 dakikalık hızlı yürüyüşler bu yağ hücrelerinin yayılmasını engelleyecektir. Daha fazla yürüyerek bel çevrenize yeni bir görünüm kazandırabilir; sarkık karın yağlarınızı dümdüz bir karına dönüştürebilirsiniz.

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canııııııııım

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkürler sağlık icinde yürüyüs cok önemli imkanı olan herkes yapmalı diye düsünüyorum

4. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sağol maviş adminim.Bel ölçüleri belin ince olması benimde hoşuma giden ve kendimde çok dikkat ettim bir konu Peki 90x60x90 ölçüler sağlıksızlık belirtisimiydi gerçi ben çok zayıf olsamda belim hiç 60 olamadı hep 70.

Bel çevresi yağları nasıl eritilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Göbek Nasıl Eritilir

Evde Göbek Nasıl Eritilir

sarkık göbek göbek nasıl eritilir video nasıl eritilir forum hareketleri sarkık egzersizleri Kilo sorunu çoğu bayanda var ve hepimiz bunun çözümü için bir çok yola başvuruyoruz. Ama evinizde kolayca yapabileceğiniz hareketleri uygulayarak rahatlıkla evde göbeğinizi eritebilirsiniz. Bu öneriler evde sizin yardımcınız olacak. Göbek eritmek için En iyisi egzersiz topuyla hareket etmektir....
  2. Karın Yağları Nasıl Eritilir

Karın Yağları Nasıl Eritilir

göbek yağı nasıl eritilir göbek yağları nasıl eritilir kasık yagları kasık yağları erir Kışın aldığımız kiloları verme vakti geldi kızlar...En çabuk yağlanan bölgelerimizden biri olan göbeğimizdeki yağları nasıl eritileceğine dair birkaç ipucu :tik: Karın yağlarını eritmek zordur bu yüzden sistemli bir zayıflama sürecine girmek gerekir. Günlük düzenli ve doğru hareketlerle yapılan spor...
  3. Göbek Bölgesi Yağları Nasıl Eritilir ?

Göbek Bölgesi Yağları Nasıl Eritilir ?

göbek bölgesi yağları eritme göbek bölgesi yağları nasıl eritilir Kadın olsun erkek olsun herkes genelde göbek bölgesi yağları şikayeti ile bir diyetisyene giderler. Şunu baştan söylemek gerekir ki göbek bölgesi yağları kesinlikle tükettiğimiz gıdalar sebebiyle oluşur. Bu yüzden fit bir vücut için elbette ki diyetimizi uygularken bazı gıdalardan da kesinlikle vazgeçmemiz gerekir. Şimdi...
  4. bel çevresindeki yağları nasıl eritebilirim

bel çevresindeki yağları nasıl eritebilirim

Merhabalar. Benim bel çevremde fazla yağlanma var.Acaba hangi hareketleri yaparsam bu yağları eritebilirim?
  5. Karın Yağları Nasıl Eritilir?

Karın Yağları Nasıl Eritilir?

Bu sayfa; Karın Yağları Nasıl Eritilir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, biz bayanların karın ve basenm yağları konusundaki problemleri hiç bitmez. Aslına bakarsanız su içsem yarıyor bahanesinin altında geri çevrilemeyen tatlılar, bir dilim daha börekler vardır. Zayıflamak için boğazı tutmak şart. Bunun yanında bazı püf noktalara dikkat edildiği takdirde bölgesel...

Sayfayı Paylaş