gebe
  1. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Belki Ben...

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında ebraryksl tarafından paylaşıldı.

BELKİ BEEN... Belki ben
    o günden
    çok daha evvel,
    köprü başında sallanarak
    bir sabah vakti gölgemi asfalta salacağım.
    Belki ben
    o günden
    çok daha sonra ,
    matruş çenemde ak bir sakalın izi
    sağ kalacağım...
    Ve ben
    o günden
    çok daha sonra:
    sağ kalırsam eğer,
    şehrin meydan kenarlarında yaslanıp
    duvarlara
    son kavgadan benim gibi sağ kalan
    ihtiyarlara,
    bayram akşamlarında keman
    çalacağım...
    Etrafta mükemmel bir gecenin
    ışıklı kaldırımları
    Ve yeni şarkılar söyleyen
    yeni insanların
    adımları...

N.H.

Belki Ben... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BEN hiç yağmurda dans etmedim. Belki de yağmur olan sendin, seninle dans etmek istedi

BEN hiç yağmurda dans etmedim. Belki de yağmur olan sendin, seninle dans etmek istedi

yağmurda dans aşk oyunu yağmur sahnesi Kırgın, yorgun ve sessiz bir sonbahardı.Bildiğim ve özlediğim bir şehirden geçiyordum.Bir nefeslik sigara, demli bir çay ve dost sohbetiydi, kısacık zaman dilimlerine sığdırmaya çalıştığım. Akşamı giyinmiş tam gitmek üzereyken gördüm seni. Hiç konuşmadan hatta umarsızca baktın bana. Minik parodilerle süslenmiş ve yaramazlık yapmadan duramayan haylaz bir...
  2. Belki de çok fazla korkuyorum ..ÇÜNKÜ; BEN ILK DEFA SEVIYORUM...

Belki de çok fazla korkuyorum ..ÇÜNKÜ; BEN ILK DEFA SEVIYORUM...

Korkuyorum! Hakkettigin mutlulugu sana verememekten korkuyorum Seni beni sevdiginden fazla sevememekten korkuyorum Senin sevgine layik olduktan sonra baskalari tarafindan o sevgiyi kaybetmekten korkuyorum Seni kazandim derken kaybetmekten korkuyorum Aramizdaki maneviyat haricindeki uçurumlardan korkuyorum Senin kalbini daha fazla kirmaktan korkuyorum O temiz ve masum göz yaslarini...
  3. Özlemimdin belkide ;

Özlemimdin belkide ;

Özlemimdin belkide ; Sevmek belkide bile bile acık çekmekti. Sonunu düşünmeden o yolda hızla koşarak Bilmezdim sensiz kalacağımı... Gelmiştim sana koşarcasına Kelimeler yetmiyor seni anlatmaya . Bazen ben bile anlam veremiyorum bu sevgiye. Ölümsüzsün belkide bende .... Doymamıştım senin o benden uzak varlığına, vuslatı beklerken Uzak kaldım sana bir ömür boyunca ......
  4. ben hamile kaldım ama kalamayanların işine yarayabilir belki..

ben hamile kaldım ama kalamayanların işine yarayabilir belki..

http://www.egzersizvebeslenme.com/saglik/dogurganlik-icin-dis-ipi-kullanin/ böyle bir yazı buldum..doğurganlığın artmasına yardımcı oluyormuş. Ne kadar doğru bilemem tabi

Sayfayı Paylaş