gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Belek Azure Villas By Cornelia Hotel Tanıtımı (videolu)

Konu, 'Türkiye Otelleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

azure villas by cornelia tanıtımı, belek otelleri, yeni açılan oteller

Belek'in bir sahil beldesinde yer alan Azure Villas by Cornelia özel plaj alanı, spa merkezi, açık havuz ve restoran sunmaktadır. Kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz konaklama birimlerinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Tesis, Antalya Golf Kulübü'ne 4,3 km, Gloria Golf Kulübü'ne 9,8 km uzaklıktadır.

azure-villas-by-cornelia.jpg

Konaklama birimlerinde düz ekran TV, klima ve balkon vardır. Eksiksiz mini mutfak ise mikrodalga fırın ve mutfak gereçleriyle donatılmıştır. Spa küvetli özel banyolarda ayrıca duş ve küvet bulunmaktadır. Göl ve havuz manzaralarının keyfini çıkarabilirsiniz. Tesiste ayrıca günün 24 saati ücretsiz oda servisi sunulmaktadır.

Azure Villas by Cornelia'da çocuk oyun alanı vardır. Ütü, çamaşırhane ve yatak açma hizmetleri de verilmektedir. Tesiste ücretsiz otopark mevcuttur. Tesis, konuklarına Crassula Spa Centre için özel bir indirim sunmaktadır.

Antalya Havalimanı 33 km uzaklıktadır.
    boking.com

AYRINTILI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

Belek Azure Villas By Cornelia Hotel Tanıtımı (videolu) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Xanadu Resort Hotel-Belek / Antalya (videolu tanıtım)

Xanadu Resort Hotel-Belek / Antalya (videolu tanıtım)

xanadu resort hotel, belek-antalya, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler XANADU RESORT HOTEL Adres: Belek Turizm Merkezi Acısu Mevkii PK 49 Belek - Antalya - Turkiye Tel: 0 242 710 00 00...
  2. Adam&Eve Hotel-Belek/ Antalya (videolu tanıtım)

Adam&Eve Hotel-Belek/ Antalya (videolu tanıtım)

adam&eve hotel, belek-antalya, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler Adam & Eve Hotels Belek - Antalya / Türkiye Çağrı Merkezi : +90(242) 444 0 596 Telefon : +90(242) 710 1 400 Fax : +90(242) 710 1 414 Adam & Eve Hotels, Belek - Antalya / Türkiye [email protected]..
  3. Kempinski The Dome Hotel- Belek/Antalya (videolu tanıtım)

Kempinski The Dome Hotel- Belek/Antalya (videolu tanıtım)

kempinski the dome hotel, belek-antalya, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler Kempinski Hotel The Dome Belek-Antalya Uckumtepesi Mevkii 07500 Belek Tel:90 242 710 1300 Fax:90 242 725 5575 [email protected] http://www.youtube.com/watch?v=3BQwl1Y9b_w&feature=related
  4. Belek Riu Kaya Hotel Tanıtımı (videolu)

Belek Riu Kaya Hotel Tanıtımı (videolu)

riu kaya hotel, belek otelleri, yeni açılan oteller Sağlıklı ve eğlenceli bir tatil geçirmeniz için sayısız aktivite alternatifi. Tatil keyfiniz, benzersiz spor olanakları ile sınırlı değil. Türk hamamı, sauna, masaj, jakuzi, fitness center, gibi hizmetler ile kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Geniş çam ormanları arasında bulunan Hotel Riu Kaya Belek, eşsiz konumu ile...
  5. Belek Titanik Deluxe Hotel Tanıtımı (videolu)

Belek Titanik Deluxe Hotel Tanıtımı (videolu)

titanik deluxe hotel, belek otelleri, yeni açılan oteller Titanic Hotels'in en yeni tesisi, Titanic Deluxe Belek Antalya'da açıldı. Doğal çam ormanları içindeki bu 600 odalı lüks tesis, Beşgöz Nehri'nin yanında bölgenin en saklı plajlarından birine uzanıyor. Misafirlerimiz, Titanic Deluxe Belek'in her noktasına hakim bu muhteşem doğa manzarasını, özenle konumlanmış beş restoran ve on dört...

Sayfayı Paylaş