gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

BEN AFFLECK'İN YENİ İMAJI herkesi şaşırttı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yav ne yakışıklı adam derdim kendi kendime, hatta jeniffer lopez ile olan birlikteliğinde şanslı bir adam olarak düşünürdüm. Şu andaki hali içler acısı :)

ÜNLÜ AKTÖR BEN AFFLECK, YENİ FİLMİ 'EXTRACT'TEKİ ROLÜ İÇİN İMAJINI DEĞİŞTİRDİ.

Saçını ve sakalını uzatan Affleck, önceki gün filmin Los Angeles'taki setinde görüntülendi. Önümüzdeki yıl gösterime girecek olan filmin yönetmenliğini Mike Judge üstleniyor.

BEN AFFLECK'İN YENİ İMAJI herkesi şaşırttı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben hilal hale herkese merhaba yeni üyeyim

ben hilal hale herkese merhaba yeni üyeyim

Devam eder hayat, akıp gider zaman Sen ise direndiğin kadarını yaşarsın Dünle bugün arası gelgitler üzer seni Sırtını yine kendi sırtına dayarsın... Bazen yeni arayışlara süreklenirsin Oysa hep kendini anlamaktır bütün derdin Sitem etsende gelip geçen zamana Ne yaşarsan yaşa sen yine de sensin... :ang: Açar mı kanatların bir gün yine? Kelebek , kaç gün...
  2. Hülya Avşar'ın Yeni İmajı

Hülya Avşar'ın Yeni İmajı

hülya avşarın yeni saç rengi hülya avşarın saç rengi avşar ne avşar nedir Hülya Avşar Sadettin Saran'dan ayrıldıktan sonra kendini bir hayli değiştirdi. Bence ayrılık yaramış genç kız gibi olmuş. Baya da kilo vermiş doğrusu yakışmış hatuna.:sobe:
  3. İclal Aydın yeni imaj

İclal Aydın yeni imaj

iclal aydın yeni imajı iclal aydın saçları fotoları haberleri burada arkadaşlar. Billur gibi sesiyle, on parmağında on marifteyile İclal Aydın şiirleri ile köşe yazarlığı ve oyunculuğuyla başarısını zirvelere taşıyan İclal Aydın yeni imajı ile ilgi görüyor Melek'lerim. İclal Aydın saçları kestirdi ve "artık yeni imajım bu" dedi. İclal Aydın yeni halini sizlere sunuyor ve haberimizin...
  4. Ceyda Ateş Yeni İmajı İle Hayranlarını Şaşırttı

Ceyda Ateş Yeni İmajı İle Hayranlarını Şaşırttı

bu konu Ceyda Ateş'in yeni imajı haberine yer vermektedir. Twitter da paylaştığı resimlerle saçlarını kıvırcık bir hale getirip yeni imajı ile hayranlarının karşısına çıkan Ceyda Ateş, son hali ile oldukça şaşırttı. Hayranları tarafından yeni saç şekli beğenilse de şahsi fikrim kıvırcık saçları ben kendisine aman aman yakıştırmadım açıkcası... En son oynadığı dizi için saçlarını koyulaştıran...

Sayfayı Paylaş