gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

Ben aşık oldum..

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

:uhu::uhu: ya arkadaşlar ben bir ünlüye aşık oldum ilk başta pek takmasamda sonra ona deililer gibi aşık olduğumu anladım sadece televizyondan gördüğüm kadar ama hergece onun hayali ile uyuyorum ve hap ağlıyorum ya ben onu çok ama çok seviyorum artık dayanıcak gücüm kalmadı hele onun üzgün olduğunu gördüğümde iki saat falan ağlıyorum arkadaşlar yalvarırım yardım edin yoksa intihar falan edicem gerçekten onu çok seviyorum aşığım ya ben hiç ünlü birine aşık olucağımı sanmazdım hem o benden tam 15 yaş büyük hem kendimden utanıyorum hmde onu seviyorummmmm lütfen yardım edinnnnnn

2. _MaYa_

_MaYa_ Forum Okuru

hangi ünlü ki olur boyle genclikte :) utanilacak bir durum yok seninki ask degil sadece hayranlik, ama intihari filan cikar aklindan dusunme oyle seyler ilerde hatirladiginda gulersin bu durumuna :)

3. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    ahh gothic ahh bende ne zaman konu açacaksın diye merakla bekliyordum :) Özlettin kendini. Biraz kendini yenilemişsin konu bakımından :)

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

cnm seninki aşk değil sadece hayranlık.bu hayranlık çok büyük bunu aşk sanma.aşk çok farklıdır kolay değildir hemen aşık olmak.sevmek farklı hoşlanmak farklı hayran olmak farklı aşık olmak çok farklıdır.

5. Duruu

Duruu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canm öncelikle kaç yaşındasın bilmiyorum ama herkesin bir dönem olan birşeydir diye düşünüyorum çünkü aynı seyi yaşadım bende ama inan bana geçiyor ben buna genç kızlık sendromu diyorum ben buna ama güven bana atlatıcaksın çünkü insan ulaşamayacağını anladığı zaman vazgeçiyor o zman anlıyorsun ki aşk değilmiş sadece beğeni hayranlık etkilenme adını sen koy ama buna sakın aşk deme intahar falan hiç deme Allah korusun Allah şaşırtmasın ama bana inan geçicek tatlım :kiss:

6. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    yani herkesin bir dönem yaşadığı duygudur bu ama sevgi değil bu hayranlık canım bence intihar gibi kötü birşeyi de düşünme zaman geçince yaşın ilerleyince bu hallerini hatırlayıp güleceksin emin ol :)

7. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya hayranlık mı aşk mı bilemiyorum ama onu çokkkkkk seviyorum birde kardeşim çıktı şimdi başıma ben onu çok seviyorum onu öpmek istiyorum falan diyor ya bana gıcıklık olsun diyo(ki inşallah)ya da gerçekten seviyor diyemeyeceğim çünkü bazen alaycı şekilde diyor. ya yardım edin lütfen kendimi yiyip bitiricem lütfen yardım edin yorumlar içinde teşekkürler...

8. _MaYa_

_MaYa_ Forum Okuru

sonucta o bir sanatci senden haric bir cok kisi hayranlik duyabilir ona,
    ve biz sana nasil yardim edebiliriz ki...

9. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    kim bu sanatci merak edim simdi .. sen o sanatciyi deliler gibi sevsende o seni gordugunde siradan bi hayrani olarak gorcek ufak bi tebbesum bi poz resim birde imza attar cdsine iste senin ask oldugun adam seni gorunce boyle yapacandan emin ol.:::D:DErgenlik caginda boyle duygular yasaman normal.Sakin ol intihar felanda etmee sakin haa degermi seninki ask degil hayranliktir inan bana ..biraz mantikli dusun kendi yasitlarinla ilgilen sanatcidan sana ne koy olur ne kasabaa sarkilarini dinle gecc herseeyin fazlasi zarar :kiss:

10. mercimek tanemm

mercimek tanemm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    ay bende sami yusufa aşık olmuştum yaa deli gibi hemde.. ama ondan önce ortaokuldayken tümer metine aşıktım ben futbolcu.. Allahım gezmediğim kanal kalmazdı spor haberlerini izlicem die.. gazetelerde tırnak kadar resimlerini daha keser saklardım hatta defter yapmıştım onun için hala da duruyo.. bigün yanında sarışın bi kadın gördümm.. meğersem evliymiş nası üzülmüştüm anlatamam benim varlığımdan haberi bile olmayan biri için neler yapmıştım ben yaa şimdi gülüyorumm ama bu yaşadıkların çok normal inan bana. bende çok hayal kurdum onun üzerine ama ne hayallerr :)

11. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya ama çok seviyorum ve sanırım ben onu unutamayacağım ya bir insan o kadar tatlı o kadar yakışıklı olur mu hemde çok sempatik ya harika biri o ismini söylemeyi çok isterdim ama söyleyemem

12. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Cnm sen bence şu hayal dünyandan ayrıl gerçek dünyaya dön , bak ağaçlar yeşil , deniz mavi , güller kırmızı :D:D bir silkelen kendine gel , bu da aşk değil hoşlanma , en kısa sürede erkek arkadaş bul kendine yoksa bu gidişat iyi olmaz :D

seerose bunu beğendi.
  13. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya ben hayal kurmuyorum ki onu seviyorum sevmek hayal değil hayal onunda sana aşık olacağını sanmak ve ben bunun imkansız olduğunu biliyorum ama onu sevmekten vazgeçmiyeceğim çünkü onu herşeyden çok seviyorum...

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende emma watsona aşığım hemde çok yazıya dökülmüyecek kadar çok.. onu çok seviyorum her dakika onu düşünüyorum onsuz yapamıyorum unutmayada çalışıyorum ama olmuyo kalbim onu unutmak istemiyo çoğu kişi heves dir diyo geçicidir diyo ama geçmiyo onunla ilgili hayaller kuruyorum sürekli keşke yanımda olsa diyorum onu o kadar seviyorumki gerçekte göremesem bari rüyalarıma bile girse diyorum bana yardım edin ne olur böyle yaşayanlar benim gibi söyleyecekleri bişey varsa söylesin ama bir ricam var lütfen hevesdir demeyin başka fikirleriniz varsa söyleyin ne olurrr

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hiç yardım eden yok mu yaaaaa

Ben aşık oldum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur- aşık oldum ben sana

Ferdi Tayfur- aşık oldum ben sana

Seni görünce tutulur dilim Sensin hayallerim sensin emelim Gülme sözlerime gülme halime Sonra kederimden ölebilirim Asik oldum ben sana Gözlerime baksana Halimden anlasana Ver elini elime Kilit vurma gönlüme Muhtacim ben sevgine Hayat kisa güzelim Kiymetini bilelim Derde gülüp geçelim Kaçma köse bucak kaçma gel benle Yoksa süphen mi var benim sevgimden Üzme yeter beni üzme...
  2. Ben çok aşığım sana

Ben çok aşığım sana

Ama Amaaa Ben Çokk Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana
  3. Murat GÖĞebakan - Ben Sana AŞık Oldum

Murat GÖĞebakan - Ben Sana AŞık Oldum

BEN SANA AŞIK OLDUMAm Dm Gönlümde bir kara sevda yine Dm Am Ömrümde ilk defa sonuncu değil F E Ben seni böyle sevip ararken E Ömrümden ömrüne E Bir sitem mi var yolsa bilmediğim E Başka birşey mi Am Dm Ben sana aşık oldum birtanem Dm Am Ben seni öyle sevdim birtanem F...
  4. Ama ben aşıktım...

Ama ben aşıktım...

Ama ben aşıktım... Bütün uslanmazlığımla vardım, gönüllüydüm. Acılarımı aşıladım kendime, yine ağladım... Ama ben aşıktım... Yüzünü özledim ama sesini gördüm bütün şımarıklığınla, Sesini özledim kokun geldi doldu içime, Gülüşünü özledim geldi sarıldı boynuma... Ama ben aşıktım... Anılarımı diz boyu çamurdan çıkardım yudum yıkadım, Sonra astım zamanın hüzünlü ipine Kurudu giyindim, bayramlık...
  5. sen aşk oldun!ben sana aşık oldum!

sen aşk oldun!ben sana aşık oldum!

aşk öyküleri sana aşık oldum bir günü daha söndürdüm kültablasında... paslı bir makas gibi yalnızlığım...bu karanlık boşluğu kesmiyorsun işte.. uzadıkça uzuyor geceler...ve zaman sinsi sinsi ilerlemekte... Gelip yüreğimin perdelerini aralasan...bu soğuk havayı söküp atsan... çıkarsan şu sırtıma saplanan bıçağı... pansumana değil sana ihtiyacım var! hangi köşeye saklansam gölgen vuruyor...

Sayfayı Paylaş