gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

belkii bir günn olurr...

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

bilmiyorum hayatt bana ne gösterir ne yaşarım bilmiyorum ama şuann hayallerin neler diye sorsalar ilk diyecegim şeyyy kardeşiminn ayaga kalkıp bir kere bana yürümesi olurduu o zaman istersee rabbim canımı alsınn sadece o anıı 1 dkk doya doya yaşamak içinn herşeyii veriridimm....:18: diğer hayalim ise bir sabah uyandıgımdaa sevdiğiminn kollarında ve onun kokusundaa gözlerimi acmak ve onun oo kara gözlerine bakmak isterdim....

cok değilll bunlar olsunn yeterr hayattan başka bişeyy istemiyorum cok mu zorr bilmiyorumm ama bir gün içtenn güleceğimm dertsiz tasasızz bir günn olacakk.....biliyorum...

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    oyyyyyy kıyamammmm cnm benimm rabbim kardeşine şifa versin inşallah rahatsızlığpı her ne ise şafi adının hürmetine şu mubarek günlerin hatırına ona şifa vcersin cnminşallah sevgilinlede biranevvel dilediğin dileklerin olur inşallah :D:D

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

oyyyy cokk sagolll canımm benimm aminn inşallah hayallerim gercekleşecekkk cokk sagoll orkidemm.....

4. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    canm benim kardeşin inşallah birgün kalkar ve yürür geçmiş olsun ayrıca ümidinizi yitirmeyin dularınızıda eksik etmeyin bizlerde ederiz ve inşallah sevdiğin insanlada istediğin hayallerini isteklerini gerçekleştirirsin...

belkii bir günn olurr... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayanlar teknik direktör olsaa nee olurr :D

bayanlar teknik direktör olsaa nee olurr :D

Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol! Geçen gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana... Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla'ya söyledim;...
  2. *bugünkü sevinçlerimm bukadar olurr*

*bugünkü sevinçlerimm bukadar olurr*

bugün benim şansı günüm herhaldee hem yeni yıl,hem mod oldum,hemde 3000 mesajım olmuşş kendimle gurur duyuyorum beee.... herkese teşşekürlerrr bu aşamaya tek başıma değil sizlerin sayesinde geldimmm başta adminlerim olmak üzere herkesee teşşekürlerrr... sizi seviyorummmm *MeÇHuL*
  3. ilk günn...

ilk günn...

kızlar bu gece sevdiğimle şöyle bir ilk tanıştıgımız güne dogruu yol aldıkk ve anladım kii halaa seviyorumm hergün sevmişim...neysee...sonra dedim kii bu meleklerr neden sevdikleriyle olsun eşleriyle olsun ilk tanıştıkları günü neden itiraf etmiyorlarr..ee artık gerisi ise kalmışş güzell meleklerrr hadi itiraff edinn dee duyalımm...bakalımm sevdiğinizi yüreğinize aldıgınız ilk günüü (kimler...
  4. dönüşüm muhteşem olurr

dönüşüm muhteşem olurr

merhaba kızlar uzun zamandır yoktum. geri döndüm sizleri çok özlediiiim öncelıkle onu belirteyim özellikle canım kelebekımıı:) okul yenı basladı bende burdakı evıme gelınce ancak sızede öyle dönebildim.yenıden merhaba herkese her şeye.. şimdi her şeyi gözden geçirme zamanı:D
  5. abgust tarifi varmı kızlar ne olurr

abgust tarifi varmı kızlar ne olurr

Kızlar azeri bir arkdaşımın evinde yediğim yemek abgust.Bilmeyen varsa diye açıkladım.Böyle köfteli çorba gibi birşeydi.Ne olur tarifini bilen varsa versin..

Sayfayı Paylaş