gebe
  1. baharrrımmm

baharrrımmm Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    550
    Ödül Puanları:
    93

belirtilerime göre hamilemiyimm yardım edin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında baharrrımmm tarafından paylaşıldı.

30 günde 1 adet oluyorm ve ayın 8 de olmam gerekiyordu ama bugün ayın 10 ve regl olmadım belitilerim ise tuhaf akıntım çok beyaz şefaf renkli ara sıra kasıklarıma ağrı giriyor ve belim ağrıyor sürekli uykum var ve olur olmadık şeylere ağlıyorm bir hafta geçmeden test yapmıcam kendi kendime söz verdim sizce durumum nedir yardımcı olun lütfenn

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Bizim buradan size vereceğimiz bir cevap ya boşa umutlanmanıza ya da boşaüzülmenize yol açabilir.O yüzden siz zamanı gelince bir gebelik testi yaptırın (hatta kesin olması açısından kan testi),bize da haber verin sevinelim.Daha sonrası için de forumumuzda bulunan gebe üyelerimizle iletişime geçebilir,bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.Hatta sitemize BURADAN ÜYE OLARAK daha ayrıntılı paylaşımlarda da bulunabilirsiniz.. :)

baharrrımmm bunu beğendi.
  3. misal

misal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bahar öncelikle umarım hamilesindir, tabi istiyorsan. ben çok istiyorum ve çok istediğim için geçen ay yalancı gebelik yaşadım. adetim 4 gün gecikti, uykum vardı, psikolojim çok hassaslaştı, kasık ağrılarım oldu vs. 5. gün test yaptım, hamile olmadığımı anlayınca adet oldum hemen :)
    içini ferah tut, hayırlısı olur inş.

4. baharrrımmm

baharrrımmm Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    550
    Ödül Puanları:
    93
    admin ve misal tşk ederim yorumlarınız için bebek sahibi olmak istiyorum yarın evlilik yıl dönümümüz ve bir süpriz yapmak istiyorum eşime allah nasip ederse ayrıca ayın 26 sında doğum günüm inş gelir meleğim ve hediyelerin en güzeli olr bana ve eşime yarın sabah test yapıcam inş hayrlı sonçlar çıkar inş meleğim benmledir

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ay inşallah buyuk bir süprizz yapar meleğin sana canım.. Dualarım seninle rabbim gönlüne göre versin.... Ay baharım inşallahhhhhhhhhhhh

6. baharrrımmm

baharrrımmm Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    550
    Ödül Puanları:
    93
    evet meleğim benmle hamileyim rabbim herkeze nasip etsin inş tşk ederim yorumlarınız için

belirtilerime göre hamilemiyimm yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım edin .....

yardım edin .....

bişey soracağım sizlere ama lütfen bri yardım etsin profilden resim koyamıyorum :(
  2. yardım edin!

yardım edin!

düzenli adet görmeme rağmen geçen ay adetim 5 gün geçti.umut yerini hüzün aldı.02-06 -2011 adet olmam gerekiyordu.ve gece 11 de pembemsi bir kanama oldu az az geldi.gece boyunca daha önce yaşadığım adet sancısı yoktu.yerleşme kanaması diye ve biraz üzgünlükle bekledim.ama gelmedi.sabah kalktığımda iç çamaşırımda kan yerine siyah leke vardı.bu günse kahverengi lekelenme devam ediyor.geçen ayki...
  3. Yardım edin !!!!

Yardım edin !!!!

merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum . nisan ayının 25 inde çıktım 26 sında ayrıldı nedenide 5. sınıfta beni sevdiğini solediğinde ( tabi küçüktüm şimdi sekize geçtim ) öğretmene şikayet etmekmiş . geçen günde facebook ta konuşurken bana göz kırpma ve öpücük işaretlerini gönderdi . çok kafam karışık . bana yardım edin . ona nasıl davranmalıyım . nasıl...
  4. yardım edin

yardım edin

erkek arkadaşımla küçük çaplı kaçamak yapıyoruz ama ben nasıl davranacağımı bilmiyorum yardım eder misiniz
  5. Hamilemiyimmm bi yardım lütfen ???

Hamilemiyimmm bi yardım lütfen ???

Arkadaşlar merhaba normalde adetlerim duzenlidir pek gun sasmaz genelde 28 gunde bir olurum bu ay adetim 8 martta başladı ve 12 martta bitti bittiği gün ilişkiye girdim korunmasiz bi sekilde yumurtlama gunumde ayin 20 si yada 21 iydi yani daha baya vardi yumurtlama günüme kizlar adetime 15 gun varken goguslerim sismeye basladi suan adetime 8 gun var baya sisler ve dokununca aciyorlar hamile...

Sayfayı Paylaş