gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Belki barışırlar

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ihanet yüzünden ayrılan Arzu Balkan ne Tamer Karadağlı çifti bir filim için birarada kamera karşısında olacaklar.......

ESKİ EŞLERİN ‘DUYGUSAL’ BULUŞMASI!
    TAMER KARADAĞLI İLE OLAYLI BOŞANMA SÜRECİNİN ARDINDAN KABUĞUNA ÇEKİLEN OYUNCU ARZU BALKAN UZUN SÜREN SESSİZLİĞİNİ “GEÇMİŞ OLSUN” İSİMLİ SİT-COM İÇİN BOZDU...

Balkan’ın bu yeni projede eski eşi Tamer Karadağlı ile kamera karşısına geçecek olması herkesi şaşırttı. Evlilikleri olaylı bir şekilde biten ve birbirleriyle ilgili sert çıkışlar yapan eski eşlerin aynı projede yer alması kafaları karıştırdı. “Yeniden biraraya mı geliyorlar?” söylentileri gündeme gelmeye başlarken, gerçek kısa sürede ortaya çıktı. Çift, Plato Film’in yapımcılığını üstlendiği projede birlikte yer almayı astronomik rakamlar karşılığı kabul etti. Karadağlı’nın aylık 80 bin TL, Balkan’ın ise 20 bin TL’ye “Evet” dediği öğrenildi. Dizide Sezin Akbaşoğulları’nın oynadığı karakterin en yakın arkadaşını canlandıran Arzu Balkan rol gereği eski eşine çöpçatanlık yapacak.

Belki barışırlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülhan - Belki

Gülhan - Belki

gözler hep aynı sözler hep aynı güzel ya da çirkin yüzler hep aynı bıraktım kendimi yağan yağmura yaşadım aşkımı bir film gibi sakladım anları bir resim gibi bıraktım kendimi yağan yağmura belki yarın sana dönerim bilmem sarılıp ağlarım kovsan da gitmem belki de yaşar giderim kimseyi sevmeden belki yarın çeker giderim bilmem ağlasan yalvarsan sana geri dönmem belki de yaşar giderim...
  2. kesinlikle ,belki

kesinlikle ,belki

Yapım :2008, ABD / İngiltere / Fransa Tür :Dram / Komedi / Romantik Yönetmen :Adam Brooks Senaryo :Adam Brooks Oyuncular :Elizabeth Banks, Rachel Weisz, Ryan Reynolds, Abigail Breslin, Isla Fisher, Kevin Kline, Kevin Corrigan Müzik :Clint Mansell Süre :1 saat, 52 dk. Gösterim Tarihi :18 Nisan 2008 Özet Will Hayes 30 yaşında, bir kız çocuk sahibi olan ve boşanmanın eşiğine...
  3. Barışırlar mı bilinmez

Barışırlar mı bilinmez

eşinden ayrılma kararı alan ünlü şarkıcı Sibel Can'ı sevilen sanatçı Orhan Gencebay barıştıracağını açıkladı.... CAN'I EŞİYLE GENCEBAY BARIŞTIRACAK ÜNLÜ SANATÇI ORHAN GENCEBAY HAYAT ARKADAŞI SEVİM EMRE İLE HASTANELİK OLDU. Yüksek ateş ve öksürük nedeniyle endişelenip geçtiğimiz gün Memorial Hastanesi'ne giden çiftin yapılan kan ve idrar tahlilleri ile çekilen akciğer filmleri neticesinde...
  4. Özlemimdin belkide ;

Özlemimdin belkide ;

Özlemimdin belkide ; Sevmek belkide bile bile acık çekmekti. Sonunu düşünmeden o yolda hızla koşarak Bilmezdim sensiz kalacağımı... Gelmiştim sana koşarcasına Kelimeler yetmiyor seni anlatmaya . Bazen ben bile anlam veremiyorum bu sevgiye. Ölümsüzsün belkide bende .... Doymamıştım senin o benden uzak varlığına, vuslatı beklerken Uzak kaldım sana bir ömür boyunca ......

Sayfayı Paylaş