BEL KEMERİ kullanıp zayıflayan varmı???

yok

merhaba sana şöyle söyliyeblirim bel kemeri titreşen bişidir titreşerek beli ısıtır bu ısıtma nedeniyle beldeki ve göbekteki yağlar barçalara ayrılır ve damarlara karışır ve ter vs yollarla dışarı atılır ama çok fazla kullanırsan bu yağlar büyük kitleler halinde kopmaya başlar ve damar tıkanmalarına neden olur

kızlar bel bölgesindeki yağlardan kurtulmanın en iyi yolu nedir bilen var mı?

kızlar bel bölgesindeki yağlardan kurtulmanın en iyi yolu nedir bilen var mı?
TABİKİDE VAR HAYATIM HATTA SEN BİLE BİLİYOSUNDUR YANİİ BEL BÖLGESİNİ ÇALIŞTIRCAKSIN YANİ KİLON ÇOKSA BOĞAZINIDA TUTCAKSIN. PLATES YAPABİLİRSİN YADA SPOR SALONUNA GİDEBİLİRSİN AMA DEVAMLI OLMADAN OLMUYO BU İŞLER BİLİYOSUN 2 GÜN SORA PES ETMİCEKSİN.YÜRÜYÜŞLE BEL KARIN YAĞLARI GİTMEZ BACAKLAR ÇÖP GBİ KALIYO SORA ÇAKMAKTAŞ AİLESİ GİBİ GEZİYOZ :uhh:

Zayıflama kemeri ben kullandım ama pek işe yaradığını söyleyemeyeceğim. Onun yerine sabah ve akşam olmak üzere 50 şer toplam 100 olmak üzere mekik çektim. Baya da işe yaradı. Şu sıralar pek yapamıyorum ama ben faydasını gördüm.

sopa hareketi yapmak özellikle bel bölgeisndeki yağlar için çok iyi geliyor. İstersen internetten bir araştır. Faydasını göreceksin.

Düzenli kullanırsan işe yarıyor :) Fazla yemek yeme kemeri kullan ben günde 3 kere kullanıyorum günde 5oo gram felan veriyorum rahat . Ama acıkıp yemek yediğimde birazını alıyorum yani kilo verdiriyor ama geri alıyorsunuz fakat sıkıştırıyor vücudunuzu + plates tavsiye ederim :) 15 günde 5 kilo yada 6 kilo veriyorsun tabi yemene içmene dikkat ederek günde 3-4 kez kullanırsan . İyi günler canım ♥

ben kullandım düzenli bir şekilde ev 3 haftada gözle görülür bir incelme oldu

arkadaslar ben bel kemeri kullandım hemde düzenli her gün özellikle spor yaptıgım zamanlar ve faydasınıda cok gördum baya incelme sagladı fakat bel kemerını bıraktıgımda 3 kat daha cok sımıtlerım olustu bel bölgem de ve su an hıc bır sekılde yok edemiyorum. bunu doktoruma sordum yagları asırı yakma olayına girmissin daha sonrada bıraktıgında yaglar iki kat calısmaya baslar dedi. yani faydası da var zararı da :)

Geri