gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Başak Sevgilim Terazi

Konu, 'Başak Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Eger Terazi burcuna asik oldunuzsa belki de bilinçaltiniz eglence ile hayatinizi dengelemek istiyordur. Terazi insani size bu konuda yardimci olacaktir. Ikiniz daha farkli olamazdiniz. Basak ise olan düskünlügünden eglenmeyi unutur, Terazi ise çalisirken bile kendini disarida eglenirken bulur. Ayni zamanda sosyal hayati ile is iliskilerini saglamlastirir. Siz daha içe dönük oldugunuzdan bu konuda Terazi'den bir seyler ögrenirsiniz. Bu eglence ve sosyallik size iyi gelecektir. Ikinizde akilci ve analitiksiniz fakat derin duygulara sahip degilsiniz. Aranizdaki tutkuyu canli tutmak için bir seyler yapmalisiniz. Yatakta Terazi'nin oyunculuguna izin verin ve kafanizi isten uzaklastirmaya bakin. Terazi burcu romantik bir ortam yaratacaktir. Kokulu mumlar, hos bir müzik ve los bir isikta sizi bastan çikarmaya çalisir. Yillar geçse de bu böyle kalacaktir. Onun formda kalma çabalarini elestirip durmayin. Açik olur ve onu oldugu gibi kabullenirseniz aranizdaki tutku yillar geçtikçe artacaktir. Erotik Venüs tarafindan yönetildigini söylememiz onu anlamaniz için yeterli olabilir. Terazi evlilik burcudur. Siz de çok vericisinizdir. Basak burcu değişken nitelik tasidigi için siz degisikliklere kolay adapte olabilirsiniz. Terazi burcu ise öncü nitelik tasir. Sizi yeni ufuklara götürecek, sinirlarinizi zorlamaniza yardimci olacaktir. Öncü burçlarla hayat renkli geçer. Terazi insani canli ve konuskandir, birlikte iyi vakit geçireceksiniz.
    Terazi burcunun zarif yönlerine bayilacaksiniz, onunla bir arada olmak her zaman zevkli olacaktir. Hava burçlarinin çok arkadasi olur, Terazi'de bir hava burcudur. Onunla birlikte ilginç insanlarla tanisacaksiniz.
    Ikinizde oldukça zevklisiniz. Hos bir ikili olarak göze çarpmaniz ikinizin de gururunu oksayacaktir. Basak burcu kusursuzluk arayisi içindedir ve her zaman modern, temiz, düzgün giyimlidir. Venüs tarafindan yönetilen Terazi ise hos ve çekici görünmek için elinden geleni yapar. Siz de zaten saglikli ve formda olmaya özen gösterirsiniz. Hos görünmenin sadece kozmetik ve iyi giyimle olmayacagini hatirlatarak onu spor yapmak ve saglikli beslenmek için motive edersiniz.
    Astrolojik olarak, klasik bir uyum içinde olmasaniz da birbirinize kalbinizi açtiginiz takdirde paylasacak çok seyiniz oldugunu göreceksiniz.

Ben Başak Sevgilim Terazi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Yay Sevgilim Terazi

Ben Yay Sevgilim Terazi

Bir Terazi'ye aşık oldunuzsa kendinize çok uygun birini buldunuz demektir. Terazi hava elementidir, siz ise ateş. Bu ikisi birbirine çok uygundur. Terazi ile birlikte iken arkadaşlar ve sosyal olaylar içinde olacaksınız. Terazi burcu kesinlikle evde oturamaz. Burçlar içinde en çok gezmeyi seven ve hemen herkesi tanıyan Terazi burcudur. Terazi insanı güzel görüntüsünü korumak için zaman...
  2. Ben Başak Sevgilim Başak

Ben Başak Sevgilim Başak

Iki Basak burcu bir arada mutlu olabilir mi? Eger bazi sorunlu bölgeleri asabilirseniz evet. En azindan birbirinizi iyi anlarsiniz. Simdi iliskinizin iyi ve kötü yönlerini inceleyelim. Ikinizde hayat hakkinda gerçekçi ve pratiksiniz. Ayni zamanda her seyi mükemmellestirmeye çalisan idealistlersiniz. Sizler için saglikli olmak çok önemlidir. Birlikte spor yapmaktan, saglikli yemeklerden...
  3. Ben Terazi Sevgilim Yengeç

Ben Terazi Sevgilim Yengeç

Bu ilişkiye girmeden iyi düşünmelisiniz. Tabii ki çok uğraşırsanız yürütebilirsiniz ama o kadar farklısınız ki orta noktayı bulmanız imkansız gibi bir şey. Yengeç burcu evinde oturmayı sever, siz ise mümkün olduğu kadar çok dışarı çıkmak istersiniz. Siz yeni insanlarla tanışmak, yeni deneyimler edinmek isterken o bütün bunların vakit kaybı olduğunu düşünmektedir. Yengeç insanının evcimenliği...
  4. Ben Terazi sevgilim Başak

Ben Terazi sevgilim Başak

Sizi Başak burcunun güzel konuşması, organizasyon yeteneği, görgülü yapısı ya da hoş stili çekmiş olabilir. Astrolojik olarak pek uyumlu bir çift sayılmazsınız. Başak, toprak siz Terazi ise hava elementisiniz, bu iki gurup birbiri ile uyumlu değildir. Gene de birbirinizle paylaşacak çok hoş ortak özellikleriniz vardır. Başak insanının gerçekçi ve pratik oluşu Terazi'nin hoşuna gider. Terazi...
  5. Ben Terazi Sevgilim Kova

Ben Terazi Sevgilim Kova

Bu ilişkiye evet diyoruz. Kova sizin için biçilmiş bir kaftan! İkinizde iletişimci olduğunuz için uzun sohbetleriniz, canlı tartışmalarınız olacaktır ve yeni fikirler ortaya çıkacaktır. Her ilişkinin olduğu gibi bu ilişkininde pürüzleri olacaktır. Kova burcu özgürlüğüne düşkün, yakın ilişkilerden kaçan bir kişidir. Siz ise evlilikten yanasınız. Siz ilişkinizin ciddileşmesini beklerken Kova'nın...

Sayfayı Paylaş