gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ben Bilmem Eşim Bilir Stüdyosunda Yangın Çıktı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ben bilmem eşim bilir, ben bilmem eşim bilir programı, ben bilmem eşim bilir yangın
    Sevgili melekler, Posta Gazetesi tv eleştirmeni Mesut Yar talihsiz olayı köşesinden duyurdu, Ben Bilmem Eşim Bilir yandı!

ben-bilmem-eşim-bilir.jpg

Mesut Yar'ın açıklamasına göre ' Önceki gün bir film platosunda çıkan yangın en çok "Ben Bilmem Eşim Bilir"i (Kanal D) vurdu. Yarışmanın ödül olarak verdiği arabası dahil tüm dekoru kül oldu. Allah'tan önümüzdeki bölümlerin tamamına yakını bu dekorda çekilmiş, yaz aylarına kadar olan oyunlar tamamlanmış gibiydi. Tersi olsaydı program ekibi zorunlu bir ara verip her şeyi sil baştan yapmak zorunda kalacaktı. Neyse, sonuç itibarıyla bu bir yangın. Önce büyük geçmiş olsun diyelim, sonra da Allah kolaylık versin temennimizi ekleyelim.'

Ben Bilmem Eşim Bilir Stüdyosunda Yangın Çıktı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışmasına Ceza !

Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışmasına Ceza !

Bu konu; Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışmasına Ceza haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların en sevilen yarışma programlarından biri olan Ben Bilmem Eşim Bilir, ilginç yarışmalarıyla dikkat çekiyor. Yarışmanın önceden yayınlanan bir bölümünde bir çift arasında yaşanan bir dialog, programın 502 bin 979 TL ceza almasına sebep oldu. Gerçekten de benim de izlediğim o...
  2. Seksenler Dizisi Ben Bilmem Eşim Bilir Stüdyosunu Bastı!

Seksenler Dizisi Ben Bilmem Eşim Bilir Stüdyosunu Bastı!

Bu sayfa; Seksenler Dizisi Ben Bilmem Eşim Bilir Stüdyosunu Bastı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, TRT!'in komedi dönem dizisi Seksenler'in ekibi geçtiğimiz gün çekim yapılan Ben Bilmem Eşim Bilir setine baskın yaptı. Dizi oyuncularından yarışmanın sunucusu İlker Ayrık'a büyük sürpriz olan bu baskına seyirciler de alkışlarıyla destek verdi. Aynı zamanda...
  3. "Ben Bilmem Eşim Bilir" Dünyaya Açılıyor!

"Ben Bilmem Eşim Bilir" Dünyaya Açılıyor!

ben bilmem eşim bilir ben bilmem eşim bilir romanya yarışma programları Sevgili melekler, sürekli biz başka ülkelerin tv kanallarında yayınlanan yarışma formatlarını kopyalayacak değiliz ya! Bu kez de bizim yarışma formatımız bir başka ülke tarafından satın alındı. Romanya'nın bir tv kanalı, "Ben Bilmem Eşim Bilir" yarışmasının formatını satın aldı. Yarışma aynı şekilde orada da...
  4. "Ben Bilmem Eşim Bilir" Yarışmasının Günü Değişti!

"Ben Bilmem Eşim Bilir" Yarışmasının Günü Değişti!

ben bilmem eşim bilir, ben bilmem eşim bilir yayın günü, ben bilmem eşim bilir yarışması Sevgili melekler, Kanal D ekranlarının en sevilen yarışma programı Ben Bilmem Bilir'in yayın günü değişti. Daha önce cumartesi-pazar günleri yayınlanan yarışma bundan böyle pazar ve pazartesi akşamları yayınlanacak. Sunuculuğunu İlker Ayrık'ın üstlendiği yarışma yaz boyunca devam etti. Önümüzdeki...
  5. Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması Bitiyor mu?

Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması Bitiyor mu?

ben bilmem eşim bilir, ben bilmem eşim bilir yarışması, ben bilemm eşim bilir bitiyor mu Sevgili melekler, Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının sona ereceği iddia edildi. Başladığı ilk günlerde reytingleri zorlayan yarışma son zamanlarda aldığı düşük reytingler sebebiyle yayın gününü değiştirmişti. Pazar-Pazartesi günleri yayınlanmaya başlayan dizinin Kanal D'nin yeni sezon dizilerinin...

Sayfayı Paylaş