gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Akrep Sevgilim Yay

Konu, 'Akrep Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Bazen en ilginç ilişkiler zıtların birbirini çekmesi ile başlar. Siz kuvvetli, bir bakışta karşınızdakinin gizli niyetlerini anlayabilen, kurnaz ve gerçekçisiniz. Yay ise iyimser ve kolayca etki altında kalabilen birisidir. Bu zor bir beraberlik olacaktır. Siz Akrep sabit, su elementisiniz ve değişken, ateş elementi Yay insanına aşık oldunuz. Eğer ilişkinizin hemen başında sizin su özelliğiniz onun ateşini söndürmemişse devam etme şansınız hayli yüksektir.
    Yay burcu entelektüeldir, sizin gibi derin duygu ve tutkulara sahip değildir, güçlü sezgileri de yoktur. Akılcı ve objektifdir. Siz gerçeklerin yanıltıcı olduğunu bilirsiniz ve içgüdülerinize güvenirsiniz.
    Yay gevezedir, ( hangi tarafı tuttuğu önemli değildir ) entelektüel tartışmalara bayılır. Sizin için bu tip tartışmalar yıpratıcı ve gereksizdir. Yay burcu discovery kanalını izlemeye bayılır. O, Afrika'ya gitme hayalleri kurarken siz evinizde koltuğunuza uzanmayı hayal edersiniz. Siz bir cinayet filmi ya da playboy kanalı seyrederken Yay hoşnutsuzluk içinde odayı terk edebilir.Televizyon uzaktan kumandasını çekiştirip dururken kavga başlar.
    Daha kötüsüde var. Siz su burcu olduğunuz için hassasınız, Yay ise acımasızca dürüsttür ve sözünü sakınmaz. Onun yorumları sizi yıpratır. Siz yapıcı, düşünceli yorumlara açıksınız ve Yay'ın bu tutumu tüylerinizi diken diken yapar.
    Siz evlenmek istersiniz, Yay hazır değildir. Onun her zaman yapması gereken önemli işleri vardır ve evliliği hiç durmadan ileri bir tarihe atar. Seksüel olarak komplike değildir. Hafif dokunuşlar ona yeter sizin gibi yoğun değildir.
    Yay'ı çok seviyorsanız hemen pes etmeyin belki yıldız haritanızda uyumlu başka gezegenler vardır. Özellikle yıldız haritanızda hava ve ateş burçları çoğunlukta ise anlaşmanız kolay olacaktır. En iyisi gelecek için plan yapmadan birbirinizi iyi tanıyın. Belki de bazı çifleri uzaklaştıran farklılıklar size ilginç gelecektir.

Ben Akrep Sevgilim Yay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Yay Sevgilim Yay

Ben Yay Sevgilim Yay

Eğer başka bir Yay'a ilgi duyuyorsanız onun zekası, engin bilgisi ve konulara olan hakimiyeti sizi çekmiş olmalı. Onunla üniversitede ya da bir seyahat sırasından tanışmış olabilirsiniz. Birlikte iken hayatınız eğitim, seyahat ve eğlenceli sporlarla dolu olacaktır. İkinizde ateş elementi olduğunuz için sürekli yeni fikirler üretirsiniz ve macera duygunuz hiç geçmez. İkinizde o kadar...
  2. Ben Yay Sevgilim Akrep

Ben Yay Sevgilim Akrep

ben yay sevgilim akrep Fazla ileri gitmeden durun! Sevgili Yay iyi düşünmelisiniz. Akrep insanı gizemli havası ve seksiliği ile sizi çekmiş olabilir. Belki de hiç kimsede rastlamadığınız derin duyguları ve tutkusu sizi çekmiştir. Yay burcu olarak siz bu ilişkiye canlı sohbetler, seyahat ve yüksek eğitim katabilirsiniz. Akrep burcunu ilginç, başarılı insanlarla tanıştırırsınız. Akrep insanı...
  3. Ben Akrep Sevgilim İkizler

Ben Akrep Sevgilim İkizler

Bu ilişki ilk başta uyumlu gibi gözükmese de bir çok yönden hoş bir beraberlik olacaktır. İkizler burcu, sizi dış dünyada olup bitenden haberdar edecek ve kabuğunuzdan çıkarmayı başarabilecektir. Siz en ketum burçlardan birisiniz ve geveze İkizler ile eğleneceksiniz. Siz gün içinde düşünmek ya da okumak için yanlız kalmak istersiniz. İkizler burcu zamanla, sizin bu ihtiyacınızın ondan ayrı...
  4. Ben Akrep Sevgilim Akrep

Ben Akrep Sevgilim Akrep

Astrolojik olarak Akrep burçlarının birlikteliği muhteşemdir. Yataktan hiç çıkamayabilirsiniz. Beraberliğiniz atom bombası kadar güçlüdür. Bu ilişki güçlü ve iyidir. İkinizde fiziksel ve duygusal olarak çok etkiliyicisiniz. Duygularınız kuvvetli ve derindir. Birlikte etrafınız aşkınızla çevrilecek ve dış dünyadan soyutlanacaksınız. İlişkinizdeki sorun ikinizin birden sahiplenici ve kıskanç...
  5. Ben Akrep Sevgilim Oğlak

Ben Akrep Sevgilim Oğlak

Bu beraberliğe dört yıldız verebiliriz. Oğlak sevgilinizin büyük kariyer hedefleri vardır ve siz onu iyi anlarsınız. Siz Akrep çok takıntılı olduğunuz için takıntısız insanları anlayamazsınız. Sevgiliniz Oğlak burcunu memnuniyetle destekler ve ona finansal yatırımlar ya da iş ile ilgili akıllı tavsiyelerde bulunursunuz. Güvenlik sizler için önemlidir bu konuda görüşleriniz aynı. Siz...

Sayfayı Paylaş