gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Ben Affleck Türkiye'de

Konu, 'Magazin' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Ben Affleck Türkiyede yeni filmi haberler fotoğraflar hepsi burada arkadaşlar Yakışıklı ve başarılı ABD'li oyuncu,yönetmen ve oscar ödüllü senarist(10 parmağında on marifet böyle birşey sanırım :) ) Ben Affleck'i birçoğumuz gerek özel hayatı gerekse projeleri ile tanıyoruzdur.Kendi adıma söylemem gerekirse Ben Affleck'i http://www.meleklermekani.com/biyografi/115290-jennifer-lopez.html ile yaşadığı karmaşık ilişkisi ile tanımıştım iyi ki de tanımışım çünkü ciddi anlamda başarılı işlere imza atıyor ve atacağa benziyor.Şimdilerde ise yeni filminin çekimleri için Türkiye'de bulunuyormuş,Sizler için haberin tamamını ekliyorum melekler :)

''Argo' filmi için daha önce Etiler'i İran sokaklarına çeviren Ben affleck,önceki gün de Eminönü-Sultanhamam'da 'motor' dedi.Sirkeci ve Karaköy'de devam edilen çekimler sırasında basın mensuplarının görüntü almaması için yoğun çaba sarf edildi.
    Çekimler nedeniyle Karaköy'deki iki sokak trafiğe ve yaya girişine kapatıldı.Sette oyuncularına silahlarını nasıl kullanmaları gerektiğini anlatırken görüntülenen Ben Affleck,çekim arasında da ekibi için ıslak kek,hamburger,kaşarlı sandviç,kurutulmuş kayısı,ceviz ve badem sipariş etti.

Belediye başkanı yönetmen koltuğunda

Ben Affleck'in sette bir de misafiri vardı.Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir,ekibi ziyaret etti.Affleck'in kapıda karşıladığı Demir,önce seti gezdi,ardından yönetmen koltuğuna oturarak monitörden çekimleri izledi.Demir'e İstanbul'u çok beğendiklerini söyleyen yapımcı Chris Brigham,'şu anda tüm Hollywood burada,Los Angeles'ta kimse kalmadı' dedi.Ben Affleck de bundan sonra İstanbul'da daha çok çalışmak istediğini söyledi.

Bu arada arkadaşlar ilk tanıdığım yakışıklı Ben Affleck'ten eser kalmadığını resimlerine baktığımda anlamış oldum :)

Ben Affleck Türkiye'de konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Affleck

Ben Affleck

Ben Affleck 1972 yılında Berkeley, California’da dünyaya gelen Ben Affleck, öğretmen bir anne ile rehabilitasyon merkezi görevlisi bir babanın il çocuğuydu. Kardeşi Casey ile birlikte daha küçük yaşlarda oyunculuğa heves eden Affleck, bu konuda ilk fırsatı ailesiyle birlikte taşındığı Boston’da yakalayacaktı. Sekiz yaşında PBS’nin “ The Voyage of the Mimi ” adlı biyoloji belgeselinde yer...
  2. Türkiye'de Atletizm

Türkiye'de Atletizm

türkiye 100 metre rekoru 100 metre türkiye rekoru türkiyede atletizm türk atletizmcilerin isimleri atletizmci isimleri Türkiye’de Atletizm Yurdumuza atletizmi ilk sokan, Galatasaray Lisesi’nin Fransız asıllı beden eğitimi öğretmeni Curel’di. 1870 yılında ilk idman bayramını düzenleyerek, öğrencileri Kağıthane’ye götürdü, burada koşu, atma, atlama yarışları yaptırarak başarılı olanlara...
  3. Türkiye'de Korfbol

Türkiye'de Korfbol

Korfbolun Türkiye'de yıllara göre gelişimi şu şekilde olmuştur: 1995 - Korfbol fahri olarak bu sporun Türkiye'de yaygınlaşması için çalışan Erengül Özer'in Uluslararası Korfbol Federasyonu üyesi Raymond Fabri’yi ülkemize davet etmesiyle Marmara Üniversitesi ve F.M.V. Özel Işık Lisesinde başlamıştır. Mayıs 1995’te Marmara Üniversitesi’nde Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencilerine...
  4. TÜrkİye'de Arkeolojİ

TÜrkİye'de Arkeolojİ

Anadolu'da ilk sistemli Türk Kazisina 1881'de O.Hamdi Bey'in kisisel çabalariyla baslanir.Ardindan,daha önceki pek önem verilmeyen tarihi eser kaçakçiligina bir son verilerek yakin zamana dek yürürlükte bulunan "Asar-i Atika Nizamnamesi" (Eski Eserler Yasasi) çikarilir.O.Hamdi Bey, bu konuda sadece yasal girisimlerle de yetinmez; "Sanayi-i Nefise" (Güzel Sanatlar...
  5. Ben Affleck Ve Annesi Türkiye'de

Ben Affleck Ve Annesi Türkiye'de

Ben Affleck Türkiye'de,Film çekmeye Türkiye'ye geldi Kısa bir süre önce Türkiye'ye 'Argo' filminin çekimleri için gelen yakışıklı ve oscar ödüllü senarist,yönetmen,oyuncu Ben Affleck'ten sonra şimdilerde de annesi Türkiye'ye geldi. 'Argo' filminin çekimlerine devam eden Amerikalı oyuncu Ben Affleck'in ardından annesi Chris Affleck de Türkiye'ye geldi....

Sayfayı Paylaş