gebe
  1. gul-guzeli

gul-guzeli Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    100
    Ödül Puanları:
    0

belirti olmadan hamile kalanlar varmi

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında gul-guzeli tarafından paylaşıldı.

hamilelik belirtisi olmadan hamile olanlar varmi cok merak ediyorum HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. gul-guzeli

gul-guzeli Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    cevremde bazi insanlarin hic belirtinin farkina varmadan hamile olduklarini ogrenince sasiriyorum ozaman neden bizlerde hamilelik belirtileri varken hamilelik olmuyo galiba biz cok kafaya takiyoz bu isi piskolojik olarak belirtiler hissediyoruz

3. Edalm

Edalm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Canım yengemin hiç bi belirtisi yokmuş hiç de şüphelenmems adet gecikti diye hastaneye gitmiş kan testinde öğrenmiş

4. mercimek tanemm

mercimek tanemm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    çünkü hamile olmak istiyosun ya canım belirti var gibi oluyo sende. halbuki normal adet günlerinde olan belirtiler oluyo mesela ama sen hamileyim sanıyosun :) mesela ben kaç gün pedle dolaştım gelecek adetim diye beklemiyodum ama 4 haftalık meleğim varmış. kimi insan gidip 4 aylıkken öğreniyo bende onlara hayret ediyorum :D:D yalnız sana tavsiye edeyim gebelik belirtilerini hiç okuma. hergün göğüslerime baktım koyulaşmış mı diye hergün karnıma baktım yok midem bulandı ama yoktu. sadece psikolojik :D:D en belirgin belirti bence adet gecikmesi. bekle adetin 1 hafta geciksin testinide öle yap. ben hamiş olmadan 1 ay önce tam 10 gün gecikti kafamdada hamiş olma isteği olduğundan hamile gibi dolaştım 10 gün sonra geldi adetim. sonraki ayda gecikti dedim heveslenmiyem dedim ama bi baktım oğluşum geldi. Rabbim tüm dileyenlerle beraber sanada nasip etsin inşallah en kısa zamanda :)

bebekdelisi77* ve kader değilki bunu beğendi.
  5. gul-guzeli

gul-guzeli Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Ay canim cok saol mercimekcim allah razi olsun ilginden dolayi cok mutlu oldum bacim

6. gul-guzeli

gul-guzeli Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Edam. Cok saol canim allah razi olsun canim

7. kazazade

kazazade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Bende hiçbir brlirti yaşamadım ne mide bulantısı ne aşerme nede başka birşey

8. eda beriş

eda beriş Forum Okuru

arkadaslar merhaba adetim gecti bugun 3 .ncü günü evde test yaptım ama cıkmadı kan testını ne zaman yaptırmalıyım sizce

9. gamze bayram

gamze bayram Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    adetinin 1 hafta geçmesini bekle canım kesin sonuç o zaman çıkar

10. gülümbenim81

gülümbenim81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ben araniza yeni katıldım. Bendede aybasimin gecikmesinden hariç hiç bir belirti yok.Benim aybasim heray beş alti gün önceden gelirdi bu aya kadar öyleydi geçen ay 12 sinde olmustum ama bugün ayin 11 i ve hala bisey yok sadece ayin besinde çok hafif bi leke geldi ve kesildi sizce hamile olabilirmiyim iki aydır test yapıyorum negatif bu sefer de yine negatif çıkar diye cesaret edemiyorum bikaç gün daha bekleyecegim gelmesse mutlaka tes alicam bakalım inşallah bu sefer hayal kırıklığı olmaz

11. Gülşen ömür

Gülşen ömür Forum Okuru

Ben 18 yasindayim 2,5 aylik ewliyim cocuk istiyorum ama adetim duzensiz oluyor adetimin bitiminden 1 qun sonra iliskiye qirdik hergunde qiriyoruz hamilelik belirtisi var qibide yok qibide yardim edin cok m.ediyorum aceba hamilemiyim cok istiyoruz

12. Gülşen ömür

Gülşen ömür Forum Okuru

13. merican

merican Forum Okuru

Hamile olmayi bende istiyorum ama tabi herkes belirti yasicak zorunda degil bende 10 gundur bi rahim agrisi var fitil kullandim ilac kullandim onlara bagliyorum hamile kalmak cokta kolay bise degil 5 aylik evliyim hic korunmadim ama Allahtan umit kesilmez benimde 1 gunum var adetime bakalim insallah diyorum tabi Rabbim herkese nasip etsin insallah.)

