gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bembeyaz olmaktan sıkıldım ya ben

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

yaz boyu çalışıyorum ve sahil kentte yasamama ragmen söyle yanada denk güneşlenemiyorum bronzlastırıcı krem kullanan yada işte yaradıgını bilen var mı solaryuma girmek istem,yorum zararlarından korkuma krem yada solaryum önerir misiniz arkadaslarr :)

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    N e diyon gı Güzelliğin yarısı beyazlıkmış diyorlar
    Bırak beyaz kal

3. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    çok istiyorum napim pelinim yaaa

4. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    bence de beyaz kal kızzz

5. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    bak solaryumu tavsiye etmeyom yafrim bu arad asaruıyım şekerim de yada beyazım bideneyim de gı daha hoş lilililil :D:d

6. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

ben solaryum falan sakın derim.bugün bi gazetede gördüm,açıkcası tam okumadım ama başlıkta bronzluk uğruna gözlerinden oldu falan yazıyodu,koruma gözlüğümü ne oluyomuş sanırım,onu takmamış hiç bi yerim beyaz kalmasın diye gözlerinden olmuş:S
    bende beyazım allık sürüyorum oluyo bitiyo:D
    bronzlaştırıcı kremleri falan da bilmiyorum ama zararlıdır tahminimce.

7. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    hımm.. sagolun kızlar bende solaryumu pek düşünmüyorum acıkcası krem kullanan var mı??

bembeyaz olmaktan sıkıldım ya ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olmak Yada Olmamak

Olmak Yada Olmamak

"Olmak ya da olmamak, işte bütün sorun bu! Düşüncemizin katlanması mı güzel Zalim kaderin yumruklarına, oklarına Yoksa diretip bela denizlerine karşı Dur, yeter demesi mi? Ölmek, uyumak sadece! Düşünün ki uyumakla yalnız Bitebilir bütün acıları yüreğin, Çektiği bütün kahırlar insanoğlunun. Uyumak, ama düş görebilirsin uykuda, o kötü. Çünkü, o ölüm uykularında Sıyrıldığımız zaman yaşamak...
  2. Anlayış gösterip, algılanamamaktan...Sıkıldım, hep bir adım önde olmaktan...:cry:

Anlayış gösterip, algılanamamaktan...Sıkıldım, hep bir adım önde olmaktan...:cry:

Sıkıldığımı anladım.... Doğru düşünmeye çabalamaktan, Kendi doğrularımla evrensel doğruları mukayese edip; ortalamaya uğraşmaktan... Bu doğrultuda yaşamaya çalışmaktan... Cidden çok sıkıldım, doğru kalmaya uğraşmaktan... Sıkıldım, doğru dediğimizin kişisel oluşundan, Kimseyi "benim doğrum da bu" dediği için zorlayamamaktan... Anlayış gösterip, algılanamamaktan... Sıkıldım, hep...
  3. balık olmak yada olmamak:)

balık olmak yada olmamak:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ben de olmak istiyorum

Ben de olmak istiyorum

Merhaba Denizliliyim 17 yaşındayım daha önce 2 kez modluk yaptım Mod olursam siteye büyük katkılarım olur:ang:
  5. KILOLU OLMAKTAN SIKILDIM VE SAGLIGIM ICIN KORKUYORUM_yardim istiyorum

KILOLU OLMAKTAN SIKILDIM VE SAGLIGIM ICIN KORKUYORUM_yardim istiyorum

selam yardiminiza ihtiyacim var 98 kiloyum ve 33 yasindayim ve artik zayif insanlar ozeniyorum :(:( yani sagligim icinde korkuyorum ve bu sabah diyete baslamaya karar verdim. ama acil destege ihtiyacim var. yeni evliyim kocamin benim kilolarimla hicbir sikintisi yok ama ben daha fit olmak istiyorum

Sayfayı Paylaş