gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Balık Sevgilim Yengeç

Konu, 'Balık Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bu ilişki cennetten çıkma bir beraberlik olacaktır. İkinizde su elementi olduğunuz için derin duygulara sahipsiniz. Birbirinizin duygularına hassasiyet gösterir, incitmemek için özen gösterirsiniz. Yengeç burcunun aile ve yuva özlemi, Balık burcu için rahatlatıcı ve tatmin edici bir özelliktir. Yengeç, sizin yaratma ve kendini ifade etme ihtiyacınızdan etkilenecektir. Romantizm, duygu yoğunluğu ve sevginin sihirli bir karışımını yaşayacaksınız

Yengeç ve Balık karmaşık dünyaya karşılık kendi güven dolu cennetlerini yaratacaklardır. Stres ikinizi de çok yıpratır, baş başa su kenarında geçireceğiniz zamanlar yenilenmenizi sağlayacak. Göl ya da deniz kenarında yaptığınız tatiller ilişkinizi tazeleyecek, günlük hayatın dertlerinden uzaklaştıracaktır.

Yengeç insanı parasını akıllı kullanır ve zor günler için yatırım yapar. Balık burcu hiç oralarda değildir. Bütün burçlar içerisinde en hesaplı alışveriş yapmasını beceren burç Yengeç'tir. Sizin finansal geleceğiniz için yararlıdır.

Yengeç, Balık'tan daha karamsardır. Özellikle onu neden kırdığınızı anlayamadığınız zamanlar küs dolaşması, moralinizi bozabilir. Unutmayın ki Yengeç insanı geç tepki gösterir. Haftalarca önce olmuş bir olaya bu gün bozulabilir. Bu sizin kafanızı karıştıracaktır. En iyisi morali bozulmuş Yengeç burcunu konuşturarak problemi anlamak ve çözmektir. Onun kabuğunu nazikçe açmalısınız, bu kolay olmayacaktır. Sezgisi güçlü Balık burcu zaten sevgilisinin çektiği acıyı hissetmektedir. Onun için siz ne zaman üstüne gitmeniz, ne zaman yalnız bırakmanız gerektiğini iyi hissederseniz. Birbirinizi içtenlikle dinler, omuzunuzda ağlamasına izin verir ve ona yararlı öğütler verirsiniz. Bu da aranızdaki bağı çok güçlendirecektir.

Yatakta birbirinizin ne istediğini ve neye ihtiyaç duyduğunu anında sezersiniz. Birbirinizin ne hissettiğini bilirsiniz. Bu sezgisel bağ sayesinde aranızdaki **** muhteşem olacaktır.

İkinizde su elementisiniz. Su temizler, arındırır, saflaştırır, yeniler ve duyguları heyecanlandırır. Bu beraberlik romanlardaki aşklar gibi olacaktır.

Ben Balık Sevgilim Yengeç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Balık Sevgilim Balık

Ben Balık Sevgilim Balık

Bu ilişki uzay ve zaman kavramını reddeden ruhların buluşmasıdır. Kısacası öteki Balık ile olan beraberliğiniz spiritüel bir olay olacaktır. İkinizde yaratıcısınız, hayal gücünüz geniş ve dünyaya yaklaşımınız manevi yönden çok zengin. Gelişmiş sezgi ve içgüdülerinizle başkalarının duygularını anlar ve özen gösterirsiniz. Sadece bu özelliğiniz bile sizi hayat boyu bir arada tutabilir....
  2. Ben Yengeç Sevgilim Balık

Ben Yengeç Sevgilim Balık

Balık burcuna aşık olmanıza şaşmamalı! Nerede ise konuşmadan sadece sezgilerinizle anlaşıyorsunuz. Balık su elementidir ve bu özellikleri en çok taşıyan burçtur. Su burçları içinde en yardımsever olanıdır. Beden dilini ve yüz ifadelerini çok iyi algılar. Siz bir şey söylemeden endişelerinizi bilecek ve sizi teskin edecektir. Kendisi çok kolay incinen Balık sizi hiç incitmeyecektir....
  3. Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Yengeç ile başka bir Yengecin beraberliği gerçek bir Romeo-Juliet aşkı gibi olabilir. İki romantiğin birleşmesi olacak üstelik onlarınki gibi kötü sonla bitmeyecektir. Yengeç'lerin yoğun duygulara, sık sık içten sevgi gösterilerine, şefkate, ilgiye ve yakınlığa ihtiyaçları vardır. Sadece ilişkinin en başında değil hayatları boyunca aynı ilgiyi beklerler. Sevgi alamazlarsa susuz kalmış...
  4. Ben Yengeç Sevgilim Kova

Ben Yengeç Sevgilim Kova

Siz ve Kova ayrı dünyaların insanısınız. Aranızdaki en ufak sorunu bile çözmek için çok çaba göstermeniz gerekecek. Kova insanı hayatı araştırmacı bir bilim adamı gibi yaşar. Verileri toplayıp mantıklı sonuçlar çıkarmaya çalışır. Yengeç ise kalbinin sesinin onun hep doğru yöne götürdüğünü tecrübeleri ile bilir. Yengeç hayatta her şeyin göründüğü gibi olmadığına inanır ve sezgisine güvenir....
  5. Ben Oğlak Sevgilim Yengeç

Ben Oğlak Sevgilim Yengeç

Yengeç sevgiliniz sizden altı ay ara ile doğmuştur. Zıtlıklarınızla ya tam bir bütün olacaksınız, ya da hiç anlaşamayacaksınız. Kısacası bu ilişki ya kusursuz olacak ya da hiç yürümeyecektir. Sonuç ise sizin elinizdedir. Sizin burcunuz yıldız haritasında 10. evi yani ün ve kariyer evini yönetir. Oğlak burcu hırslıdır ve toplumda saygın bir yer edinmek ister. Siz büyük şirketlerde, kurumlarda...

Sayfayı Paylaş