14. İlge

İlge Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    2 aylık evliyim kızlar ilk ay idrar yolu iltihabı ile uğraştım bu ayda ilişkiden sonra rahmimde bacaklarıma kadar inen garip bir ağrı var korunmuyoruz da sizce sebebi ne olabilir artık doktora gitmekten sıkıldım böyle bişiy yaşayan varmı adetim 3 gün önce bitti hamile olasılığımda yok.

15. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba muhtemelen enfeksiyon kaynaklı bir ağrı yaşıyorsunuz.Bunu en iyi hekim değerlendirebilir.Hekime görünmenizde fayda var

belirti olmadan hamile kalanlar varmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte erken belirtiler varmi kizlarr?????

Gebelikte erken belirtiler varmi kizlarr?????

SLM kizlar ben bu ayin 2 sinde regl oldum yumurtlama günüm 1 hafta önceydi.yumurtlama haftasndan sonra kendimde bir takim degisiklikler farkediyorum...Kasiklarim da sanci ,bazen siddetli derecede,sik idrara cikmak,midemde sislik ve sanki bogazimdan yedigim seyler cikacakmis gibisine bi his ve dizlerim de ,belimde agrilar var.regl oluyormusum yada olacakmisim gibi..Ama benim regl tarihime daha...
  2. Hamile olduğunuzu gösteren belirtiler

Hamile olduğunuzu gösteren belirtiler

hamile olduğumu bilmiyordum Melekler hamişlikten şüpeleniyorsanız bu belirtilere dikkat ediniz.. regliniz gecikti, hamile olup olmadığınızı merak ediyorsunuz. Henüz test yapmadınız ancak bazı belirtiler hissediyorsunuz ve bunların hamilelik belirtileri olup olmadığını merak ediyorsunuz... Acaba hamile misiniz? Aşağıdaki belirtilerden bir ya da birkaçını yaşıyorsanız ve adetiniz geciktiyse...
  3. Hic bir belirti yasamadan hamile kalanlar!

Hic bir belirti yasamadan hamile kalanlar!

Arkadaslar benim adetim 2 gün gecikti ama adet olacagima dair hic bir belirti yok.Önceleri adetime 1 hafta 10 gün kala gögüslerim acimaya baslardi ama su an belirtinin b si bile yok:S bu sekilde belirti yasamadan hamile kalaniniz varsa yardimlarinizi ve önerilerinizi bekliyorum lüten yardim edin :( birde bu ay ( haziran) adetime 5 gün kala bir defa calisma oldu,aslinda ümitsiz vakka ama gec...
  4. Catlatma ignesiyle hamile kalanlarrr varmi

Catlatma ignesiyle hamile kalanlarrr varmi

Yardım edin kızlar bu konu hakkinda
  5. Hsg (rahim filmi ) sonrasi hamile kalan varmi?

Hsg (rahim filmi ) sonrasi hamile kalan varmi?

Arkadaslar polikistik over sendromu var bende. 2 yıllık evliyim. Evlendigimizden beri hic korunmadik. Düzenli kontrollerimi yaptirdim klomen tedavisi aldim ama bebegimiz olmadi. tuplerimde tikanma varmis. Hsg sonrasi acildi iki tupumde suan acik. Bnm durumumda olup hsg sonrasi hamile kalan varmi. Cok üzülüyorum artik bir bebegim olsun istiyorum ama henuz bir belirti yok. Doktor olmasi icin...

Sayfayı Paylaş