gebe
  1. Aynur10

Aynur10 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

BEN Asik oldum ve mutsuzum

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Aynur10 tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaslar bende sizinle bu konuyu paylasmak istiyorum.. bir aile araciliygiliyla biriyle tanistim.. hic ondan hoslancagimi ummuyordum. aramiz cok iyiyken, beni aramasindan rahatsiz olmaya baslamistim. O Kiside bana karsi bos degildi..sonra:( BENI ARAMADIGINDA ÜZÜLDÜM.. aslinda onu kaprislerim yüzünden kaybettim ve okisa zamanda ben ona asik oldum :( sevdim normalde bende böyle bir sey olmuyordu .. evlilik planlari yaparken .. benden uzaklasti ve bende ondan beni aradi en son aksam uzun uzun konustuk..sonra yine koptu ve su anda 3 hafta olcak ne ben onu ariyorum nede o beni :(( ISTEMEYEREK GÖNLÜMÜ KAPTIRDIM:(( gönül olarak cok rahatsiz oluyorum düsünürken bende bunu paylasmak istedim .. neden böyle oldu...neyi yanlis yaptim

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: BEN Asik oldum ve mutsuzum
    Selam aynurcum, canim kaprislerim derken?? Neler yaptinki??

Belkide O'nun kendince problemeleri/düsünceleri vardir.

Bence bu seni üzüyo, ve ona karsi GERCEKTEN bos degilsen, onu SEN ara, onun aramasini bekleme, belkide oda bunu bekliyordur.
    Sonra herseyi anlat, ve sebebnini sor.
    Tabi bu arada, kaprislerin herneyse, degistirmeye bak. hicbir erkek kaprise gelemez canim :)

Insallah en kisa zamanda gönlünde ne var ise, o gerceklesir.
    Saglicakla kal canim :):):)

3. incigüzel

incigüzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: BEN Asik oldum ve mutsuzum

senin adına sevindim aşk insanı mutlu eder oda seni istiyorsa herşey zamanla yoluna girecektir.

BEN Asik oldum ve mutsuzum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tan - Ben Her Bahar Mutsuzum

Tan - Ben Her Bahar Mutsuzum

Eser rüzgar dağıtmaz efkarımı Ben yarından umutsuzum Böyle biçare kalınırmı Ben her bahar mutsuzum Geçiçi sitem edip Acıyı içeceğim Kendime fırsat verip geçeceğim Hayallere dalıp mutluluğu göreceğim Benim için mutlu olmak hayal kurmak Ben her bahar Ben her bahar Ben her bahar mutsuzum... Göçen kuşlar çaldılar baharımı Ben yarından umutsuzum Hasret tüketti umutlarımı Ben her...
  2. süpheci asik ve digerleri

süpheci asik ve digerleri

Eğer birini seviyorsan... (şüpheci) eğer birini seviyorsan o'nu serbest bırak... dönerse bu işte bi bit yeniqi var demektir. (manyak) eğer birini seviyorsan o'nu serbest bırak... dönerse bi daha serbest bırak qene dönerse gene bırak.. (ruh hastası) eğer birini seviyorsan onu serbest bırak ve gizlice takip et bakalım kime gidecek.. (gıcık) eğer birini seviyorsan bunu ona sakın söyleme....
  3. Anne ben asik oldum muhabbetleri

Anne ben asik oldum muhabbetleri

anne ben aşık oldum +....odanı topla! - anne ben aşık oldum. + bu sefer hangi zibidiye? - of anne yaa, valla söylemiycem bi daha! + yok canım sen öyle beğeniyorsun da, senin zevkin sonuçta, ben ne diyeyim ki, di mi ama......... - anne ben aşık olduumm!!.. + panik yapma geçer.. - anne ben aşık oldum! + evlen, geçer. - anne ben aşık oldum + bu seferkinin ne sorunu var? - anne ben aşık oldum...
  4. mutsuzum:(

mutsuzum:(

eşimle 4 yıl önce evlendik birbirimizi deliler gibi sevrek 3 yaşında bi kızım var eşim alkol alıyor sürekli tabi arkasından küfürler şiddet bunu aileme anlatmaya çalışıyorum geçer düzelir diyorlar ayrılamıyorum elalem ne der naparım ben diye çalışıyorum kazanıyorum yetmiyor se sevgim sede çalışıp eve bakmam aklınıza gelecek her kötülüğü yaptı bana şimdi içince dövmüyor beni ama yanlızım...
  5. Platonik asik oldum aşık olanlar yardım eder misiniz

Platonik asik oldum aşık olanlar yardım eder misiniz

Merhaba, size bir konu hakkinda danismak istiyordum. Evet ben asik oldum hani olur ya onu gordugunuzde kalbiniz yerinden firlar, karniniza agrilar girer.. Ama ben o kadar cok seviyodum ki gozlerinin icine bakamiyordum korkuyordum. Simdi konuya nasil gireyim bilemiyorum, bu cocuk annemin en yakin arkadasinin oglu biz neredeyse her gun beraberiz beni gordugunde meraba bile demiyor. Cocugun hic...

Sayfayı Paylaş