BEL KEMERİ kullanıp zayıflayan varmı???

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    zayiflama kemeri ile zayiflayanlar bel kemerinin faydaları bel kemeri işe yararmı zayıflama işe yararmı Arkadaşlar benim bel kemerim var ancak pek kullanmıyorum nadiren kullanıyorum.Aranızda bel kemeri kullanıp kalça,bel vs...yağlarından kurtulan varmı??Varsa lütfen yorumlarınızı bekliyorum:uhu:

ebrar2010 bunu beğendi.
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bitanem ben değil ama amcamın kızı kullanıyordu kilosu olmadığı halde hafif bir göbeği vardı yok oldu tavsiye ederim yani bitanem

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Yaaa işte bende onu merak ediyorum eğer bölgesel bir eritme için işe yarıyorsa sürekli kullanayım diyorum:SKararsızım.Şöyle olumlu yorumlar ve tavsiyeler alsam kesinlikle hemen başlıycam kullanmaya:)
    Sağoll çiçemmmm mucukkk

4. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sorunun cevabını o kadar merak ediyorumki bende almayı düşünüyorum...

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bende var ama devamlı kullananlardan güzel yorum bekliyorum ki başlayayım.:DHani denenmiştir kanıtlanmıştır eritiyor denilse 1 dk durmam:D:D

Kızlar kullananınız varsa lütfen yazınızz...lütfen:uhu:

6. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bence sen düzenli kullan bekleme ve yorum yap

7. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Kullanmasına kulalnıyorum ama arada sırada.Öyle devamlı kullanıp iyi sonuç alan birini bulsam:D:Ddevam edicem...bide titreşimli benimkisi yaa bazen çok tuhaf oluyorum başım dönüyor çıkarıyorum:S:SAnalyacağın pek bilgim yok :S

8. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    canım zayıflama kemeri kullanıcı yorumları diye nette araştır
    pek faydası olmadığını söylüyolar yani diyet ve spora ek olarak yapsan faydası olur

9. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Biliyorum cnaım onları okudum ama meleklerden yorum bekliyorum:DBurda hemen hemen herkesi tanıyorum ve söyleyecekleri herşey benim için önemli:D

10. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy hiç kimse bişey söylememiş kii kuşum ya napcan :S

11. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Evet kuşum yaaa yardımcı oalcak kimse yok.Ben netten araştırıp bulmasını bilirim ama işte meleklerden öneri bekliyorum.Ama anlaşılan kimse birşey yazmıyor.:S:SBirbirimize yardımcı olmak bu kadar zormu yaa:uhu:

12. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ama yardımcı olmaları lazımm nete şimdi güvenmiyo insan ya burdan meleklerden varsa kullanan daha iyi olur :S

13. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    valla canım yardımcı olurlardı muhakkak ama düzenli kullanan yoktur bizim gibi
    bendede var ben bi ara spor yaptıktan sonrada onu takıyodum tam vücut yağ yakarken işe yarasın diye diyetisyende karnımdan daha fazla yağ yakımı olduğu gözüküyodu ama dr ondan değildir derdi
    ama ben düzenli kullanıldığında faydası olabiliceğini düşünüyorum
    mesela kan dolaşımını hızlandırır kilo verdirmese bile vücudu düzene sokar selüliti azaltır dedğim gibi bende düzenli kullanamadım ama mutlaka faydası vardır:D

14. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Tatlım ben bel ağrım için kullanmıştım bu kemerden..Tabi zayıflamadada faydası oldu,daha doğrusu bel inceltmede...Kullanmanı tavsiye ederim..

15. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Tatlim ben Kullanmiyorum bel kemeri, ama kesin birsey varki, beslenmene dikkat edersen, bol bol su icersen + bel kemerinide kullanirsan elbetteki incelme olur.

Ama bu bel kemerinden dolayimi, yoksa saglikli beslendiginden dolayimi olur bilemem :):)

Zamaninda bizim dükkandada satiliyordu, bana pek cazip gelmediginden kullanmadim sahsen.
    Ama insallah senin isine yarar canim :):)

Benden bu konu hakkinda bukadar :):)

Eger kullanmayan ama yinede bilgi sahibi olan diger melekler varsada yazsin :):)

BEL KEMERİ kullanıp zayıflayan varmı??? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Norlevo kullanıp hamile kalan varmı?

norlevo nedir,norlevo kullandım hamile kalırmıyım,norlevo ertesi gün hapı,norlevo kullandım hamile kaldım bebeğe zararı olurmu,norlevo hakkında bilgiler Ertesi gün hapı (norlevo) kullanmama rağmen gebe kaldım, bebeğe zarar verir mi bu hap sorusu özellikle ilk günlerini yaşayan kadınlarda büyük korku yaşatır. Yapılan analizlerde zaten ertesi gün hapı kullanıp hamile kalma durumunda ilacın işe...
  2. Tokluk kemeriyle zayıflayanlar varmı?

tokluk kemeri nedir,tokluk kemeri ne işe yarar,tokluk kemeriyle zayıflamak mümkünmü,tokluk kemeri hakkında bilgiler İnsanlığın ufku ve O'nun tarafından bir an görülen ve O'nu bir an görenler, açlıklarını hissetmemek için midelerinin üzerine taş bağlarlarmış. Ne enteresan değil mi? Az yemek ve acıkmamak için yapılan bir uygulama… Bir hekim olarak bunu düşündüm, bunu tıbbî olarak acaba nasıl...
  3. Sabahları limonlu su içerek zayıflayan varmı?

Limonlu suyun zayıflamaya nasıl yardımcı olduğu konusuna uzmanlar şu yanıtı veriyor; “Limon ve su vücudun fazla yağ tutmasını engelliyor. Çünkü vücut susuz kaldığında daha çok yağ depoluyor, yeterli miktarda su içerseniz normalden fazla yağ depolanmasını önleyebilirsiniz. Limonun zayıflamaya faydası ise, kan dolaşımını hızlandırarak gün içinde durur halde yakılan kalori miktarını...
  4. Elma sirkesiyle zayıflayan varmı?

Elma sirkesiyle zayıflama esas olarak yemeklerden önce içilen bir miktar sirkenin tokluk hissini uzatması ve bu sayede kalori alımının düşürülmesi anlamına geliyor. Yani özellikle diyet yaparken oldukça zorlu olan yeme alışkanlıklarının değiştirilebilmesi aşamasında yardımcı doğal bir ürün. Elma sirkesiyle zayıflama programınıza destek olmayı düşünüyorsanız sirkenin tüm besin değerlerini...

Sayfayı Paylaş