gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Aslan Sevgilim Aslan

Konu, 'Aslan Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

İki Aslan bir arada aşkı bulabilir mi? Neden olmasın! Birbirinize yeterli saygıyı gösterdiğiniz takdirde. Bu da kendilerini dev aynasında gören Aslanlar için kolay olmayacaktır. İkinizde kalabalıktan hoşlanan, sıcak, cömert sevgililersiniz. Sevginizi rahatlıkla gösterir, karşılığında daha fazlasını beklersiniz. İkinizde zarif, seçkin, sofistike ve zevklisiniz. Harika giysilerinizle en pahalı restoranlarda, en şık davetlerde boy göstermekten zevk alırsınız.

Para konusunda ikinizde becerikli değilsiniz, hiç olmazsa birinizin iyi bir geliri olmalı ki bu pahalı hayat tarzını karşılayabilsin. Bu ilişkide kesinlikle erkek Aslan'ın daha fazla para kazanması gerekiyor. Erkek Aslan o kadar gururludur ki kadının ondan daha fazla kazanmasını hazmedemez. Bunu itiraf etmese bile kadın onun hareketlerini izlemelidir. Maaşınız iki katına çıktığından beri sizinle **** yapmıyorsa başka yerde sebep aramayın.

İkinizde yaratıcısınız. Bir çok Aslan fikir ve tasarımları ile iyi kazanırlar. Zevk ve stil konularında söz sahibidirler. Bu alanlarda birlikte başarılı olabilirler. Birbirinizi destekler ve fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Tiyatro, reklamcılık, güzel sanatlar, eğlence dünyası, görsel yayıncılık, lüks tüketim eşya ve servisleri, çocuklarla ilgili ürünler ve konularda başarılı olursunuz.

İkinizinde egosu çok gelişmiştir ve diktatörlük yapmaya bayılırsınız. Bir geminin iki kaptanı olamayacağı için birinizin alttan alması gerekiyor. İkiniz birden sabit burç olduğunuz için uzlaşmakta zorlanırsınız. Ya hep ya hiç tavrını bir kenara bırakıp birbirinizin öfke nöbetlerini körüklemeyin. Şimdiden bu noktalara dikkat ederseniz ileride oluşabilecek büyük problemlere engel olabilirsiniz. İkinizde egolarınızı kontrol altında tutabilirseniz zorlukları aşabilirsiniz.

Birbirinize olan hayranlığınız ve sadakatiniz sonsuz olacaktır. Aslanlar aşka aşıktır. Sevgilisinin peşinden koşmaya, flört etmeye, hediyelere, sürprizlere, küçük kavgalardan sonra barışmalara bayılırlar. Evliliklerinin üzerinden yıllar geçse bile mutlu Aslan eşine kur yapmaya devam eder. Sizinle aynı duygulara sahip öbür Aslan'ı buldunuz. Hiç bir şeyin bu harika beraberliği bozmasına izin vermeyin.

Yatakta ise tutku ve şefkatin harika bir karışımını yakaladınız! Bir yuvada iki Aslan, cennet bu olabilir! Aslan burcunun iyimserliğini kullanarak bu ilişki için elinizden gelen çabayı gösterin.

Ben Aslan Sevgilim Aslan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Aslan Sevgilim Balık

Ben Aslan Sevgilim Balık

Kükreyen bir Aslan ve narin bir Balık! Kulağa uygun bir çift olarak gelmeseler ve astrolojik olarak pek uyumlu sayılmasalar da tuhaf bir şekilde iyi giden bir ilişkileri vardır. Siz ateş Balık ise su burcudur, bu ikisi kolayca bir araya gelemez. Balık sevgiliniz hassas, duygusal ve romantiktir. Burada ortak bir yönünüz var çünkü Aslan burcu aşka aşıktır. Balık sizin tüm fantezilerinizi...
  2. Ben Aslan Sevgilim Kova

Ben Aslan Sevgilim Kova

Sevgili Aslan gizemli Kova'yı anlamak ve sırlarını çözmek isteyeceksiniz. Kova burcu, bireysel, bağımsız ve farklıdır. Size bu kadar az benzeyen birini hayal etmek bile zordur. Kova isyankardır, toplumun alıştığı kuralları sorgular ve zorlar. Eskimiş, zamana uymayan alışkanlıkları sarsar, yok eder ve yeniler. Sizi tutucu olmakla, toplumdaki yerinizi bozmamak için taviz vermekle suçlayacaktır....
  3. Ben Boğa Sevgilim Aslan

Ben Boğa Sevgilim Aslan

Sevgili Boğa, Aslan ile benzer yönleriniz çoktur. İkinizde şık bir restoranda yemek yemek, ilginç partilere, kültürel aktivitelere katılmak, güzel bir eve sahip olmak gibi hayatın ince, güzel ve seçkin şeylerinden zevk alırsınız. İkinizde sahiplenicisinizdir, ilişkinin en başında bile üçüncü bir kişiye tahammül edemezsiniz. İhtiyaçlarınız ise çok farklıdır. Siz güvenlik duygusuna, sık sık...
  4. Ben Yengeç Sevgilim Aslan

Ben Yengeç Sevgilim Aslan

Bu beraberlik klasik anlamda uyumlu sayılmasa da iyi olabilir. Sevgili Yengeç, Aslan sizden çok farklıdır. Gösterişli, abartılı Aslan hayata tutku ile bağlıdır ve istek doludur. Aslan, Güneş sisteminin yöneticisi Güneş tarafından yönetildiği için ben merkezci ve egoist olabilir. Hayran olunmak ve saygı duyulmak Aslan'ın en büyük ihtiyacıdır. Kıyafetlerine harcadığı para konusunda en ufak...
  5. Ben Kova Sevgilim Aslan

Ben Kova Sevgilim Aslan

ben kova sevgilim aslan Kova ve Aslan burçları arasında uyumlu bir ilişki olabilir. Aslan hareketli, neşeli, girişken ve romantiktir. Hayatın güzelliklerine, gösterişe ve lükse oldukça düşkündür. Aynı zamanda da gururludur. Kova burcu duygusal ve bir o kadar da değişken bir kişiliğe sahiptir. Sürekli bir değişim halindedir. Aslan ve Kova burçları arasında dengeli bir ilişki olacaktır. Birçok...

Sayfayı Paylaş