gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması Başvuru Formu 2013

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ben bilmem eşim bilir yarışması ben bilmem eşim bilir başvuru formu ben bilmem eşim bilir

Sevgili melekler, Kanal D'nin en beğenilen ve araba kazandıran yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir her cumartesi-pazar evlerimize konuk oluyor. Başarılı oyuncu İlker Ayrık'ın sunumuyla ekranlara gelen Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında yarışan çiftlerden biri olmak istiyorsanız, BURADAKİ başvuru formunu doldurmanız yeterli...

Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması Başvuru Formu 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması İçin Bu Gece Ekran Başına !

Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması İçin Bu Gece Ekran Başına !

ben bilmem eşim bilir ben bilmem eşim bilir yarışma Sevgili melekler, yeni yayın döneminin en ilginç programlarından biri olacağa benzeyen Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması bu gece ekranlara geliyor. Dört çiftin yarışacağı yarışma programını İlker Ayrık sunacak. İşte yarışmanın detayları.. :) Dört çiftin kıyasıya yarışacağı programda, çiftlerin birbirlerini ne kadar tanıdıkları eğlenceli...
  2. X Factor Yarışması Başvuru Formu 2013

X Factor Yarışması Başvuru Formu 2013

x factor nedir x factor x factor başvuru formu Sevgili melekler, dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanana ve izlenme rekorları kıran yarışma X Factor yarışması önümüzdeki sezon ekranlarımızda olacak. Yapımcı Armağan Çağlayan tarafından yayın hakları satın alınan X Factor'den pek çok isim dünyada ünlü oldu. Yarışmayla ilgili Armağan Çağlkayan'ın yaptığı açıklamalar ve yarışma başvuru formu için...
  3. Bana Herşey Yakışır Yarışması Başvuru Formu 2013

Bana Herşey Yakışır Yarışması Başvuru Formu 2013

bana herşey yakışır bana herşey yakışır yarışması bana herşey yakışır başvuru formu Sevgili melekler, Kanal D'nin en beğenilen yarışma programlarından biri olan Bana Herşey Yakışır, modaseverlerin ilgisini çekiyor. Bir hafta boyunca 5 yarışmasının yarıştığı programda seçilen konsepte uygun olarak İstanbul'un farklı semtlerinden alışverişler yapılarak en uygun fiyatla, en güzel kombin ünlü...
  4. Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması Bitiyor mu?

Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması Bitiyor mu?

ben bilmem eşim bilir, ben bilmem eşim bilir yarışması, ben bilemm eşim bilir bitiyor mu Sevgili melekler, Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının sona ereceği iddia edildi. Başladığı ilk günlerde reytingleri zorlayan yarışma son zamanlarda aldığı düşük reytingler sebebiyle yayın gününü değiştirmişti. Pazar-Pazartesi günleri yayınlanmaya başlayan dizinin Kanal D'nin yeni sezon dizilerinin...
  5. Atv "Kim Bilir" Yarışması Başvuru Formu

Atv "Kim Bilir" Yarışması Başvuru Formu

atv kim bilir yarışması, kim bilir yarışması, kim bilir yarışma başvuru formu Sevgili melekler, Atv kanalında yepyeni bir yarışma başlıyor. Çok yakında ön elemeleri başlayacak olan yarışmaya katılmak istiyorsanız, bazı şehirlerde yapılacak olan ön elemelere mutlaka katılın. İşte yarışmayla ilgili diğer bilgilerin yer aldığı tanıtım fragmanı... KİM BİLİR YARIŞMASI BAŞVURULARI İÇİN LÜTFEN...

Sayfayı Paylaş