gebe
  1. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

belini 5 santim incelt

Konu, 'Çöplük' kısmında sule tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: belini 5 santim incelt

hatali oldi kusura bakmayin beceremedim...:)

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

emeğine sağlık canım eğer hatalı bir konu açarsan adminlerimize veya yetkili gördüğün üyemize söyle onlar halleder canım

4. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Uyardigin Icin Tekrar Sagil Canim

5. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

emeğine sağlık canım

belini 5 santim incelt konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bel sağlığınız için 5 adım

bel sağlığınız için 5 adım

Yanlış oturmak, ani hareketler ve hareketsizlik gibi pek çok faktör, bel ağrılarının sebebi olabiliyor. Oysa bel ağrılarından kurtulmak ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak için uzmanların önerdiği şu 5 kurala dikkat etmeniz yeterli: * Düzenli olarak her gün egzersiz yapın. Sırt ve karın kaslarınızı çalıştırın. Bisiklet, yürüyüş, yüzme ve koşma gibi sporlar tavsiye edilen faaliyetlerdir. Bu...
  2. Seninki Kaç Santim?

Seninki Kaç Santim?

seninki kaç santim Başlığı ilk gördüğünüzde nasıl yani ne demek bu şimdi diyenleriniz çıkabilir:D Aman efendimm sakın aklınıza hemen öyle farklı şeyler getirmeyin hahaha İşin şakası bir yana İnternette yepyeni bir kampanya başlamış.Yapılan araştırmalara göre eğer böyle giderse 2050 yılında denizlerde balık diye birşey kalmıcakmış.Balıkların tükenmesi deniz yaşamının bitmesi demektir.Sizleri...
  3. 5 santim boy uzatmak ister misiniz?

5 santim boy uzatmak ister misiniz?

boy uzatmanın sırları boy uzatma, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma yolları, boy uzatmanın yolları, boy uzatmak için, boyum nasıl uzar, boyum uzasın "Boyum çok kısa" diyenler, uzun boylu görünmek için, uzun topuklu ayakkabılar giymenize gerek yok:) İşte size 5 santim boy uzatmanın sırları Melek'ler:) Yürürken, masa başında çalışırken, otururken durduğunuza biraz dikkat ederek...
  4. Bel Çevrenizi 5 Adımda Yok Edin!

Bel Çevrenizi 5 Adımda Yok Edin!

bel çevresi için, bel çevresi nasıl inceltilir, bel çevresini inceltmek için Sevgili melekler, zaman geçtikçe kilo vermek ve özellikle bel çevresini eritmek son derece zorlaşır, ancak imkansız değildir. Evde kendi kendinize uygulayacağınız bazı hareketler bu süreci hzlandıracaktır. Siz de düz bir karına sahip olmak istiyorsanız aşağıda paylaştığımız hareketleri yapmaya başlayın. Üstelik her...

Sayfayı Paylaş