gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

ben anladım ki acıyı yeni tatmışım....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

Anladım ki hiç bir şey ölüm kadar acı vermezmiş insana.ayrılık acısı,duyulan özlem,küsüşmeler,kaprisler,kırgınlıklar,kızgınlıkl ar...Bunların hepsi çok boşmuş.En büyük acı ölümmüş.Ölümün soğukluğunu hissetmekmiş.Onun elini ölmüşte olsa ısıtmak isterken onun sizin elinizi buz gibi yapmasıymış acı.Siz ona gözü yaşlı "ne olur kalk " diye yalvarırken onun artık sizi duyamayacak kadar uzaklarda olmasıymış.siz eğilip onu son defa öperken onun size tepki veremeyişiymiş acı.onu gömüp hiç bir şey olmamış gibi onu mezarda bırakıp eve dönmekmiş.yağmur yağdığında sadece onu düşünmekmiş.sohbetlerde adı geçen fakat kendi olmayan bir acıymış.sofralarda yeri olan ama bir daha hiç oturamayacak olanmış.hani derler ya acının en kötüsünü yaşadım diye.ben anladım ki acıyı yeni tatmışım.yaşadığım hiç bir şey bu kadar acıtmadı içimi.Hiç bir şey bu kadar büyük bir boşluk yaratmadı bende.Her şeyin yeri doldurulabilir ama bu boşluk asla.Yerine kimseyi koyamayacağım bir boşluk.uykularımı kaçıran bir boşluk.Hiç bu kadar huzursuz olmadım,Hiç bu kadar kötü hissetmedim,hiç bu kadar gözüm yollarda kalmadı,gittiğini hiç düşünmek istemedim.ben hiç sensiz kalmadım sen vardın.Hayatımda ilk defa bu kadar çaresizim.Senin artık olmadığını bilmek...Bunu bilmek canımı çok yakıyor.ben daha hazır değildim.bizim daha yaşayacaklarımız vardı. Şimdi her şey yarım... (alıntı)

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ben anladım ki acıyı yeni tatmışım....
    emeğine sağlık canımm

3. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

teşekkrüler mislinaycım sağol ....:)

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

:cry: ...güzelll yaff paylaşıım için teşekkürler

5. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkrüler canım yaa ağlama kısss:D:(

ben anladım ki acıyı yeni tatmışım.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acılara Ben Kefilim

Acılara Ben Kefilim

Gözlerinin hasretinde yüregim bosluklarda sesini arıyor...Yankılansa sesin odama ve gözlerin geceme yıldız misali düşse yeter bana..Baska bir sey istemiyorum....Bir tek gülüsün tüm acılarıma iyi gelecek kadar güzel..Ve seninle yasayacagımız güzel günler tüm hayatıma bedel..Bos duvarlara ismini söylüyorum ve seni yıldızlara soruyorum acaba neler yaptı diye...Vurulmusum sana ,gözlerine yanıyorum...
  2. tüm acılara ben kefilim

tüm acılara ben kefilim

Gözlerinin hasretinde yüregim bosluklarda sesini arıyor...Yankılansa sesin odama ve gözlerin geceme yıldız misali düşse yeter bana..Baska bir sey istemiyorum....Bir tek gülüsün tüm acılarıma iyi gelecek kadar güzel..Ve seninle yasayacagımız güzel günler tüm hayatıma bedel..Bos duvarlara ismini söylüyorum ve seni yıldızlara soruyorum acaba neler yaptı diye...Vurulmusum sana ,gözlerine yanıyorum...
  3. Leman Sam - Anladım Ki

Leman Sam - Anladım Ki

Dün gece hiç tanımadığım bir erkeğe Sırf sana benziyor diye usulca sokulup merhaba dedim Dün gece hiç tanımadığım bir erkeğe Sırf sana benziyor diye usulca sokulup merhaba dedim Tanıdık bir huzur aradım şaşkın bakışlarında dün Bildik bir söz bekledim eskiden kalma öylesine Konuştu bir şeyler söyledi beklediğim sözler bunlar değil Yüzüme baktı gözlerime ama senin gibi değil Anladım ki hiç...
  4. Gökçe - Anladım ki

Gökçe - Anladım ki

Dün gece hiç tanımadığım bir erkeğe Sırf sana benziyor diye usulca sokulup merhaba dedim Dün gece hiç tanımadığım bir erkeğe Sırf sana benziyor diye usulca sokulup merhaba dedim Tanıdık bir huzur aradım şaşkın bakışlarında dün Bildik bir söz bekledim eskiden kalma öylesine Konuştu bir şeyler söyledi beklediğim sözler bunlar değil Yüzüme baktı gözlerime ama senin gibi değil Anladım ki...

Sayfayı Paylaş