gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Ben ayrılıyorum forumdan...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Ben Ayrılıyorum forumdan.... mesajlari

Admin:
    Forumundan ayrılıyorum. Taksidi ödüyemedik bu ay. Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız. Canlarım benim, benim ayrılmama hiç dayanamazsınız!!

Alıngan:
    Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben diyorum, gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?

süper Mod:
    Forumdan ayrılıyorum. artık ayrılık modundayım. Hoşça kalın.

Muhalif doğacı:
    Forumdan ayrılıyorum arkadaşlar .. Direnişlerime rağmen forumun en altındaki ağaçlar kesilerek "forum oyunları" bölümü açıldı. Adminleri şiddetle kınıyorum .. Kın kın kın..

Deli:
    Ben deliyim deli. Manyağım ben. O yüzden ayrılıyorum forumdan. Neden demeyin, ben de bilmiyorum. Deliyik dedik ya alla alla niye soruyonuz. Bak şimdi de ayrılmıyorum. Piskolojik manyağım ben. Ne yaptığım belli değil .. Deli, -efendim .. Ehuehue, kendi kendime de konuşuyom .. Deliyim, yaparım ..

Duygusal:
    ben bennn ………………….daha fazla konuşamayacağım bööööwwww..

Kıskanç:
    Hiç bi isimli konularda ismim geçmiyo. İlle söylemem mi lazım kardeşim ? En kısa zamanda kendimi o tür topiklerde görmek istiyorum, fazla zamanım yok, akşam oldu, ortama akmam lazım .. Akmerkez beni bekler .. Adım en az 3 isimli topikte geçene kadar foruma uğramıyacağım ..

Dolmuş şoförü:
    Duyduğuma göre forumda 2 tane taksi şöförü olan üye varmış. Onların olduğu yerde ben bir dakka durmam. Onlar gidene kadar yokum ben arkadaşlar. Kahrolsun taksiciler, yaşasın dolmuş şöförleri ..

Yeni Üye:
    Ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim

Ben ayrılıyorum forumdan... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. avrupa yakası'dan kimler ayrılıyor

avrupa yakası'dan kimler ayrılıyor

Avrupa Yakası'nda ayrılık rüzgarları Vatan Gazetesi'nden Mehmet Güler, Avrupa Yakası dizisinde yaşanan gelişmelere açıklık getirdi. Gerçek ismi Vural Çelik, dizideki adıysa kimi zaman Kubilay, kimi sahnedeyse Gülenay şeklindeydi. Avrupa Yakası'nda iki karakteri birden canlandırmıştı. Oyunculuktaki başarısı ve diziye kattığı tadının yanı sıra, söylediği şarkılarla ve güzel sesiyle de...
  2. Gürel çiftide ayrılıyor

Gürel çiftide ayrılıyor

ünlü şarkıcılarımızdan Seden Gürel ile eşi Aykut Gürel ayrılma kararı almışlar.... ‘SEDEN, BOŞANMA DAVASI AÇACAK’ MÜZİK DÜNYASININ ÜNLÜ ÇİFTİ SEDEN-AYKUT GÜREL ÇİFTİNİN YUVASI DA ÇATIRDIYOR.. Şarkıcı eşi Seden Gürel’i yazar Yasemin Pulat ile aldatan ünlü müzisyen Aykut Gürel: Bir takla atmadığım kaldı ama kendimi affettiremedim. Kesinlikle boşanma davası açacak. İşte o zaman ne yapacağımı...
  3. Ezel Dizisinden Kim Ayrılıyor

Ezel Dizisinden Kim Ayrılıyor

berrak tüzünataç ezelden ayrıldımı Ezel dizisi izleyenlere üzülecekleri bir haber...Dizinin yeni bölümünde bir karakter daha kadrodan ayrılacak... Dizinin yeni bölümünde bir karakter daha kadrodan ayrılacak...Ezel dizisinin önemli karakterlerinden birinin diziden ayrılması neredeyse kesinleşti. Burçin Terzioğlu'nun canlandırdığı Azad Karaeski...
  4. Kuzey Vargın Diziden Ayrılıyor

Kuzey Vargın Diziden Ayrılıyor

Bu sayfa; Kuzey Vargın Diziden Ayrılıyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 10 yıldır televizyon ekranlarında kalarak başarısına başarı katan Kurtlar Vadisi'nde yine bir ayrılık yolu görünüyor. Dizinin usta oyuncularından birisi olan Kuzey Vargın diziden ayrılıyor. İşte detaylar... Fenomen dizide Aksaçlı lakaplı Adil bey karakterine hayat veren Vargın'ın...

Sayfayı Paylaş