gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

belki aptalca gelebilir ama...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

merhaba ya benim dertim kardeşim ya beni taklit edip duruyor bıktım artık ondan ben alp kırşan ı seviyordum o da seviyorum dedi ben şimdi murat boz u seviyorum dedim şimdide onu seviyorum diyor. aslında ben ona sordum kimi seviyorsun diye o da dedi ki mustafa sandalı tamam dedim ertesi günde bana ben öyle bişey demedim murat bozu seviyorum dedim diyor. sevmesine kızmıyorum ama sürekli beni kızdırmak için muratım v.s gibi laflar kullanıyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin bıktım artık her konuda böyle ben gothik olucam dedim o da ben olucam dedi.
    ben yazar olucam dedim o da ben de yazar olucam dedi.
    ben ne olacağına kızmıyorum sonra çıkıyor karşıma ben senden daha gothiğim daha iyi yazarım sen yazar olamazsın kalipiyetin yok falan diyor.
    arkadaşlar sizden ençok murat boz konusu için yardım istiyorum allah aşkına geçenlerde neredeyse kardeşime büyü yapacaktım o kadar sinir oldum.

2. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    yardımmmmmmmmmmmmmmm

3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    taklitler aslını yaşatırmış takma derim sen ne kadar üstelersen o okadar yapıcak serbest bırak bi süre sonra sıkılıcak kendi gibi davranıcak büyü falan bunalr saçma şeyler helede kardeşine

4. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya ben şimdide maçlara biraz özen gösteriyorum bu da özen göstermeye başladı o bjk li ben fb liyim o da şimdi başladı ay işte bjk kazansın fb kazanmasın falan diyo ya ama deli oluyorum ya ne yaparsam o na merak yapıo dayanılır gibi değil hayatım boyunca böyle geçti bundan sonraki ömrümü böyle geçirmek istemiyorum ya ne günah işledim neyin bedeli bu ya böyle

5. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Canım sana özenmicekte kime özenecek değilmi neden ikinizde aynı şeyleri olamıyor ve paylaşamıyorsunuz veya neden farklı olmalısın

6. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya tamam bazı şeylerimiz aynı olsun ama herşeyde aynı olmasın hobilerimiz, sevdiğimiz şeyler işlgi alanlarımız giysilerimiz yediğimiz içtiğimişz hereşeyde aynı olmasın zaten birbirimize inanılmaz benziyoruz boyuda bana ulaştı herkes bizi ikiz sanıyor en azından farklılıklarımız olsunda millet bizi ikiz sanmasın bıktım artık ya 15 yaşındayım bu yaşıma kadar neye merak saldıysam hemen o da meraklandı ama artık bir yere kadar sevdiğimi seviyor sevmediğimden nefret ediyor bu insanlık değil .

örnek benim sevmediğim renkler:sarı,yeşil,turuncu,pembe,kırmızı
    onun sevmediği renkler;sarı,turuncu,yeşil,penbe,kırmızı

ki ben ne zaman bu renkleri sevmiyorum desem o bende sevmiyorum dedi.

7. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Demekki sana aşık derecesinde seni seviyor ve senden vazgecemiyor aslında hoşlanmadığın bişeyi yap onunda yaptığını görürsen onunla otur ve konuş bak kardeşim seninde bi kişiliğin olmalı kopyacı bi hayatla biyere varamazzsın kendi cizgini yakalamalısın benden bidaha ben olmaz yani bırakta seninde sevdiğim yanların olsun de

8. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya konuşuyorum o zamanda yalan söyleme asıl sen beni kıskanıyorsun diye yalan söylüyor bilio kimin kimi taklit ettiğini ama yinede böyle yapıo.
    ya bir insan kendi hayatını böyle çürütür de başkasının kinide mi çürütür her gün yatmadan önceonun yüzünden ağlıyorum artık ben bir geç kızım farklılıklarım olmalı ne biliyim hobim farklı olmalı düşüncelerim farklı olmalı o zaman benim diğer insanlardan farkım ne olur.
    kendimi yukarda görmüyorum ama her insan aynı olamaz bunu söylemek istiyorm bıktım artık yeter ama ben fb li bileklik alıcam diyorum o bende alıcam diyor ya dışarıdan biri görse ciddi ciddi bizi ikiz sanar. offffffff lütfen yardım edin.

9. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya şimdide maç falan izlediğimde tamam maçı seviyosun millete göstermek için oynama.

10. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hey allahım yaa çocuk yaştasnız sanırım :D:D olur böyle şeyler kardeşler arasında abartma bence
    sanki kardeşinden değil komşu kızından bahsediyorsun gibi ablasın sonuçta seni taklit etmesi normal ve kardeşler arasında hep bir sürtüşme çekişme olur takma ve büyütme olayı

11. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    Dert ettiğin şeye bak, galiba sen hiç hayatın kötü yüzünü görmemişşin bence böyle şeylere takılma.Birde ben senin yaşını merak ettim...

12. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

ben hayatın iyi yüzünü hiç görmedim ki enim yaşım 16 biliyorum çocuksa ama bakın ben psikolojik rahatsızlıkları olan biriyim artıkbıktım böyle konulardan küçüklükten beri ne istersem o nu istiyor ben annemden deri ceket istedim ertesi gün annemle gittmiş istediğim türde ceketi denemiş annemde gitti aldı ya nasıl normal dururum ya söyleyin bende insanım farklılıklarım olsun istiyorum bu kadar..

- - - Updated - - -

ya lütfen yardımcı olmayacaksanız yazmayın

- - - Updated - - -

en azından umutlanmam.

13. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    bide şöyle düşün ya kardeşin olmasaydı allah korusun ya onu kaybetsen ? bi düşün bakalım

14. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

canım farklı olmasan taklit etmezdi seni bence umursamazmış gibi davran bak ozaman vazgeçecektir.

15. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    inşallah vazgeçer.
    annem o 3 aylıkken aldırmaya gitmiş bazen keşke annem aldırsaydı diyorum.(tabi yüzüne değil içimden)
    küçükken hep onu ben korudum ne biliyim o düştüğünde falan hep ben onun yanındaydım ama şimdi ondan nefret ediyorum
    tabiikide ölmesini istemiyorum ama beni sinir ediyor.
    onun yüzünden geceleyin uyuyamıyorum.

mesela bu akşam fenerbahçenin maçı var çok heyecanlıyım diyorum hemen tamam maç izlemeyi seviyorsun anladık diyor ama ben içimden geleni söylüyorum. ya uff böyle bi kardeşim olucana beni mileete rezil edeceğine hiç olmasaydı diyorum.

ya biliyor musunuz o benim bir arkadaşım yanımdayken ne dedi biliyormusunuz.
    ben dedi seni yolda görsem arkandan çirkinliğine küfrederim dedi.
    amcamın karısıyla konuşıuoyrdum.dedimki ben küçükken çok çirkinmisim dedim.
    kardeşim hemen sen şimdide çirkinsin hemde daha da çirkinsin dedi naasıl utandım anlatamam.
    bir yerde bir yanlışlık yapsam hemen beni utandırır oha yuh salak falan der sizce böyle kardeş olurmu.

belki aptalca gelebilir ama... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. belki hayal ama olsun

belki hayal ama olsun

bnim hayalim çok basit bişey bigün olupta sayısal falan vurursa hayatımdaki 3 kişiyi parayla dövecem alsana para al sana para diye kafasına vuracam...
  2. Geç anladım belki ama...

Geç anladım belki ama...

Artık birkaç harfsin sen,belki bir kelime yada bir cümle? En fazla kalemimde satır kalırsın o kadar, Ne fark ederr içim de olmayınca sayfalarda kalman. Anlatırım seni dinleyene,belki istemeden ağlarım ama iki damla o kadar.adınn geçtiği müzikler çalar belki aklıma gelirsin,ama sadece aklıma gelirsin yüreğime inmeyince ne farkın kalır dışarıda ki hiç tanımadığım insandan. Kimbilir sana...
  3. Başta korkunç gelebilir ama değil...

Başta korkunç gelebilir ama değil...

Kendisi Bünyan'li olmayan, politika ile de ugrasmis ve halen Kayseri'de isadami olan birisi, Bünyan kiyiciginda, Kayseri Malatya kara yolu üzerinde, lokantasi olan bir benzin istasyonuna gider ve orada alabalik la bir ufak raki ister. Dönüste yürüyüş mesafesindeki Bünyan'a gitmek için meyhanemsi lokantadan çikar ki, dişarisi hem zifiri karanlik ve hem de korkunç bir kar-tipi...
  4. Ama belki yarın

Ama belki yarın

Zamanı sıfırlıyacağım hayatımda yarın Herşeye yeniden başlayacağım... İlk kez GÜNAYDIN diyeceğim gökyüzüne İlk soluğumu alacağım yarın; ama şimdi değil yarın... Yarın başlangıcı olucak hayatımın Gözlerimi açıp MERHABA diyeceğim hayata Bende varım artık,ölümüne sevgi yarışında... İlk kez göreceğim annemi yarın Sarılacağım ona,sevgimi haykıracağım; ama şimdi değil yarın... Yarın umutlarım...

Sayfayı Paylaş