gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Aslan Sevgilim Oğlak

Konu, 'Aslan Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Burada cömert ve aristokrat Aslan ile hırslı ve işkolik Oğlak burçlarının birlikteliği söz konusu. Bu ikili mutluluğu bulabilir mi? Mümkün ama ikinizin de elinizden geleni yapmanız koşulu ile. İkinizde göz alıcı davetlerden hoşlanırsınız ve birlikte arkadaş çevrenizi ve sosyal hayatınızı genişletirsiniz. Siz Oğlak sevgiliniz kadar başarı peşinde koşmazsınız ve onun işi yüzünden ayrı geçirdiğiniz zamanlar hoşunuza gitmez. Gene de onun kazancı sayesinde sahip olduğunuz hayat tarzından memnunsunuzdur.

Oğlak burcu, Satürn tarafından yönetilir, tedbirlidir ve hayatı çok ciddiye alır. Aslan burcu ise Güneş tarafından yönetildiği için hayatın aydınlık ve parlak yönlerini görür. Bu Oğlak insanının hoşuna gider.

Siz Oğlak gibi pratik değilsiniz ve ayaklarınız yere sağlam basmaz. Siz sadece eğlenmek istersiniz. Belki de bu eksiklerinizi tamamlamak için bilinçaltı Oğlak insanını seçmişsinizdir. Aslan sabit nitelik taşıdığı için kendi bildiğinden şaşmayacak ve asla başkalarını dinlemeyecektir. Onu dinlerseniz Oğlak yanınızda iken daha başarılı olabilirsiniz. Oğlak en tepeye tırmanmasını bilir. Arada bir gururunuzu bırakıp onun peşinden gitmeyi deneyin.

Oğlak burcunun mizah duygusu hoşunuza gidecektir. Oğlak'lardan iyi komedyenler çıkar. Aslan'ın da kendine göre bir mizah anlayışı vardır ve eğlenmeyi çok sever. Birlikte çok güleceksiniz, kahkaha en iyi stres gidericidir, birbirinize iyi geleceksiniz.

Oğlak para konularında çok beceriklidir ve sizin aşırı harcamalarınız onu endişelendirecektir. Oğlak insanı da, kaliteli restoranlarda yemek yemeği, eğlenceyi, sanatı ve iyi mağazalardan alışveriş yapmayı sever ama aynı zamanda birikimde yapar. Siz ise sadece tüketirsiniz.

Yatakta ise ona olan ilgi ve hayranlığınıza bayılacaktır. Oğlak burcunu önce sakinleştirmeli ve kafasının içini boşaltmalısınız. Oğlak insanının sorumluluk duygusu çok gelişmiştir ve duygularını bastırır. Siz onu yavaş yavaş açmalısınız. Dışarıdan görünüşü tutucu, içe kapanık olsa da içinde tutku ve ihtiras kaynıyor olabilir. Ancak sizin gibi sıcakkanlı bir Aslan onu sorumluluklarından uzaklaştırıp rahatlatabilir.

Bu ilişki alışagelmiş klasik anlamda uyumlu bir beraberlik olmasa da, birbirinizin farklı yönlerini kabullenirseniz yürüyecektir. Aslan gururunuz izin verirse Oğlak hayatınızı düzene sokacak ve sağlam bir gelecek sağlayacaktır.

Ben Aslan Sevgilim Oğlak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Aslan Sevgilim Aslan

Ben Aslan Sevgilim Aslan

İki Aslan bir arada aşkı bulabilir mi? Neden olmasın! Birbirinize yeterli saygıyı gösterdiğiniz takdirde. Bu da kendilerini dev aynasında gören Aslanlar için kolay olmayacaktır. İkinizde kalabalıktan hoşlanan, sıcak, cömert sevgililersiniz. Sevginizi rahatlıkla gösterir, karşılığında daha fazlasını beklersiniz. İkinizde zarif, seçkin, sofistike ve zevklisiniz. Harika giysilerinizle en pahalı...
  2. Ben Oğlak Sevgilim Aslan

Ben Oğlak Sevgilim Aslan

Bu ilişkinin astrolojik olarak uyumsuz olmasına rağmen başarılı olması için de bir çok neden vardır. Siz toprak elementisiniz, Aslan ise ateş. Toprak çoğu zaman ateşi söndürür. Yine de bu çifti yakından incelerseniz kişiliklerinin benzer olduğunu görürsünüz. Bu ilişkinin sürmesi için çok neden var. İkinizde sosyal hayatı seversiniz. Aslan burcu daha abartılı ve dışa dönüktür. Oğlak burcu ise...
  3. Ben OğlaK Sevgilim Terazi

Ben OğlaK Sevgilim Terazi

Bu ilişki astrolojide pek uyumlu sayılmaz. Burçlarınız birbiri ile sert açı yapmaktadır. Gene de ortak ilgi alanlarınızdan dolayı, çaba gösterirseniz başarılı olabilirsiniz. Ayrıca doğum haritanızda birbiri ile uyumlu başka gezegenler olabilir. İkinizinde yoğun bir sosyal hayatı ve tonlarca enerjiniz var. Terazi burcu gezmeyi sizden daha çok sever. Nerede ise herkesi tanır ve size de harika...
  4. Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Bu iki hırslı, pratik dağ keçisi birlikte gerçek aşkı bulabilir mi? Cevap büyük ihtimalle evet olacaktır. Bu ilişkideki tek sorun ikisinin de sürekli meşgul olmalarıdır. Ne yapıp edip cinsel hayatınıza zaman ayırmalısınız. Belki başta buna ihtiyaç olmayacaktır ama daha sonra ihmal etmemelisiniz. Birbirinize ne kadar tutku duyarsanız duyun, kalbinizin derinliklerinde tanınma ve başarılı olma...
  5. Ben Oğlak Sevgilim Balık

Ben Oğlak Sevgilim Balık

Toprak elementi Oğlak ile su elementi Balığın harika bir ilişkisi olabilir. Balık burcunu yakalayın, hemen farkına varmasanız da zamanla fark edeceğiniz değerli özellikleri vardır. siz mantık insanısınız, gerçeklere dayanan, sağduyulu fikirleriniz vardır. Balık insanı ise en azından görünüşte hayal ve duygulardan ibarettir. Bir yerde siz haklısınız ama onun sezgilerini saçma buluyorsanız...

Sayfayı Paylaş