Ben Başak Sevgilim Oğlak

kaprisli

Yeni Üye
Üye
Ben Başak Sevgilim Oğlak
ben başak sevgilim oğlak ben oğlak sevgilim başak sorumsuz sevgili
Oglak burcu sizin için harika bir sevgili olacaktir. Oglak insani da sizin gibi toprak elementi oldugu için deger yargilariniz ve kariyer hedefleriniz birbirine benzemektedir. Oglak burcu sizin 10 .evinizin yani kariyer evinizin yöneticisidir. O en tepeye tirmanmak için sartlanmistir, Oglak burcunun kendi mesleginde en tepede olmamasi nadir rastlanan bir olaydir. Basak burcu olarak sizde çok çaliskansiniz, her günün sonunda üretkenliginizi gözden geçirirsiniz.
Basak evrenin elestiricisidir ve hiç bir detay gözünden kaçmaz. Basak insani en çok kendini elestirir. Oglak burcu ile olan iliskinizde isinizin özel hayatiniza baskin çikmasina izin vermemelisiniz. Ikinizde görev duygusu ile dolusunuz, bu arada eglenceyi unutabilirsiniz.
Para konusunda ve bir çok konuda ayni görüslere sahipsiniz. Ikinizde toplumda sayilmak ve itibar görmek istersiniz. Basarili, ilginç insanlarla görüsmek, onlarla ayni ortamda bulunmak hosunuza gider. Bu özellikle Oglak burcunda daha baskindir, önemli insanlarla görüserek onlarin çevresine girmek ister.
Birbirinizi yari yolda birakmazsiniz, aslinda hiç kimseyi yari yolda birakmazsiniz! Sorumsuz insanlar sizleri çildirtir. Zaten mesgulsünüzdür, bir de sözünü tutmayan insanlarla ugrasmak caninizi sikar. Ikinizde sözüne güvenilir, sorumluluk sahibi, saglam, pratik ve sagduyulu insanlarsiniz.
Oglak burcu Satürn tarafindan yönetilir ve distan bakildigi zaman duygusal degildir. Siz Merkür tarafindan yönetildiginiz için onun kabugunun içini görebilir ve duygularini okuyabilirsiniz. Basak insaninin keskin gözleri, insanlarin gurur, utangaçlik ya da güvensizlik gibi özelliklerini asarak gerçek duygularini okur. Oglak burcu sizin anlayis ve sevecenliginizle çok mutlu olacaktir.
Iliskiniz zengin ve olgun olacaktir. Karsilikli sevgiye, ilgiye dayanacaktir. Ikinizin de gelecek beklentileriniz aynidir. Iki toprak elementi birbirinizin içindeki gizli hazineleri ortaya çikaracaksiniz. Heyecan duydugunuz amaç ve hedeflere sahip oldugunuzdan tüm ciddiyetinize ragmen iliskiniz sikici olmayacaktir.
Oglak insanina güvendiginiz için yatakta duygularinizi rahatlikla ifade edebilirsiniz. Baska kimse ile olmadiginiz kadar rahat olabilirsiniz. Ikinizde birbirinizi yeterince tanimadan fiziksel iliskiye girmezsiniz. Özenle ve yavas gelisen yakinlik ile aranizda kuvvetli bir bag olusur. Toprak elementleri iyice asik olduktan sonra erotik yönlerini gösterirler. Acele etmemeli olaylari akisina birakmalisiniz. Bir kere baglandiktan sonra artik eski hayatiniza dönmek istemeyeceksiniz. Gözünüz kimseyi görmeyecektir. Toprak elementlerinin bagliliklari hayat boyu sürer, çok sadiktirlar, kolay kolay eslerinden ayrilmazlar.
Birakin baskalari ikinizin de evlenme konusunda yavas ve zor karar vermenizi elestirsinler. Siz 50.evlilik yildönümünüzde Oglak esinizle onlara gülebilirsiniz.

Geri