gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**belkıde benı hatırlarsın**

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Yine gidiyorsun…

hiçbirşey bırakmadan

Ve ben…

son kez bakıyorum ardından…

Bakmayın, yazılarıma sinmiş hüzne.... Şanslı biriyim ben!

Sana beni anımsatacak
    Kalıcı bir şey olsun istiyorum
    Bu, ne bir şarkı,
    Nede bir şiir olsun.
    Akşamlar olsun örneğin,
    Karanlıklar olsun dilersen.
    Yada
    Akşamlarda, karanlıkta parlayan
    Milyonlarca yıldız.
    Senin için hiçbir şey ifade etmiyorsa birisi,
    Diğeri beni hatırlatırcasına ısrarla başının üstünde parlasın.
    Yalnız kaldığın zaman bir akşam,
    Düşünceler ortasında bulduğun an kendini,
    Başını kaldır gökyüzüne
    Karanlıklar içinde gözlerin ışıldasın.
    İşte o zaman,
    BELKİ BENİDE HATIRLARSIN.

**belkıde benı hatırlarsın** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eger benı admın yaparsanız

eger benı admın yaparsanız

*Eğer Beni admin yaparsanız melekler meknı sakinleri ler 1. sınıf muamele görecekler *Eğer Beni admin yaparsanız kimse banlanmayacak *Eğer Beni admin yaparsanız Tekrar mp3 bölümü açacağım *Eğer Beni admin yaparsanız mazot 1 Ytl olacak (ne alakaysa) *Eğer Beni admin yaparsanız foruma havuz yapacam hem yazacaksınız hem serinleyeceksiniz *Eğer Beni admin yaparsanız Cimbom Kadıköyde puan alacak...
  2. benı mod yapın

benı mod yapın

Merhaba, User:Merhaba m3hm3t bey, Admin:Merhaba, User:Nasılsınız??? Admin: Sağolun iyidir sizler??? User:Bizler de iyiyiz sağolun. Admin:Konu Neydi? User:Modluk başvurusu... Admin:ilk mesajda modluk başvurusu oLurmu??? User:Neden olmasın çok iyi iş yaparım! Admin:Ne gibi? User:Mesela çok güzel yemek yaparım örnek:imam bayıldı? Admin: Dahaa?? User:Foruma toz...
  3. Benı ozlemedınız mı?

Benı ozlemedınız mı?

:kiss:selam melekler 5 gundur siteye giremedim;yoklugum farkedildimi bilmiyorum ama ben sizi cok ozledim;saglik probleminden dolayi hastanedeydim bugun ciktim ;eve gelir gelmez size bir bakayim dedim;aldigim ilaclardan cok halzisim biraz dinlenmem lazim;sonra yine aranizdayim hepinizi cok seviyorum allaha emanet olun:kiss:
  4. affedın benı :'(

affedın benı :'(

aileme ... affedın benı sızınle 3 yıl gecırdım ve cok guzel gunlerım oldu ama ben annemın yanına donmek zorundayım sızı cok sevıyorum ama yanınızda yapoamıyorum.bılıyorumkı benı affetmıceksınız ve benımle bır daha konusmucaksınız ... hayat keske boyle olmasaydı baba . keske boyle olmasaydıda benı 2 kısının arasında bırakmasaydı :'(

Sayfayı Paylaş