gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben 2 ay klomen kullandım günde bir tane olmak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben 2 ay klomen kullandım günde bir tane olmak üzere sonra bir ay ara vermek zorunda kaldım üçüncü aya başlarken günde 2 tane kullandım adetim üç gün geçikti idrar testi yaptım pozitif çıktı sonra emin olmak için bide kan testi yaptırdım oda aynı sonuçu verdi doktoruma gittim utrosonla muayene etti ve keseyi göremedi şimdi biraz endişeliyim dış gebelik filan olabilir mi diye bide işin kötü yanı aileme filan söyledik bu konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen bana yardımcı olsun.Şimdiden çok teşekkür ederim.

Ben 2 ay klomen kullandım günde bir tane olmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 ay 5 günde sonra bugün 2 tane sigara içtim:(

1 ay 5 günde sonra bugün 2 tane sigara içtim:(

günde 5 sigara günde 2 sigara 1 içmek sigarayı bırakalı 1 ay oldu 5 içmek ya bugün çok kötü bişey yaptım..kendimi çok suçlu hissediyorum..sigarayı bırakalı tam 1 ay 5 gün olmuştu ve bugün 2 tane sigara içtim..akşam yemeğinde balık yedik balık yiyince acayip sigara içme istegim uyanıyor..koçişte yemekten sonra çöpleri dökmesini söyledim(sabaha kadar o balık kokusundan nefret ederim adamcağıza...
  2. Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomen klomen tedavisi kullanımı klomenle hamile kalanlar kullananlar Melekler, aranızda Klomen kullanan ve/veya Klomen kullanarak hamile kalan var mı acaba? Varsa burada bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
  3. 3 ay boyunca klomen kullandım tedavi oldum acaba hamileyim

3 ay boyunca klomen kullandım tedavi oldum acaba hamileyim

hamileyim slm arkadaslar benim 4 yasında 1 oglum var ve tekrar 1 cocuk yapmaya karar verdik vermemizle hemen korunmayı bıraktıktan sonra hamile kalamadım 1 yıl ve tedaviye baslamıstık ve klomen kullandım 3 ay boyunca onlada olmadı ve klomen tedavisinden sonra ben artık tedavi istamedim çünkü ne moral kaldı ne istek...ve tedaviyi bıraktıktan 1 ay sonra hamile kaldım ve suan hamileyim 10...
  4. Günde bir tane bile yenilse yeter...

Günde bir tane bile yenilse yeter...

Günde 1 tane bile yenilse yeterli! Nezle, grip ve soğuk algınlığına karşı tam koruma... Uzmanlar olan kivinin A ve C vitamini deposu olduğunu ve özellikle kış hastalıklarından koruduğunu açıkladı. Uzmanlar, A ve C vitaminleri ile, kalsiyum, demir ve magnezyum açısından çok zengin olan kivinin, kanser, nezle, grip, soğuk algınlığı, kolesterol, tansiyon gibi hastalıklara iyi geldiğini...

Sayfayı Paylaş