gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

Bellona Kiraz Mevsimi Halı Koleksiyonu İle Bahara Merhaba

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Bellona mağaza ziyaretinde bulunarak birbirinden güzel halı modelleri ile evlerinize estetik görünümler katmak istemez misiniz? Bellona'nın yeni koleksiyonu olan kiraz mevsimi koleksiyonu ile odalarınıza ferah görünümler kazandırabileceksiniz. Kiraz mevsimi koleksiyonundaki halı modelleri ve özellikleri ile ilgili bilgileri okuyarak tercihinizi ona göre gerçekleştirebilirsiniz.

Milda Romeo Pudra:

milda romeo.jpg

%100 akrilik malzemeden yararlanarak üretilen bu halı pudra, soft pembe, mavi ve hardal renklerinden yararlanarak estetikselliğini kazanmış bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bu halı bu renkler bütünü ile odalarımızda ayrı yumuşak hava estirmektedir. Anti statik ve kaliteli formda üretilen bu halı aynı zamanda güveye karşı dayanıklı bir halı arayışı içinde olanlarında vazgeçilmez tercihleri arasında yer alabilir. Solmaya karşı dayanıklılık özelliği de halının çekiciliğini arttırıcı faktörler arasındadır. 180- 900 TL arasında değişen fiyat seçenekleri ile temin edeceğiniz bu halı ebatına göre fiyatlandırılmaktadır.

Mida Otantük Halı:

otantik pudra.jpg

Bu halı da adı gibi otantik ortam yaratmakta ve sizlerin arzuladığınız farklılıkları elde edebilmenize imkan tanıyıcı rol oynamaktadır. son derece trend bir tasarım olan bu halı odalarınızda çiçek açan bir tasarım modeli ile göz kamaştırıcı güzellikleri sizlere sunacaktır.

Juliet pudra halı:

juliet pudra.jpg

Bu halı tasarımı da genç kızların odası için son derece ideal bir seçenektir. Bahar dönemi halımı yenilemeliyim düşüncesi içerisinde olanlar için tavsiyem Bellona mağaza ziyaretlerini bir an önce gerçekleştirmelerinden yana. 125* 180 ebatındaki halı için 337,00 TL ödeme yapmanız gerekirken; 150* 230 ebatı için 517,00 TL ödemeniz yeterli olacaktır.

Bellona Kiraz Mevsimi Halı Koleksiyonu İle Bahara Merhaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cenk Eren - Kiraz Mevsimi

Cenk Eren - Kiraz Mevsimi

bir daha ben hiç olmadım eskisi gibi güvenmedim bi daha hiç sakladım kendimi inceliklerini öğrendim ask oyunlarının aslında cokta eglendım saymazsak kalbımı yok düzeni mertlıgı yok askın ben uzerım uzulmemek ıcın cok uzuldum ah cok hazın ama baska bi caresı kalmadıkı bu ask işinin (A) bi daha gelmez gerı bu genc baharlar kımbılır onumuzde kac kıraz mevsımı var (B) bi daha ben hiç memnun...
  2. Bahar Mevsim Modası

Bahar Mevsim Modası

Tamda bu mevsimlerde montları üstümüzden atıp ceketlere sarılacagımız vakitte çıkagelen bu modeller aklınızı alacak .. Ceketlerden vazgeçmeyin! Sonbahar ve kış sezonunun en gözde parçalarından biri de ceketler… İnce elbiseler ve bluzlarla kombinlendiğinde, hem şıklığı tamamlar hem de sımsıcak tutar. Bu sezon gardırobunuzu renklendirecek yeni ceket trendlerini biliyor musunuz? Boyfriend...
  3. 2014 Bellona Halı Koleksiyonu İle En Özel Ortamlar

2014 Bellona Halı Koleksiyonu İle En Özel Ortamlar

Modern Bellona Halı Modeli Çeşitleri 2014 Bellona Shaggy Halı Modelleri Bellona Halı Modeli Tasarımları Mimoza Koleksiyonu 2014 Oda dekorasyonunu en özel kılan dekor ürünleri arasında yer lan halı modelleri ile oda dekorasyonlarınızda aradığınız zengin koleksiyonları yakalamaya ne dersiniz? Çeşitli halı modelleri ile odalarınızda en özel ortamları yakalayabilir; birbirinden uyumlu halı...
  4. "Kiraz Mevsimi" Geliyor!

"Kiraz Mevsimi" Geliyor!

kiraz mevsimi dizisi, kiraz mevsimi dizisi oyuncuları, kiraz mevsimi dizi konusu Sevgili melekler, yaz sezonu dizileri birer ikişer başlıyor. Bunlardan biri de henüz içeriği ile ilgili olarak tam bir fikre sahip olamadığımız "Kiraz Mevsimi" dizisi. Yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman'ın yaptığı gençlik dizisinin senaryosu ise Aslı Zengin'e ait. Müziklerini İnanç Şanver'in yaptığı...
  5. KİRAZ MEVSİMİ 12. BÖLÜM FRAGMANI

KİRAZ MEVSİMİ 12. BÖLÜM FRAGMANI

kiraz mevsimi 11. bölüm özeti,kiraz mevsimi 12. bölümde neler olacak,kiraz mevsimi 12. bölüm fragmanı,öykü ve ayaz aşkında son durum,kiraz mevsimi dizisi 12. bölüm hakkında bilgiler [MEDIA] Kiraz Mevsimi 11. bölümde ne olmuştu hatırlayalım? Öykü Ayaz'ın kendisinden uzak durduğunu fark edince sinir krizlerine girer. Ancak Ayaz hiçbir şey olmamış gibi davranır ve gezip tozar. Öykü ani bir...

Sayfayı Paylaş