gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Ben aşkı satın aldım ..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Ben aşkı satın aldım .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sat kendini al işi!

Sat kendini al işi!

Çok istediğiniz bir işe neden sizi değil de Ayşe’yi aldılar? Aynı ürünü neden Ali’den değil de Veli’den aldığınız zamanları hatırlayın! Neden başkalarından değil de sizden alsın müşteri? Farkınız ne? Belki de hiçbir farkınız yok hatta daha iyi bile olabilirsiniz. Sizin bilgi, beceri ve yeteneklerinizden daha azına sahip olan insanların, daha iyi fırsatlar kazanıp daha başarılı sonuçlar elde...
  2. ben seni yoka sattım ...

ben seni yoka sattım ...

Yaldızlı gecelerin sessizliğinden artık simleri bir bir toplayıp, Ve kanatıp bana dair sevdiğini söylediğin her şeyi, Senden soyunuyorum… Söküp gölgeni gizlediğin sokağa bakan tüm pencereleri, kendi ellerimle seni uzaklara uğurluyorum… Tam tükenmek üzereyken getirdiğin tahammülleri, seri sonu indirimlerden alınmış, bana bir beden büyük tüm düşleri, ve bir de son kullanma tarihi çoktan...
  3. alim-satim

alim-satim

mal satma duası KAZANCA TEŞVİK 6618 - Mikdam İbnu Ma'dikerb ez-Zübeydi radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: "Kişi elinin emeğiyle kazandığından daha temiz bir kazanç elde etmemiştir. Kişinin nefsine, ailesine, çocuğuna ve hizmetçisine harcadığı sadakadır." 6619 - İbnu Ömer radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu...
  4. Serdar Ortaç - Sattım Aşkı

Serdar Ortaç - Sattım Aşkı

Bu gönül oyunu Fazla yordu beni Ömrümüz geçiyor Gel bırakma beni Alnımın yazısı Sevgi mahkumuyum Belki çok susadım Belki aşk doluyum Bitecekse bitsin Alnımın yazısı Mecnunum derdinden Düştüm el diline Başlarım dünyanın önüne arkasına Üç kuruş zevkimden aşkımdan kime ne Sanki ben miyim vicdansız Vurmuşum dibine Sattım aşkı sende kalsın Talibim çok sen yalansın İstiyorsan öyle olsun Bir dudak...
  5. iMKB'de Alım Satım Sistemi

iMKB'de Alım Satım Sistemi

Alım-Satım Sistemi İMKB Hisse Senetleri Piyasası’nda, 3 Aralık 1993 tarihinde kısmen uygulanmasına başlanılan Elektronik Alım-Satım Sistemi (Sistem), 21 Kasım 1994 tarihinde tamamlanmış ve tüm hisse senetleri elektronik ortamda işlem görmeye başlamıştır. Sistem, Borsa Üyelerinin hisse senetleri, borsa yatırım fonu katılım belgeleri ve rüçhan hakkı kuponlarında alım-satım yapmalarına...

Sayfayı Paylaş