Ben Akrep Sevgilim İkizler

kaprisli

Yeni Üye
Üye
Ben Akrep Sevgilim İkizler

Bu ilişki ilk başta uyumlu gibi gözükmese de bir çok yönden hoş bir beraberlik olacaktır. İkizler burcu, sizi dış dünyada olup bitenden haberdar edecek ve kabuğunuzdan çıkarmayı başarabilecektir. Siz en ketum burçlardan birisiniz ve geveze İkizler ile eğleneceksiniz.
Siz gün içinde düşünmek ya da okumak için yanlız kalmak istersiniz. İkizler burcu zamanla, sizin bu ihtiyacınızın ondan ayrı kalmak için değil ama yenilenmek için oldığunu anlayacaktır.
İkizler burcunun güneşi sizin 8. evinize yani seks ve başkalarının parasını temsil eden evinize düşer. Bu sektör zaten Akrep burcu tarafından yönetilmektedir. Belki de bu yüzden İkizler'in hava elementi ile sizin su niteliğiniz iyi bir karışım oluşturmaktadır. Siz ve İkizler burcunun yatırım, harcama ve biriktirme konularında benzer görüşleriniz vardır.
Sekste İkizler yeni şeyler denemek isterken, Akrep denenmiş olanı tercih eder. İkizler'in ilgisini canlı tutabilmeniz için farklı şeyler düşünmeniz gerekebilir. Siz sekste çok usta olduğunuz için endişelenmenize gerek yoktur.
İkizler sevgiliniz sizi ve dünyaya bakışınızı neşelendirecek mizah duygusuna sahiptir. Sizi karamsarlıktan, monotonluktan kurtaracak ve güldürecektir. Bu sihirli , ışıltılı, uçarı İkizler'i yakalayabilirseniz sizi çok mutlu edecektir

Geri