gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bel çevresindeki yağları nasıl eritebilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar. Benim bel çevremde fazla yağlanma var.Acaba hangi hareketleri yaparsam bu yağları eritebilirim?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Fazla kaloriler ve hareketsizlik yağların bu bölgede birikmesine neden olur ve kurtulmak için sadece egzersiz değil çok sıkı bir diyet programını neredeyse hiç bozmadan takip etmek gerekir. Bel çevresindeki yağlardan şikayetçiyseniz bu bölgeyi çalıştıran bazı egzersizlerle birlikte yüksek tempolu kardio egzersizlerini birleştirebilirsiniz. Ancak 1 hafta-15 gün gibi kısa süreler içinde çok büyük sonuçlar beklemeyin.
    Yapacağınız Kardio çalışması sadece bel bölgesindeki yağlardan kurtulmak için değil genel olarak kalıcı kilo vermek için gereken egzersizlerin başında gelmektedir. Bel bölgesi odaklı hareketler kalça ve karın bölgesine şekil vermeye yararken kardio egzersizleri gerçekten bu bölgedeki yağlardan kurtulmanızı sağlayabilirsiniz.

Vücudunuzda tek bir noktadan zayıflamanız mümkün değildir.Sadece bel çevresindeki yağları yakmak gibi bir şey söz konusu değil. Yağ yakımı vücut genelinde olur ve bunu sağlamak için diyet programının yanı sıra kardio egzersizlerine ihtiyacınız vardır.

bel çevresindeki yağları nasıl eritebilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beldeki yağlardan kurtulmanın yolları

Beldeki yağlardan kurtulmanın yolları

simitlerden kurtulma Bel çevrem kalınlaştı... Kilo veriyorum ama göbeğim gitmiyor... Siz de bu dertlerden mustaripseniz dikkat! Kıyafetlerden taşan yağlar pekçoklarımızın kabusudur... Fiziksel görüntüyü dert edinin fakat bel çevresindeki bu yağların çeşitli hastalıklara davetiye çıkardığını da unutmayın. Memorial Ataşehir Tıp Merkezi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Dyt. Şefika Aydın...
  2. Bel çevresi yağları nasıl eritilir?

Bel çevresi yağları nasıl eritilir?

beldeki yağlar nasıl erir bel yağları nasıl eritilir bel çevresindeki yağlar eritilir beldeki sarkan göbek toplanır Özellikle kilolar ve yağlar bel çevresinde toplandığı ve daha çok göze battığı için bu bölgedeki yağları eritmeniz için ne yapmanız konusunda ki bilgileri sizler için veriyorum Bel çevrenizdeki yağlardan kurtulmak için öncelikle onların neden kaynaklandığını bilmeniz gerekir....
  3. bele yakı

bele yakı

yakı ne işe yarar bele yakı yapıştırmak yapıştırma bandı ne işe yarar slm arkadaşlar 1 yıl 8 aydır evlıyım fakat evlenmeden once 3 yıla yakın onun korunmasıyla bırlıkte olduk evlendıkten sonrada hiç korunmadık bebek cok ıstıyoruz ama olmuyor. bır kaç ay adetım duzensızdı ama suan duzeldı dunde belımı cekıp yakı yaptılar ablamın soyledıgıne gore bızde ırsi imiş belde kayma yakı yapıştırdılar...
  4. basenlerim biraz geniş nasıl eritebilirim yakında düğünüm var bir de biraz selülit pr

basenlerim biraz geniş nasıl eritebilirim yakında düğünüm var bir de biraz selülit pr

bana basen ve baldır eritme konusunda yardımcı olur musunuz? düğün öncesi daha fit görünmek istiyorum.
  5. Nar Suyu İle Yağlarınızı Eritebilirsiniz

Nar Suyu İle Yağlarınızı Eritebilirsiniz

Bu sayfa; Nar Suyu İle Yağlarınızı Eritebilirsiniz konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, tabiatta bulunan her sebzenin her meyvenin vücuda türlü türlü faydaları var. Öyle ki teknoloji ilerleyip araştırmalar da geliştirildikçe yepyeni sonuçlara ulaşılıyor. Mucizevi diyebileceğimiz meyvelerden birisi olarak karşımıza çıkan nar da kanseri önleyen ve kalp dostu olan bir meyve....

Sayfayı Paylaş