gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bel soğukluğumuyum lütfen yardımcı olun ÇOK ACİL

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba yaklaşık bir ay kadar önce erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girdik.2 gün kadar sonra bütün vücudumda kaşıntılar oldu.Ayrıca vajinamdada kaşıntı, şişkinlik, kanamalı akıntı ve ara ara yanma var.doktora gittim utandığım için ilişkiye girdiğimi söylemedim şikayetlerimi anlattım.Yapılan tahlil sonucunda epitel hücreleri,lökositler ve gr+pozitif basiller bulundu.Ayrıca patojen bakteri üremedi diye yazıyor.Erkek arkadaşım ise kendisinde hiç bir sorun olmadığını belirtiyor ve bu durumr katlanamadığı için ayrıldı ve artık eminim çok eşli yaşayan biri.Lütfen yardımedin ne yapabilirim bu hastalığın bende mevcut olması durumu varmı yoksa sadece mantarmıyım?Ayrıca birlikte olduğum erkeğe karşı hukuksal olarakta hakkımı aramak istiyorum.çok eşli yaşayan ve hastalığını yayarak gezen bir toplum düşmanı o çünkü.

bel soğukluğumuyum lütfen yardımcı olun ÇOK ACİL konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bel SoĞukluĞu

Bel SoĞukluĞu

bel soğukluğu antibiyotik büyük abdest yaparken yanma bel soğukluğunda kullanılan antibiyotikler makatta yanma soğukluğu kuluçka süresi BEL SOĞUKLUĞU Bel soğukluğu nedir? Neisseria gonorrheae isimli bir mikrobun idrar kanalını (üretra) tutmasıyla başlayan ve tedavi edilmediği takdirde bölgesel yada tüm vücudu ilgilendiren sorunlar oluşturan ve de cinsel ilişki ile bulaşan hastalıktır. Bel...
  2. Canım çok acıyor yardımcı olun lütfen

Canım çok acıyor yardımcı olun lütfen

Çok zor durumdayım melekler,her gece ALLAHA yalvarıyorum onu benden almasın,bizi ayırmasın,nolur sizde dua edin... Ayrı şehirlerdeyiz,yanında olamıyorum...kaza geçirmiş,hastanede yatıyor yanında olamadağım için canım çok acıyor...gidemiyorum şuan onun yanında olmak için canımı bile veririm...ölümüne seviyorum şuan bu sözlerı yazarken bile ağlıyorum,içim çok yanıyor.. ALLAHIM sevenlerin yanında...
  3. lütfen yardımcı olun

lütfen yardımcı olun

ben 20 aydır aylık iğneyle korunuyorum iğnemin günü 10gün geçti bu on günde hamile kalmış olabilirmiyim
  4. Lütfen yardımcı olun kardeşlerim

Lütfen yardımcı olun kardeşlerim

Sevgili melekler,anneler anne adayları,yeni evlencek kardeşlerim,eğitim gören sınavlara hazırlanan arkadaslarım...Benim bu dünyadaki en büyük arzum bir Anne olup hayırlısıyla bebeğimi kucağıma almak..Öyleki bu durum artık bende psikolojik sorunlara,evliliğimi bitirme noktasına kadar geldi..Eşimi bu durumdan dolayı ciddi olarak üzüyor,bütün hıncımı bütün içimdeki duyguların patlamasını sevdiğim...
  5. hamilemiyim lütfen yardımcı olun

hamilemiyim lütfen yardımcı olun

benim karnımın alt tarafında oturup kalkarken ağrı oluyo yumurtlama dönemimin son iki günü ama düzenli olarak ilişkiye girdik hemen anlayabilirmiyim veya hamile isem hemen anlaşılır mı lütfenbana yardımcı olun

Sayfayı Paylaş