gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

ben bir elma kurduyum

Konu, 'parmak oyunları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

elma kurdu şarkısı elma kurdu şarkısı dinle dinle ben bir kurduyum ben bir kurduyum Ben bir elma kurduyum(eller açık bir şekilde birleştirilir) kıvrıla kıvrıla yürürüm(eller birleşik şekilde kıvrılma hareketi yapılır)
    bir elma gördüğümde (el alına koyulur bakma hareketi yapılır)
    hiç durmaz süzülürüm(eller birleşik olarak aşağı doğru süzülme hareketi yapılır)
    kırt kırtkırt kırt narinininom,kırt kırt kırt kırt narinininom(iki el soldan sağa doğru açıp kapatılarak hareket ettirilir)
    daldan düşen elmayım(iki el birbirine kenetlenir eller aşağı doğru indirilerek düşme hareketi yapılır)
    olgunlaştım sormayın(yine eller birbirine kenetlenir ve sallanır)
    içime yaramaz kurt düştü(eller karına vurulur)
    başıma kurtlar üşüştü(eller başa konur ve saçlar hafifçe karıştırılır)
    kırt kırtkırt kırt narinininom,kırt kırt kırt kırt narinininom(iki el soldan sağa doğru açıp kpatılarak hareket ettirilir)

2. saliha_m

saliha_m Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hani mp3 bol keseden yazılmış herşey
    yok yok yok

ben bir elma kurduyum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elma sirkesi, doğal bir yasam iksiridir!

Elma sirkesi, doğal bir yasam iksiridir!

Bileşim: Kalsiyum, fluor, potasyum, magnezyum, sodyum, fosfor, silisyum, A vitamini, Beta-carotin, B1, B2, ve B6 vitaminleri, C vitamini, sirke asitleri, meyve asitleri, pektin, doğal aroma maddeleri. Yaşlılığımızda da sağlıklı olabilmek için hareketli bir yaşam ve sağlıklı bir beslenme biçimi oluşturmaya özen göstermeliyiz.. İşte burada elma sirkesi seçiminin değeri ile karşılaşıyoruz....
  2. Bir elmanın iki yarısı olanlar

Bir elmanın iki yarısı olanlar

engin akgün gamze özçelik gelinlik murat yıldırım ve eşi murat yıldırım ve eşinin düğün fotoğrafları gamze özçelik düğün Ünlülerde elbet kendi denklerini bulunca evleniyorlar hatta çocuk sahibi olup mutluluklarına mutluluk katıyorlar... onlardan Bir kaçı.. Ceyda Düvenci- Engin Akgün Daha önce mutsuz bir evlilik geçiren Ceyda Düvenci'nin kendisinden yaşça küçük olan Ama sonunda Düvenci,...
  3. Günde Bir Elma İle Zayıflayalım

Günde Bir Elma İle Zayıflayalım

elma, elmanın yararları, elma ile zayıflamak, resimleri, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlaar. Sebze ve meyvelerin insan sağlığına olumlu etkileri tartışılmaz. Zira bu durum yapılan yüzlerce araştırma ile kanıtlanmış durumda. Özellikle ince bir fiziğe sahip olmak isteyen hanımların günde bir tane elma yemeleri gerektiği belirtiliyor. Çünkü elma, daha ince bir fiziğe...
  4. Elma Sirkesi Bir Mucize  melekler biliyor musunuz

Elma Sirkesi Bir Mucize melekler biliyor musunuz

elma sirkesinin bilinen yararları Elma sirkesinin faydaları nelerdir elma sirkesi mucizesi Elma sirkesinin faydaları gün geçtikçe daha çok dikkat çekmeye başlıyor melekler :) . Bu yazımızda elma sirkesinin faydalarını sizlerle paylaşmak istiyoruz ... Kepekli Saçlar İçin Elma Sirkesi Saç bakımı ve saçınızdaki kepekler için saçlarınızı yıkadıktan sonra son durulama suyuna yani 1 litre...

Sayfayı Paylaş