gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Akrep Sevgilim Akrep

Konu, 'Akrep Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Astrolojik olarak Akrep burçlarının birlikteliği muhteşemdir. Yataktan hiç çıkamayabilirsiniz. Beraberliğiniz atom bombası kadar güçlüdür. Bu ilişki güçlü ve iyidir. İkinizde fiziksel ve duygusal olarak çok etkiliyicisiniz. Duygularınız kuvvetli ve derindir. Birlikte etrafınız aşkınızla çevrilecek ve dış dünyadan soyutlanacaksınız. İlişkinizdeki sorun ikinizin birden sahiplenici ve kıskanç oluşudur. İlişkinizin başında birbirinizi yakından takip edersiniz. Karşınızdakine belli etmeden onu yakından tanımaya çalışırsınız. İlişkide bu şekilde bir yere varamazsınız.
    Öbür yarınızı buldunuz! Akrep sevgiliniz sizin içgüdülerinizi ve hassas noktalarınızı iyi bilir. İkinizde güçlü ve sevecen duygulara sahip olduğunuz için beraberliğiniz duygusal olarak da çok güçlü olacaktır.
    Bu ilişkide konuşmadan sadece gözlerinizle bile anlaşabilirsiniz. Kaçamak bir bakış bile birbirinize sayfalarca bilgi vermenize yeter.
    Durmayın! Bu hayatınızın aşkı olabilir. Siz yoğunluk istiyorsunuz ve sevgiliniz de buna sahip

2. pink_angel11

pink_angel11 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevap: Ben Akrep Sevgilim Akrep
    bende akrep burcuyum sewgilimde akrep burcu iyi anlaşıyoruz 30 mayısda tam 3sene olucak:D:D

Ben Akrep Sevgilim Akrep konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben İkizler Sevgilim Akrep

Ben İkizler Sevgilim Akrep

Aydınlık ve havai İkizler ile karanlık ve gizemli Akrep biraraya gelebilir mi? Tabii ki ama bu hiç bir zaman klasik bir ilişki olmayacaktır. Önce farklılıklara bakalım, daha sonra ise sizi birbirinize çeken özelliklere. Akrep, İkizler gibi konuşkan değildir. Yaptığı işten ( gazete okuyordur, bir şey hesaplıyordur) başını kaldırmadan, hiç konuşmadan günler geçirebilir. Akrep herşeyi köküne...
  2. Ben Başak Sevgilim Akrep

Ben Başak Sevgilim Akrep

akrep portal akrep burcu sevgili sevgili Hepimiz sevdiklerimizden çok sey ögreniriz. Akrep burcunun size ögretecek çok seyi var. Basak ve Akrep burcu birlikteligi çok gizemli olabilir. Farkli Akrep'leri taniyorsaniz, hepsinin farkli özellikleri oldugunu ve size farkli seyler verdiklerini biliyorsunuzdur. Pluto tarafindan yönetilen sevgiliniz kendisini bastan asagi analiz etmenize izin...
  3. Ben Terazi Sevgilim Akrep

Ben Terazi Sevgilim Akrep

akrep terazi Bu beraberlik ilginç bir bileşim olacaktır. Terazi burcu aydınlık, ince, seçkin ve zarif, Akrep burcu ise karanlık, gizemli ve seksidir. Akrep insanının ilgisini kaybetmemek istiyorsanız fazla açık olmayın. Akrep burcu sürekli peşinizden koşup sizi elde etmeye çalışmalıdır. Terazi ve Akrep burcunda olduğu gibi arka arkaya gelen burçlar birbirine zıttır ve birbirlerinin...
  4. Ben Akrep Sevgilim İkizler

Ben Akrep Sevgilim İkizler

Bu ilişki ilk başta uyumlu gibi gözükmese de bir çok yönden hoş bir beraberlik olacaktır. İkizler burcu, sizi dış dünyada olup bitenden haberdar edecek ve kabuğunuzdan çıkarmayı başarabilecektir. Siz en ketum burçlardan birisiniz ve geveze İkizler ile eğleneceksiniz. Siz gün içinde düşünmek ya da okumak için yanlız kalmak istersiniz. İkizler burcu zamanla, sizin bu ihtiyacınızın ondan ayrı...
  5. Ben Akrep Sevgilim Oğlak

Ben Akrep Sevgilim Oğlak

Bu beraberliğe dört yıldız verebiliriz. Oğlak sevgilinizin büyük kariyer hedefleri vardır ve siz onu iyi anlarsınız. Siz Akrep çok takıntılı olduğunuz için takıntısız insanları anlayamazsınız. Sevgiliniz Oğlak burcunu memnuniyetle destekler ve ona finansal yatırımlar ya da iş ile ilgili akıllı tavsiyelerde bulunursunuz. Güvenlik sizler için önemlidir bu konuda görüşleriniz aynı. Siz...

Sayfayı Paylaş