Ben aşık oldum..

ya ama çok seviyorum ve sanırım ben onu unutamayacağım ya bir insan o kadar tatlı o kadar yakışıklı olur mu hemde çok sempatik ya harika biri o ismini söylemeyi çok isterdim ama söyleyemem

Cnm sen bence şu hayal dünyandan ayrıl gerçek dünyaya dön , bak ağaçlar yeşil , deniz mavi , güller kırmızı :D:D bir silkelen kendine gel , bu da aşk değil hoşlanma , en kısa sürede erkek arkadaş bul kendine yoksa bu gidişat iyi olmaz :D

ya ben hayal kurmuyorum ki onu seviyorum sevmek hayal değil hayal onunda sana aşık olacağını sanmak ve ben bunun imkansız olduğunu biliyorum ama onu sevmekten vazgeçmiyeceğim çünkü onu herşeyden çok seviyorum...

bende emma watsona aşığım hemde çok yazıya dökülmüyecek kadar çok.. onu çok seviyorum her dakika onu düşünüyorum onsuz yapamıyorum unutmayada çalışıyorum ama olmuyo kalbim onu unutmak istemiyo çoğu kişi heves dir diyo geçicidir diyo ama geçmiyo onunla ilgili hayaller kuruyorum sürekli keşke yanımda olsa diyorum onu o kadar seviyorumki gerçekte göremesem bari rüyalarıma bile girse diyorum bana yardım edin ne olur böyle yaşayanlar benim gibi söyleyecekleri bişey varsa söylesin ama bir ricam var lütfen hevesdir demeyin başka fikirleriniz varsa söyleyin ne olurrr

ay çatladım kime aşık oldun kıssss :D:D senin yaşında olur böyle vakalarrr türkk gençlerini yakalar hahahaha adını de adını :D:D

Geri