gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Bela

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Musibet ve her türlü sıkıntı, bunlardan sonra gelecek sevinç ve rahatlıktır.Bela ve sikinti görmek, çektigi sikinti ve güçlüklerden sonra ferahliga ve sevince kavusacagina isaret eder.

Bela konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Başaran - Belam

Murat Başaran - Belam

Bugün hasretine yenik düstüm gülüm Çok yazik sensiz geçecek ömrüm Baskasini çekemez bu gönlüm (Belam...) Belam... Nedir beni hasretinle yakan Bu gidisin sonum olur inan Haramdir sensiz geceler haram Helalinim seveceksen inan __________________
  2. Facebook başına bela oldu

Facebook başına bela oldu

ünlü manken Aysu Baceoğlu üye olduğu arkadalşık sitesinden tehdit msjlarımı aldı detaylar haberimizde... AYSU BACEOĞLU'NA ÖLÜM TEHDİTLERİ! SON ZAMANLARIN EN GÖZDE ARKADAŞLIK SİTESİ FACEBOOK, AYSU BACEOĞLU'NUN BAŞINA İŞ AÇTI.... Mankene, 'Ilgın Beyazıt' tarafından tuhaf mesajlar gelmeye başladı. Mesajların sıklığını arttıran Ilgın Beyazıt, Aysu'ya ölüm tehditleri yağdırmaya başladı....
  3. bırak bela kapını çalsın

bırak bela kapını çalsın

Bırak bela kapını çalsın,onu serbest bırak....Dua ederek,yüzüne karşı durma...Gelmesinden yaklaşmasından endişelenme...onun ateşi cehennem ateşinden daha sıcak değildir.... Yaratıkların en hayırlısı, yerlerin taşıdığı ve göklerin gölgelendirdiği en hayırlı insan, Hz. Muhammed Mustafa -sav- buyurmuştur ki: “Cehennemin ateşi mümine: 'Geç ya mümin! Senin nurun, benim ateşimi...
  4. Belasını Bulmak Deyiminin Anlamı

Belasını Bulmak Deyiminin Anlamı

Belasını Bulmak Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını çok merak ediyorum.

Sayfayı Paylaş