gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

belki bir saadettir

Konu, 'Dini Resimler' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: belki bir saadettir
    ellerine sağlık canım güzel bi peylaşım dı bekledim gelmedin arkadaşım dostum

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

sagol kardesmm,geldigimde sen yoktun canm,kardesim

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel eline sağlık.

5. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: belki bir saadettir
    emeğine sağlık

belki bir saadettir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seksendört - Belki Bir Gün

Seksendört - Belki Bir Gün

Sevmeyi bir yana bırak, Aşık olmayı sen oyun sandın. Kaç gündür uykusuzum Haberin var mı? YOK Benim gibi kaç kişi girdide hayatına, Beni beğenmez oldun. Yoksa yaşın mı büyüdü? Kadın mı oldun? Belki de bir gün gelir. Herkes dengini bulur. Sana da senin gibi, Güzel temiz biri aşık olur... Yine olmadı tutunamadık birbirimize. Ne oldu hadi söyle hayallerimize? YOK Her kavgamız senin planların,...
  2. Emre Aydın - Belki Bir Gün Özlersin

Emre Aydın - Belki Bir Gün Özlersin

Belki bir gün özlersin Başka adamlarla Başka şehirlerde Yürürken Okuduğun ilk roman Sevdiğin ilk adam Yasal acılarından Hatta yalnızlıktan Belki dolar gözlerin Başka adamlara Başka şehirlerde Belli etmezsin Belki bir gün özlersin Sil gözünün yalnızlıklarını O an fısılda duvarlara adımı Bin bıçak var sırtımda Biniyle de adaşsın Her biri hayran sana Belki bir gün özlersin Başka adamlarla...
  3. Belki bir gün yine bir yerde bilmiyorum

Belki bir gün yine bir yerde bilmiyorum

. Zaman zaman zaman hep zaman derler,zaman herşeye ilaçtır,zamanla düzelir bekle..nereye kadar zaman..belkide bazılarına zaman çok güzel ilaç ama bana hiç olmadı zamanla herşey tükendi ve bitti.. O kadar çok sevdim ki seni herşeye vardım seninle,yapabileceğimin en iyisini yapmaya çalıştım ama sen ne yaptın herseferinde hoyratca davrandın evet belki de sevdin beni bilemiyorum sana...
  4. Saadet Işıl Aksoy Yeni Bir Film İçin Hollywood'da!

Saadet Işıl Aksoy Yeni Bir Film İçin Hollywood'da!

saadet ışıl aksoy, saadet ışıl aksoy haberleri, saadet ışıl aksoy hollywood Sevgili melekler, daha önce Twice Born ve The Rebound gibi uluslararası filmlerde rol alan oyuncu Saadet Işıl Aksoy, üçüncü filmi için görüşmelere başladı. Yeni film görüşmeleri için ABD'nin Los Angeles şehrine giden Aksoy, yine dünya starları ile birlikte rol olacak. Santa Monica'da lüks bir otele yerleşen Aksoy, her...

Sayfayı Paylaş