gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Akrep Sevgilim Boğa

Konu, 'Akrep Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ben akrep sevgilim boğa Boğa insanı ile tencere kapak kadar birbirinize uygunsunuz. Zıtlıklarınızla birbirinizi tamamlarsınız. Boğa burcu toprak elementidir, siz ise su. Beraberliğiniz çok verimli olacaktır. İkinizde Koç ya da Terazi burcu gibi aşırı sosyal değilsiniz. Evde oturup, müzik dinlemekten, birlikte film seyrederken şarabınızı yudumlamaktan büyük keyif duyarsınız. Ondan sonra yatak odanıza çekilirsiniz.
    İkinizin de sekse sağlıklı bir yaklaşımınız vardır. Sizler için haftasonu demek sabahtan akşama kadar yatakta iyi vakit geçirmek demek olabilir. Birbirinizin cinsel ihtiyaçlarına o kadar iyi cevap verirsiniz ki, ikinizde fiziksel ve duygusal olarak tam tatmin olursunuz. Boğa burcu sabırlıdır ve tam sizin hoşunuza gidecek şekilde yavaş hareket eder.
    Boğa insanının sekse yaklaşımı aynı iyi bir yemeğe yaklaşımı gibidir.Acele etmeden, tadını çıkararak yavaş ve kusursuz bir biçimde hareket eder. Siz Akrep karşınızdakinin ruhunun derinliklerini keşfetmek istersiniz. Onun böyle bir ihtiyacı yoktur ve açık bir insandır, bilmek istediklerinizi anlatacaktır. Bu da sizin işinize gelir siz zaten onu merak eder (özellikle ilk başta ) ve kendinizden bahsetmek istemezsiniz.
    İkinizde sahiplenici ve kıskanç olduğunuz için birbirinizi anlarsınız. Sizin öfke nöbetleriniz sırasında, sabırlı Boğa alttan alarak sizin de kızgınlığınızı geçirecektir. Boğa'da, siz de değişikliklerin zaman kaybı olduğuna inanırsınız ve düzenli bir hayat istersiniz.
    Sadakat bu ilişkide çok önemlidir. İkinizde sürekli yeni insanlarla tanışmaktan, onlara hayat hikayenizi anlatmaktan hoşlanmazsınız. Uyumlu **** hayatınız yıllarca yakınlığınızı koruyacak, özenli tutumunuz sayesinde birbirinizi cezbetmeye devam edeceksiniz. Bu beraberlik harika olacaktır

2. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    :) eskıden sevgılım olan nişanlım ve sevgılı eşim boga burcu ve allah a sukur ıyıyızz :) yanı mutluyuz bu uyum bızde varr ben derım sız sız olun boga koca bulun kızlarrr

3. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    payasım ıcın de tesekkurler melek:)

Ben Akrep Sevgilim Boğa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Boğa Sevgilim Akrep

Ben Boğa Sevgilim Akrep

Boğa ile Akrep beraberliği çok güçlü bir karışımdır. İkinizin de güçlü arzuları, fikirleri var ve çok kararlısınız. Hiç bir şeyi hafife almazsınız. Akrep sevgilinizin ilk tanıştığınız an ne kadar etkileyici olduğunu fark etmişsinizdir. Belki de kendinizde bulunmasını arzu ettiğiniz özelliklere sahip olduğunu düşünmüşsünüzdür. Zodyak'ın iki zıt burcusunuz, çok farklı olmanıza rağmen benzer...
  2. Ben Boğa Sevgilim Boğa

Ben Boğa Sevgilim Boğa

Boğa burçları çok sadıktır ve aşkları ömür boyu sürebilir. Sahiplenicidirler ve aynı şekilde güvenebilecekleri bir eşe çok değer verirler. Bu ilişkide aldatma olmayacak ve birbirinize çok saygı duyacaksınız. Boğalar başbaşa olmayı, sevgilerini göstermeyi severler. İkiniz de erotik ve duyarlısınızdır. Fiziksel olarak da uyumlusunuz. Venüs tarafından yönetilen Boğa insanı güzelliklere...
  3. Ben Akrep Sevgilim İkizler

Ben Akrep Sevgilim İkizler

Bu ilişki ilk başta uyumlu gibi gözükmese de bir çok yönden hoş bir beraberlik olacaktır. İkizler burcu, sizi dış dünyada olup bitenden haberdar edecek ve kabuğunuzdan çıkarmayı başarabilecektir. Siz en ketum burçlardan birisiniz ve geveze İkizler ile eğleneceksiniz. Siz gün içinde düşünmek ya da okumak için yanlız kalmak istersiniz. İkizler burcu zamanla, sizin bu ihtiyacınızın ondan ayrı...
  4. Ben Akrep Sevgilim Akrep

Ben Akrep Sevgilim Akrep

Astrolojik olarak Akrep burçlarının birlikteliği muhteşemdir. Yataktan hiç çıkamayabilirsiniz. Beraberliğiniz atom bombası kadar güçlüdür. Bu ilişki güçlü ve iyidir. İkinizde fiziksel ve duygusal olarak çok etkiliyicisiniz. Duygularınız kuvvetli ve derindir. Birlikte etrafınız aşkınızla çevrilecek ve dış dünyadan soyutlanacaksınız. İlişkinizdeki sorun ikinizin birden sahiplenici ve kıskanç...
  5. Ben Akrep Sevgilim Oğlak

Ben Akrep Sevgilim Oğlak

Bu beraberliğe dört yıldız verebiliriz. Oğlak sevgilinizin büyük kariyer hedefleri vardır ve siz onu iyi anlarsınız. Siz Akrep çok takıntılı olduğunuz için takıntısız insanları anlayamazsınız. Sevgiliniz Oğlak burcunu memnuniyetle destekler ve ona finansal yatırımlar ya da iş ile ilgili akıllı tavsiyelerde bulunursunuz. Güvenlik sizler için önemlidir bu konuda görüşleriniz aynı. Siz...

Sayfayı Paylaş