gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Balık Sevgilim Terazi

Konu, 'Balık Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Zarif Venüs tarafından yönetilen Terazi burcu, seçkin, rafine, görgülü, ince ve kibardır. Bu çift Astrolojide klasik anlamda uyumlu olmasa bile Terazi'nin bu özellikleri Balık ile çok bağdaşır. Terazi hava elementidir, Balık ise su doğru davranırsanız hoş bir beraberliğiniz olacaktır. Terazi burcu en sosyal burçtur, hep gezmek ister, Balık ise arada bir yalnız kalarak düşüncelerini toparlamak ister. Terazi sizin çok fazla yalnız kaldığınızı düşünür. Birbirinizin ihtiyaçlarını saygı ve anlayışla karşılarsanız bu beraberlik çok eğlenceli olacaktır.

Terazi burcu kültürel olayları, iyi restoranları yakından takip eder ve sizi de yanında götürür. Son moda popüler barları bilir ve modaya uygun giyinir. Balık için manevi değerler her tür maddesel değerlerin üzerinde olduğu için sosyal yarışlara girmez. Terazi'nin gösterişli yaşam tarzına uyabilir ya da hiç umursamaz. Onunla arada bir barlara, kokteyllere gidecek, buralarda onun arkadaşları ile tanışacaktır ama hiç bir zaman Terazi kadar dışarıda vakit geçirmek istemez. Yorucu bir günün sonunda evinde kitap okumak ya da TV seyretmek onu rahatlatır.

Terazi insanı her şeyi en ince detayına kadar analiz etmek ister. Siz içgüdülerinizle hareket ederken bunu mantıklı Teraziye açıklamakta zorlanırsınız. Terazi burcu aslında otoriterdir ama otoritesini her zaman tatlılıkla uygular. Siz Balık olarak insanların gerçek niyetlerini hissedersiniz. Terazi'nin bu huyunu anlasanız da kibarlılıkla maskelediği için hoşunuza gidecektir. İlişkinizde idareyi ona bırakabilirsiniz.

Anlaşmadığınız konularda bile birbirinize hoşgörülüsünüz. Diplomatik Terazi sizin hassas duygularınızı incitmeyecektir. Terazi burcu sembolü olan Terazi gibi adil bir çözüm arar ve çoğunlukla sizin istedikleriniz olabilir.

Terazi burcu sizin 8. evinizin yani fiziksel aşk evinizin yöneticisi olduğu içiz yatak odanız çok ateşli olacaktır. Siz fiziksel yakınlığın baskın çıkmasını istemezsiniz, aynı oranda duygusallığa da ihtiyacınız vardır. Coşkulu Terazi'nin yavaşlayıp aradığınız duygusal yakınlığı size verebilirse bu ilişki harika olacaktır.

Ben Balık Sevgilim Terazi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Balık Sevgilim Balık

Ben Balık Sevgilim Balık

Bu ilişki uzay ve zaman kavramını reddeden ruhların buluşmasıdır. Kısacası öteki Balık ile olan beraberliğiniz spiritüel bir olay olacaktır. İkinizde yaratıcısınız, hayal gücünüz geniş ve dünyaya yaklaşımınız manevi yönden çok zengin. Gelişmiş sezgi ve içgüdülerinizle başkalarının duygularını anlar ve özen gösterirsiniz. Sadece bu özelliğiniz bile sizi hayat boyu bir arada tutabilir....
  2. Ben Terazi Sevgilim Akrep

Ben Terazi Sevgilim Akrep

akrep terazi Bu beraberlik ilginç bir bileşim olacaktır. Terazi burcu aydınlık, ince, seçkin ve zarif, Akrep burcu ise karanlık, gizemli ve seksidir. Akrep insanının ilgisini kaybetmemek istiyorsanız fazla açık olmayın. Akrep burcu sürekli peşinizden koşup sizi elde etmeye çalışmalıdır. Terazi ve Akrep burcunda olduğu gibi arka arkaya gelen burçlar birbirine zıttır ve birbirlerinin...
  3. Ben Terazi Sevgilim Oğlak

Ben Terazi Sevgilim Oğlak

Terazi, Oğlak burcunun hırsına hayrandır ve kendisinde de bu yükselme arzusunun olmasını istemektedir. İkinizde sosyal olaylardan hoşlanırsınız. Oğlak sevgilinizin, onunla şirket davetlerine yada müşterisi ile yemeğe gitmeniz için size yalvarması gerekmeyecektir. Terazi'nin görünüşüne önem vermesi Oğlak burcunun hoşuna gider. Kendiniz için yaptığınız harcamalara ya da kendinize ayırdığınız...
  4. Ben Terazi Sevgilim Balık

Ben Terazi Sevgilim Balık

Astroloji kitaplarının çoğu bu beraberliğin umutsuz olduğunu söylesede aslında bu ilişkinin yürümesi için bir çok sebep vardır. Yaratıcı Balık burcunun hassas yapısı, sizin seviyeli yapınıza çok uygundur. İkinizde şiirden, müzikten, güzel sanatlardan zevk alırsınız. Balık hem sizinle birlikte dış dünyaya açılmak, hem de zaman zaman yalnız kalmak isteyecektir. Onun sizden uzaklaşmak için yalnız...
  5. Ben Kova Sevgilim Terazi

Ben Kova Sevgilim Terazi

ben kova sevgilim terazi Bu ilişkide arkadaşlık, dostluk ve mental alış-verişten sonra, yoğun bir romantizmin de yaşanması söz konusudur. Her ikisi de Hava elementinden olan bu burçlar, Zodyak içindeki ideal çiftlerdendir. Mental ve sosyal faaliyetlere verdikleri önem, insan ilişkilerindeki doğal başarıları ayrıca sevilen bir çift olmalarına da nedendir. Ancak Kova’nın bağımsızlığına çok...

Sayfayı Paylaş