gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Balık Sevgilim Başak

Konu, 'Balık Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Başak ile Balık arasında altı ay fark, yani aralarında 180º zıt açı vardır. Bu konumdaki zıt burçlar ya birbirlerini tamamlayarak harika bir çift olurlar ya da hiç geçinemezler. Balık ve Başak için "ya hep ya hiç" olacaktır. Başak burcu, Balık burcunun ihtiyacı olan alt yapıyı hazırlar ve hayatını düzene sokmasına yardımcı olur. Balık insanının hayal gücüne hayranlık duyar ve onun yanında olmaktan zevk alır. Bu ilişki sol beyin (Başak) ile sağ beyinin (Balık) bir araya gelişidir.

Başak burcu, dakikliği, konuşma kabiliyeti ve ince zevki ile tanınır. Balık burcu ise hayal gücü, sezgileri, beden dilini ve mimikleri okuması ile tanınır. Farklılıkları ile birbirlerinin eksikliklerini tamamlasalar da, problemler olacaktır.

Başak idealisttir ve kusursuzluk peşindedir. Dünyayı çok net görür ve herkesin göz önünden kaçan kusurları fark eder. Bu yüzden eleştirici olarak tanınır. Balık ise baktığı şeylerde sadece güzellikleri görür ve Başak burcunun eleştirileri ile incinebilir. Onun umursamaz tavırları ise Başak burcunu çıldırtabilir. Başak insanının pratikliği ve fazla gerçekçi oluşu ise Balığı çıldırtabilir. Gene de bu kadar olmasa bile biraz gerçekçilik Balık burcuna gereklidir. Balık insanının etki altında kalması ise Başağı endişelendirir.

Başak burcu güçlü ve üretkendir. Bitirmesi gereken işlerden dolayı da sürekli endişe içindedir. Bu **** hayatlarına gölge düşürebilir ama Balık onu cezbetmeyi ve işinden uzaklaştırmayı iyi becerecektir. Başak bir kez havaya girdikten sonra tüm ateşli yönleri ortaya çıkacaktır. Başak insanı hiç bir şeyi yarı gönüllü yapmaz, iletişim kabiliyeti ile **** çok iyi olacaktır.

Bu ilişki ya rüya ya da kabus gibi olacaktır. Ya sadece bir kaç ay sürer, ya da hayat boyu. Kısa bir süre içinde hangi grupta olduğunuzu bulacaksınız. Birbirinizin ihtiyaçlarına hassasiyet gösterirseniz aşkınız sürebilir.

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Bu yazıyı okudum birden huzursuz oldum :D Ama sonu güzelmiş, herşeyi özetledi sanki. :kiss:
    Teşekkürler canım.

Ben Balık Sevgilim Başak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Balık Sevgilim Balık

Ben Balık Sevgilim Balık

Bu ilişki uzay ve zaman kavramını reddeden ruhların buluşmasıdır. Kısacası öteki Balık ile olan beraberliğiniz spiritüel bir olay olacaktır. İkinizde yaratıcısınız, hayal gücünüz geniş ve dünyaya yaklaşımınız manevi yönden çok zengin. Gelişmiş sezgi ve içgüdülerinizle başkalarının duygularını anlar ve özen gösterirsiniz. Sadece bu özelliğiniz bile sizi hayat boyu bir arada tutabilir....
  2. Ben Başak Sevgilim Başak

Ben Başak Sevgilim Başak

Iki Basak burcu bir arada mutlu olabilir mi? Eger bazi sorunlu bölgeleri asabilirseniz evet. En azindan birbirinizi iyi anlarsiniz. Simdi iliskinizin iyi ve kötü yönlerini inceleyelim. Ikinizde hayat hakkinda gerçekçi ve pratiksiniz. Ayni zamanda her seyi mükemmellestirmeye çalisan idealistlersiniz. Sizler için saglikli olmak çok önemlidir. Birlikte spor yapmaktan, saglikli yemeklerden...
  3. Ben Başak Sevgilim Yay

Ben Başak Sevgilim Yay

İkiniz de çok bağımsız olduğunuz için birinizi bile uzun süre bu ilişkide tutmak zor olacaktır. Tam biriniz yola gelirken diğeri huzursuz olmaya başlayacaktır. Bağımsız ruhlu Başak için özgürlüğüne düşkün Yay aslında çok uygundur. Yay zaten bekarların burcu olarak tanınır. Buna rağmen bir çok mutlu Başak-Yay çiftleri vardır. Sabırlı olun ve ağırdan alın, isterseniz bu beraberlik çok iyi...
  4. Ben Başak Sevgilim Kova

Ben Başak Sevgilim Kova

ben başak sevgilim kova Eger bir Kova burcuna tutuldunuzsa, belki de bilinçaltiniz kendinden çok farkli bir kisilik tarafindan etkilenmek istemistir. Kova burcu tuhaf, farkli, merakli, geleneklere karsi, soguk, tarafsiz ve bazen de unutkandir. Siz ise geleneklere önem veren, dikkatli, düsünceli, detayci, merakli, üretken, soguk ve tarafsizsiniz. Gördügünüz gibi bir iki benzer yön disinda...
  5. Ben Başak Sevgilim Balık

Ben Başak Sevgilim Balık

Bu beraberlik hem romantik hem pratik olacaktir. Ikinizde birbirinizin ihtiyaci olan seylere sahipsiniz. Birbirinden alti burç uzaklikta olan burçlar 180º yani zit açi yaparlar. Basak burcu ve Balik burcunda oldugu gibi. Zitlar ise birbirlerini çeker ve tamamlarlar. Yani birbirinize çok uygunsunuz! Balik burcu duygulari ile yasar. Hayal gücü gelismistir, rüyalar alemindedir ve baskalarina...

Sayfayı Paylaş