gebe
  1. nevbaharr

nevbaharr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Belki Gelirsin diye çok bekledim

Konu, 'Çöplük' kısmında nevbaharr tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Belki Gelirsin diye çok bekledim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BekLiyorum, BeLki GeLirsin Diye..!

BekLiyorum, BeLki GeLirsin Diye..!

Bekliyorum, belki gelirsin diye, Eğer geleceksen, Bir nisan yağmurunun, o ılık bulutlarıyla gel... Yürürken ağaçlara sular, aşkın damarlarımda akarken gel, Yürürken boş sokaklarda ben, yüreğim sen diye atarken gel, Yürürken gökte bulutlar, yepyeni baharlarla gel, Yürürken ağaçlara sular, yürü gözlerimden kalbime kadar. Bekliyorum, belki gelirsin diye, Eğer...
  2. Bekledim....

Bekledim....

Bekledim... bekledim seni... yanliz yapayanliz... burda öylece... belki birgün gelirsin diye....
  3. nickinizde kullanmak ısteyebilirsiniz belki diye şekilller

nickinizde kullanmak ısteyebilirsiniz belki diye şekilller

şekilller °l||l° (Adınız) °l||l° ] [ »-(¯`v´¯)-»(Adınız)»-(¯`v´¯)-» ] [ °º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸(Adınız)°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸ ] [ ·!¦[·(Adınız)·]¦!· ] [ ·ï¡÷¡ï·(Adınız)·ï¡÷¡ï· ] [ —(•·÷[(Adınız)]÷·•)— ] [ ··¤(`×[¤(Adınız)¤]×´)¤·· ] [ (¯`•¸·´¯)(Adınız)(¯`·¸•´¯) ] [ ––––•(-•(Adınız)•-)•–––– ] [ •°o.O(Adınız)O.o°• ] [ -·=»‡«=·-(Adınız)-·=»‡«=·- ] [ ..|....|.. ] [ .|..|/.(Adınız).|..|/. ] [...
  4. **gelirsin diye....**

**gelirsin diye....**

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. hal hatır sorar diye bekledim

hal hatır sorar diye bekledim

Bekledim Saymadim hasretinle bu kacinci yilbasi Bir ihtimal de olsa doner diye bekledim Ne bir demet karanfil ne bir damla gozyasi Bir hal hatir sormayi dener diye bekledim Su kista kiyamette omrume dusen karda Bir dostuma ugrayip ahvalimi sorar da Belki de bir merhamet duyar da Yenilmez gururunu yener diye bekledim Bir yanda gozlerimde ebediyet uykusu Bir yanda seni...

Sayfayı Paylaş