gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben Bir kere Sevmişim Seni sözleri Alper Yankı

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ben bir kere sevmişim seni sözleri, alper yankı, şarkıları, şarkı sözleri burada arkadaşlar
    Benim gibi ve Alper Yankı gibi "Ben Bir Kere Sevmişim Seni" diyen tüm Melek'lerimize ve bir kere sevdikten sonra vazgeçemeyen tüm misafirlerimiz için gelsin!!!

Alper Yenkı - Ben bir Kere Sevmişim Seni şarkı sözleri buyrun Melek'ler:A

Gülüm gül yüzün geldi yine aklıma
    Görüyorsun hayranım sana
    Bırakıp gittiğinde bile kızmadım ki
    Bilirsin ben kıyamam sana
    Artık hiç görmesem bile kaç yazar
    Ben bir kere sevmişim seni
    Boşver düşünme gülüm keyfine bak
    İnan hiç üzmüyorsun beni

Olsun varsın peşim hiç bırakmasın keder
    Örsün ağlarını gün göstermesin kader
    Ferhat'ın Şirin'i sevdiğinden de beter
    Hiç umrumda değil ne derlerse desin eller
    Anlatmaya yetmiyor bunu kelimeler
    Kerem'in Aslı'yı sevdiğinden de beter

Ben Bir kere Sevmişim Seni sözleri Alper Yankı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Sevdim Seni Bir Kere

Teoman - Sevdim Seni Bir Kere

Sevdim seni bir kere Başkasını sevemem Deli diyorlar bana Desinler değişemem Desinler değişemem Daha yolun başındasın Değişirsin diyorlar Oysa sana çıkıyor Bildiğim bütün yollar Sevgi anlaşmak değildir Nedensiz de sevilir Bazen küçük bir an için Ömür bile verilir
  2. Sevdim Seni Bir Kere...

Sevdim Seni Bir Kere...

Yoksulluğu paylaşacak günüm güneşim olacak, varlığı aşkta arayıp herşeyi bende bulacak; garip gönlümün dilinden söylemeden anlayacak, yalnızca benim olacak bir sevgili istiyorum, yalnız benim olacak bir sevgili istiyorum. Kaderse cefaya derde benimle karşı...
  3. Aslında Bir Ben Sevdim Seni

Aslında Bir Ben Sevdim Seni

ASLINDA BIR BEN SEVDIM SENI ASLINDA HIC KIMSE SEVMEDI BIR BEN SEVDIM SENI SEVERMIS GIBI DEGIL KANA KANA SEVDIM SENI TIKA BASA SEVDIM DOLU DOLU SEVDIM ASLINDA KIMSE SEVMEDI SENI SEVMEKTEN CEKINDI OYSA BEN YANA YANA SEVDIM SENI BILE BILE SEVDIM AKLIMDAN ZORUM VAR GIBI AKLIMA SILAH DAYANMISCASINA MECBURMUS GIBI VE BASKA CAREM YOKMUSCASINA BIR BEN SEVDIM SENI ASLINDA BIR SEN SEVMEDIN BENI...

Sayfayı Paylaş