ben aşka aşk olmak için hep hayaller kurarım işte buda benim hayalim=) | Melekler Mekanı FORUM - 29 Ağustos 2016

ben aşka aşk olmak için hep hayaller kurarım işte buda benim hayalim=)

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında su tarafından paylaşıldı.

1. su

su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    aşk hayalleri güzel aşk hayalleri ask en güzel hayelleri ben bikere sevdim çok ama o sevmedi bitürlü ne yaptıysam hayattımdan kimler geldi geçti ona olan aşkımı biteremedi işte oyüzden ben hep bigün birine aşk olmak hayalleri kuruyorum daha doğrusu ben aşka aşk olmak istiyorum bu imkansız ama hayaller zaten imkansız olduğu için kurulur=)

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ben aşka aşk olmak için hep hayaller kurarım işte buda benim hayalim=)
    imkansız bi hayal değil nurdancım inan bana hayat bu bellimi olur hiç ummadıgın bir nada karşına neler gelcegini bilemezsin umudunu yitirme güzel düşün güzel olsun herşey hayallerin bile böyle güzel olsun

3. ASİPeRi

ASİPeRi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen.....

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    üstünden okadar kişi geçti unutamıyosan..herkesde onu aramıssn canm umarm imkansızı basarırsn

5. servalad

servalad Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  6. sev_se

sev_se Forum Okuru

imkansız diye bir şey yoktur sakın öyle düşünme imkansız olan herşeyde çözülmek içindir bunu sakın unutma istedğin birşeyi gerçekten istersen yaparsın istemedğin birşeyide kimse yaptıramaz aşk da budur sen istediğin için olurbazende onlar istedi diye.

ben aşka aşk olmak için hep hayaller kurarım işte buda benim hayalim=) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. buda benım imkansız hayalim

aman aman burda hayal kurmak serbesmışş bende kurayım bakalım rahat bir yaşam kosturmasıızz çocuklarımla doyadoya vakıt gecırmek uyumak dınlenmek ayyy vallaa bunların hayal edıyorumm huzuruuuuuu istiyorumm :Dancing_furious:
  2. Hayvanlar da hayal kurar,işte bunlar da onların hayallerinden kesitler <<<

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bende hayal kurarım yaa :(

1_ eşimle ömür boyu bir huzurlu saygılı bir hayat 2_ etrafımdakilerin sağlıklı bir hatının olması 3_ bir hayırlı evladımın olması 4_ evlat edinmek istiyoruz eşimle biz(inşallah) 5_ bir işletmemin olması(turizm eğitimi aldım yabana gitmesin diploma) 6_ ve kimse kimseyi kırmasın istiyorum.... allah herkesin dileğini kabul etsin inşallah:melek:
  4. Ben Veda Etmem Bu Aşka

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. benim hayalim hic dogmamis olmak

hayalim hic dogmamis olmak ve böylece sonsuzlukta olmak

Sayfayı Paylaş