gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Ben Affleck Ve Annesi Türkiye'de

Konu, 'Magazin' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Ben Affleck Türkiye'de,Film çekmeye Türkiye'ye geldi Kısa bir süre önce Türkiye'ye 'Argo' filminin çekimleri için gelen yakışıklı ve oscar ödüllü senarist,yönetmen,oyuncu Ben Affleck'ten sonra şimdilerde de annesi Türkiye'ye geldi.

'Argo' filminin çekimlerine devam eden Amerikalı oyuncu Ben Affleck'in ardından annesi Chris Affleck de Türkiye'ye geldi.

Oğlunun övmekle bitiremediği İstanbul’u merak eden anne Affleck, önceki gün otelinden ayrılıp Yerebatan Sarnıcı’nı gezdi. Chris Affleck, akşam saatlerinde de oğlu ve filminde rol alan oyuncularla birlikte Boğaz’da yemek yedi.

Ben Affleck Ve Annesi Türkiye'de konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Affleck

Ben Affleck

Ben Affleck 1972 yılında Berkeley, California’da dünyaya gelen Ben Affleck, öğretmen bir anne ile rehabilitasyon merkezi görevlisi bir babanın il çocuğuydu. Kardeşi Casey ile birlikte daha küçük yaşlarda oyunculuğa heves eden Affleck, bu konuda ilk fırsatı ailesiyle birlikte taşındığı Boston’da yakalayacaktı. Sekiz yaşında PBS’nin “ The Voyage of the Mimi ” adlı biyoloji belgeselinde yer...
  2. annesiz annelere ve annesiz yavrulara gelsin

annesiz annelere ve annesiz yavrulara gelsin

annesiz yavrunun yüzü güler mi Mutluluk çiçekleri YABANİ OTLARIN ARASINDA GİZLİ SAKLI KALMIŞ, ÜZERİNE DÜŞMÜŞ GÜNEŞ IŞIKLARINI İÇİNE HAPSETMİŞ EBRULİ MORUN BİRBİRİNDEN GÜZEL TONLARIYLA BEZELİ KIR MENEKŞELERİ. KOYU YEŞİL YAPRAKLARININ ARASINDA BÜYÜK BİR ALÇAKGÖNÜLLÜLÜKLE HAFİFÇE EĞİK BAŞLARI, YUKARIYA UZANMIŞ NARİN GÖVDELERİYLE ÇOK GÜZELLER. NE KADAR GİZLENİRSE GİZLENSİNLER, BURCU BURCU...
  3. efem ve annesi

efem ve annesi

Bugün tam 13+1 günlüksün bebeğim. daha dün öğrenmiştim sankı sana hamıle olduğumu hemencik nasılda büyüdün..bir an önce daha büyüdü de anneciğin senı kucağına alsın öpsün,koklasın senın o bebek kokunu.. sana ilk hamile olduğumu öğrendiğimde çok şaşırmıstın doktor amca birden 5 haftalık hamılesınız diyince çok şaşırdık babanla hiç beklemıyoduk seni..ama artık bizimlesin bir an önce şu aylarda...
  4. atatürk ve anadolu annesi..

atatürk ve anadolu annesi..

Atatürk ve Anadolu Annesi Gazi, çiftliğinde dolaşıp hava alırken oldukça yaşlı bir kadına rastladı. Atatürk attan inerek bu ihtiyar kadının yanına sokuldu. - Merhaba nine. Kadın Ata'nın yüzüne bakarak hafif bir sesle; - Merhaba dedi.... Devamını Gör - Nereden gelip nereye gidiyorsun? Kadın şöyle bir duralayıp; - Neden sordun ki, dedi. Buraların saabısı mısın? Yoksa bekçisi mi? Paşa gülümsedi....
  5. Ben Affleck Türkiye'de

Ben Affleck Türkiye'de

Ben Affleck Türkiyede yeni filmi haberler fotoğraflar hepsi burada arkadaşlar Yakışıklı ve başarılı ABD'li oyuncu,yönetmen ve oscar ödüllü senarist(10 parmağında on marifet böyle birşey sanırım :) ) Ben Affleck'i birçoğumuz gerek özel hayatı gerekse projeleri ile tanıyoruzdur.Kendi adıma söylemem gerekirse Ben Affleck'i http://www.meleklermekani.com/biyografi/115290-jennifer-lopez.html ile...

Sayfayı Paylaş