gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Ben anneyim...

Konu, 'Çöplük' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. GÜLKSKN

GÜLKSKN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    bayıldım cok güzel bi paylaşım emeğine saglık cnm Rabbim banada bu güzel duyguyu yaşamayı nasip etsin inşallah

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Gerçekten duygu yoğunluğu ile okudum Rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın hiçbir evladı ise anasız...Annelik dünyadaki en büyük karşılıksız sevgi ve fedakarlıktır.Allah analarımızı başımızdan eksik etmesin...(Amin)

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    allah herkese bu anneleik duygusunu tatmayı nasip etsin inşallah (amin)

5. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Çok güzel bi yazı olmuş paylaşım için tşk...
    Ben yaşadım o acıyo halada yaşıyorum dindiremedim 3.5 yıldır dindirmiycemde....:(
    Ben yaşadım ama Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın...

6. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Ben anneyim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eger ben anne olmasaydım

Eger ben anne olmasaydım

Ben anne olmasaydım eğer... Topuksuz ayakkabılarla da şık olunabileceğini bilmeyecektim. Hamileliğim esnasında 80'li kilolara kadar çıkıp kendi çapımda ilk defa bir alanda rekorumu kıramayacaktım. O küçücük ellerle renkli kartonlardan yapılmış bir kâğıt parçasının bu kadar değerli olabileceğini öğrenemeyecektim. Su almak için elimde kumanda ile buzdolabını açtığımda kumandayı...
  2. eğer ben anne olmasaydım...

eğer ben anne olmasaydım...

Eğer ben anne olmasaydım... Topuksuz ayakkabılarla da şık olunabileceğini bilmeyecektim. Hamileliğim esnasında 80'li kilolara kadar çıkıp kendi çapımda ilk defa bir alanda rekorumu kıramayacaktım. O küçücük ellerle renkli kartonlardan yapılmış bir kâğıt parçasının bu kadar değerli olabileceğini öğrenemeyecektim. Kan yapsın diye danadili haşlayıp üzerine yumurta kırıp ağzının tadına da...
  3. anne...ben Afrika'ya gidiyorum:)

anne...ben Afrika'ya gidiyorum:)

Anne ben afrikaya taşınıorum +gule gule .. -Anne ben afrikaya taşınıorum +akşam geç kalma -Anne ben afrikaya taşınıorum +gelirken 2 ekmek al -efendim oğlum +Hakuna Matata !! -beyy koooş oğlan afrikaya taşınmışş -Anne ben afrikaya taşınıorum +o karne bende olsa uzaya taşınırdım! -Anne ben afrikadan Türkiyeye geri dönüorum +ne oldu yamyamlar ve sıcak arasında rahat...
  4. Ben vuruldum anne!!!...

Ben vuruldum anne!!!...

yine bu akşam nöbetteyim anne ben vuruldum anne ben vuruldum şiiri sözleri şiiri sözleri BEN VURULDUM ANNE Yine bu akşam nöbetteyim anne Ortalık o kadar karanlık ki göz gözü görmüyor Ama içimde bir his o gece biliyormusun? Bir an daldım öyle karanlığa kız kardeşimi görür gibi oldum Sanki babam'ın göz yaşlarını hissettim yüreğimde İçim ürperdi birden nöbette bir asker ağlıyordu anne Oğlun seni...
  5. Ben anneyim!!

Ben anneyim!!

ben anneyim anneyim ben anne BEN ANNEYİM Yüreği dünyalara sığmayan bir anneyim ben..Hep derdim ki kendime:Evrende bana anne diyebilecek bütün çocuklara annelik yapabilecek kadar büyük bir kalbim var benim ..Kanatları Anka kuşundan da büyük bir efsane; sarıp sarmalayacak sevgisiz küçücük bedenlerini….Oysaki ne büyük lafmış annelik.. Şimdi şu söylediğime nasıl inanırım artık ben de bir...

Sayfayı Paylaş